Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosli su vagu, Rob je izgledao vise izmrcvareno.
    Solidan Bellator nocas, main event, sudijska odluka .

    Comment


    • Mislio sam da ce Rob pametnije. Ne zna se ko vise trlja ruke, promocija, jer su ustolicili ljubimca ili Jon Jones koji opet trazi cherry pick fight sa Adesanyom. Razumljivo, lakse je na srednjase nego na teskase. Sledeci je verovatno juicovani Brazilac.

      Comment


      • Uz svo poštovanje za Adesanyu JJonesu je hrvanje bazni sport. I bez obzira što on to ne pokazuje kada osjeti da ima kontrolu u stojci svako rušenje bi bio izvjestan submission. Na sve to Adesanyu bi dodatnim kilograma svakako izgubio na brzini, a uz svu dodatnu snagu to ne bi bilo ni blizu maljevima koje je JJones već primao.

        Comment


        • Bellator i Rizin ce krajem godine organizovati zajednicki event u Japanu. Fedor nastupa, kao protivnik se spominje Rampage Jackson.

          Za fanove Darka Stosica, navodno ide da trenira u Elevation team u Denveru. Nije los izbor kampa, mali tim, posveceni treneri, saradjivali sa nasima i najbitnije ima dvojicu teskasa za sparing, Blaydesa i Reema. Svakako mnogo bolje nego kod Mirka.

          Comment


          • Comment


            • Dosta evenata je bilo za vikend.
              Cub zaustavio hype train, Kron sa ovim skill setom nece daleko stici, prevazidjeni tip borca. Jos lik ladno tvrdi da je pobedio. Jadno je sto neki jj klubovi nisu dozvoljavali Cubu da trenira kod njih pred ovaj fight
              Joana posle pobede trazi odmah title shot na stadionu u Poljskoj, sto i nije nemoguce, jer je Zhang odbijena za vizu i morace da brani titulu van USA. Inace, javno je pozelela poraz Colby-ju od Usmana. Koji ce chaosTM medju hejterima da nastane ako Colby uzme pojas.

              U PFL-u su nastavljeni turniri velterasa cetvrtfinale i polufinale i polufinale kod zena. Cinjenica da su se kod boraca radile dve borbe za vece je verovatno uticala na kvalitet priredbe. Proslogodisnji pobednik i ovogodisnji favorit u 170 se posle pobede u cetvrtfinalu povredio i nije mogao da se bori u polufinalu. Posle eventa Khabibov terorista menadzer je navodno udario Jones-ovog menadzera.

              U One Eddie se povredio pred finale GP, DJ je osvojio u svojoj diviziji.

              U Rizinu 9/10 borbi zaveseno u prvoj rundi, izmedju ostalih Maldonado je izgubio od Prochazke. Lik se u poslednje vreme pretvorio u onog veterana koji sluzi za nabijanje skora mladjim prospektima, ali svakako respekt za njega sto ima smelost da ulazi u te borbe.

              Comment


              • U Bostonu manje-vise ocekivan epilog. Weidman van prajma, polupan, sa onakvim nastupom nije mogao da potraje duze. Mada mislim da bi Weidman iz prajma dobio ovaj fight. Na epizodu u 205 se odlucio jer je tu prepoznao kraci put do meca za pojas i poslednjih velikih para, nego u srednjoj, gde imaju nove mladje lavove. Ne bi me cudilo da se vise ne bori. Reyes izvesno sledeci izazivac, bez relevantne pobede osim protiv Oezdemira na split desicion, samo jos jedan lagan mec i sigurna dnevnica za sampiona, koji ne sme u tesku.
                Odlicna druga runda Yaira i Jeremyja, Yair je najatraktivniji borac, ali mu fali nesto da bi postao sampion. Jeremy je odavno postao definicija gatekeepera.
                Kod Hardy-ja se vidi napredak, ali koliko zaista moze videce se kad dobije pravog protivnika.

                McGregoru je samopouzdanje strmoglavo palo. Cak mu ni DW nije uslisio zelju za fightom sa najstarijim i najmanjim likom kategorije ispod, koji je najavio silazak u 135.
                Last edited by Дијаз; 19-10-19, 10:26.

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Kod Hardy-ja se vidi napredak, ali koliko zaista moze videce se kad dobije pravog protivnika.
                  Lik je ladno koristio inhalator izmedju rundi i to uz dozvolu lika iz komisije i pobeda mu je promenjena u no contest.
                  Medjutim napravio je vrlo pametan low risk, high reward potez. JDS je otkazao fight s Volkovim u Moskvi i Hardy ce se boriti umesto njega, iako se nesto spominjao Ngannou.
                  McGregor ide u Moskvu i drzace neki press, verovatno i tociti onu njegovu brlju ruskim fanovima.
                  Last edited by Дијаз; 23-10-19, 22:41.

                  Comment


                  • Diaz pozitivan na doping testu upitna borba protiv Masvidala,vec se spominje kao zamena Edwards sa kojim e masvidal potukom u Londonu tako da je i ovo odlican mec ali nije jos 100% sigurno da Diaz ne nastupa...Nocas Maia protiv Askrena
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Maia lagano sa Askrenom i mislim da polako dolaze stvari na svoje mesto sto se njega tice,mozda je u top 10 ali ne vise od toga,ipak rade mec Masvidal i Nate nista od doping pada za sada
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • Samo da napomenem da obratite paznju na prvu borbu veceri i momka po imenu Gregor Gillespie po meni vec odavno je trebao da dobije nekog iz top 10 Lee se za ovaj event i vracanje na 155 spremao kod St-Pierre tako da je ovo bras pravi test za Gregora i nadam se da ce ga uspesno poloziti
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • Zanimljiv mec sa rvacke strane. Gregor je all american, ali malo jednodimenzionalan borac. Lee je kod njih sigurno odradio dobar kamp, jer se i Rory spremao za finale gp proslog vikenda. Partiju saha je ovoga puta dobio Lima, inace lik koga je Askren izdominirao u pet rundi pre cetiri godine. Tadasnji Askren bi imao svakako vece sanse u UFC nego danasnji. Maia mu stilski najmanje odgovara. Mislim da moze vise nego sto je do sada pokazao.
                          Najvise ocekujem od Gastelum-Till, to ce biti dobro pesnicenje. Na prvu Gastelum je favorit, ali pitanje je da li mu je brada i dalje cvrsta posle Adesanye.
                          Od Thompsona ne znam sta da ocekujem, samo da ne pocne opet da ceka idealnu priliku.
                          Na undercardu nastupa i nova zlatna koka Johny Walker, izabrali su mu Cory-ja kao najlaksi matchup, da li ce opet da sevne koleno ili ce Cory da zaustavi hype train.
                          Nate-u dajem prednost u glavnoj borbi. Ako i Jorge i Colby zabeleze pobedu/poraz, eto njihovog fighta.

                          Comment


                          • Ode zlatna koka ocerupo je Anderson ,kako mi je zao za gregora ko brat da mi je izgubio lepo je otvorio mec i dobar bio ali je Lee fizicki dosta veci borac nadam se da Gregora ovo nece sputati ima potencijal za top ten Lee mislim da nema sta da trazi u vrhu dok su tu Tony i Khabib,Gastelum pored varanja na vagi ocajan mec ispod svih ocekivanja kao Vudli vs Tomson 2,kad smo vec kod tompsona odlican mec najzad se vraca ka vrhu gde i pripada,Masvidal vs Nate slicno ko Porier i Max dosta jace udara Masvidal ali se i dota prazni a Nate kao zombi ide napred i mislim da bi na kraju dobio mec cak je izjavio da je plan bio da krene od 4 runde zato sto je za ovaj kamp manje trcao inace opravdano zaustavljen mec ima slika na netu gore cini mi se oko 15 kopci dole ispod oka 9...Voleo bi Colbi da dobije Usmana nesto mi se kod njega ne svidja a Colbi mozda jeste antipatican ali mi se svidja sto sve sto kaze uradi ima kardio mozda i bolji od Diaza koliko god ludo zvucalo zivotinja je mislim da bi dobi Masvidala u 9 od 10 borbi...
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • KSW 51 Zagreb - Prognoza

                              https://www.youtube.com/watch?v=9XjorlV7QrI

                              Comment


                              • Nate je ocekivano sporije poceo, samo nisam ocekivao da izgubi svaku od prve tri runde. Za pobedu mu je trebao finis, do koga bi tesko dosao, zilav je Jorge. Gastelum-Till totalno razocaranje zbog oprezne taktike Tilla, koja mu je na kraju donela rezultat. Ova pobeda mu uz cinjenicu da dolazi sa ostrva mozda i donese mec za titulu ili ce ipak Romero dobiti sansu protiv Adesanye. Za vikend je Moskva, Zabit main event, a Hardy radi prvi ozbiljniji fight s Volkovom. Debituje i Habibov brat.

                                Comment

                                Working...
                                X