Strana 71 od 71 PrvaPrva ... 21 61 69 70 71
Rezultati 1.051 do 1.055 od 1055

Tema: MMA

النجم الاحمر 弱肉強食 avatar
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    214748865
    Није мени УФЦ лош, али није то као К1. К1 је имао призвук 90тих и неког Мортал Комбата, било је презанимљиво.

Доста кик боксера би на улучној тучи сахранило неке ММА борце. Јер би могли да држе дистанцу на непграниченом простору и да ломе где хоће.

Брестовац би сахранио доста УФЦ половњака, али у кавезу би имао мало шанси, јер би ови ишли на рвање и ту се гаси шанса ударачима.

Боља нога него Мирко, него се спрда и ме улаже 30% себе у спорт.
    Izmenio/la 弱肉強食; 12.09.2019 u 14:39.

2. Your Google Adsense code here
    Moderator Sam Hornish Jr. avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Moć reputacije
    139536555
    Glupo je porediti ih jer "svaki je ker u svom kavezu najjaci".

A ko sta voli vise da gleda to je stvar ukusa. ja na primer boks (teska) i UFC/Belator.

Senior Member
    Datum registracije
    24.03.2018
    Moć reputacije
    214748431
    Citirati Originalno postavljeno od forum1nick Pogledati poruku
    Složio bih se da je K-1 bio ljepši za gledanje, ali to je i logično obzirom da se radi o isključivo udaračkom sportu.
    Što se kvaliteta boraca tiče tu UFC danas nema konkurenciju do pozicije Top 3 po kategorijama. Ovo dole ispod i oni su počeli primati i kurtu i murtu.
    Ja ne znam zbog čega je ovako jer je poznato da borci u UFC i ne zarađuju tako mnogo, a skoro da nemaju pravo na sponzorske ugovore. Nemojte samo pominjati Conora jer je on izuzetak.
    Bader bi sigurno bio top 3 u dve najvise divizije, Mousasi bi bio u 3, ako ne i osvojio ovakvu srednju, DJ takodje u svojoj. Pojavila se i cura, koja bi na nekoj visoj kilazi mozda ne trenutno, ali u buducnosti mogla da ugrozi Amandu Nunes.
    Rory bi mozda mogao da se ugura u top 3.
    Izmenio/la Дијаз; 12.09.2019 u 16:22.

Active Member forum1nick avatar
    Datum registracije
    15.03.2013
    Moć reputacije
    214748624
    Šta bi bilo, kad bi bilo.
    Bader Hari kada je bio top spreman jeste bio top borac. Pitanje je na kojim sredstvima je kasnije bio jer se u ringu malo "čudno" ponašao. On jeste strašan kick bokser, ali priča se potpuno mjenja kada se otvori mogućnost rušenja.
    Cigano je o tome govorio: Kako da radim boks kada cijelo vrijeme razmišljam o rušenju.
    Vidjeli ste kako je Poirier radio borbu sa Khabibom. 2 pokušaja midle kicka i oba puta zamalo uhvaćen. High Kick nije ni pomišljao izvesti.
    Iz K1 je Saki probao u UFC, ranije i Mirko (mada je on mnogo svestraniji) i loše su prošli.
    Teško, baš teško (kick)bokseri adaptiraju za MMA.

Active Member dzoni gp avatar
    Datum registracije
    23.11.2012
    Moć reputacije
    128851109
    Bas slab zadnji event mislim da Donald Cerrone definitivno radi previse meceva godisnje i polako to dolazi na naplatu, Gaethje je ispao fer sto ga nije udarao kad je vec bilo ocigledno da je gotov a sudija nije hteo da prekine...

Suska se da Porier i Conor rade revans u Dablinu 14 decembra ali nista jos nije sigurno da nije slomio ruku navodno bi jos letos radio mec sa Gaethjeom videcemo sta ce biti ali definitivno se ocekuje povratak krajem ove ili pocetkom sl godine,svakako ono sto svi cekamo je Toni vs Khabib i jedva cekam da cujem prve procene kada bi mogao mec da se odrzi samo me brine da Pereira ne uleti u celu pricu zato sto Toni zasluzuje taj mec i Khabibov otac je izjavio da ce odraditi jos samo dva mece i zavrsava karijeru...
    Izmenio/la dzoni gp; 16.09.2019 u 10:39.

Strana 71 od 71 PrvaPrva ... 21 61 69 70 71

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •