Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srpski srednjas Dusko Todorovic veceras nastupa na DWCS protiv kanadskog borca Teddy Ash-a. Nema poraz, sto je delimicno i do pazljivo biranih protivnika. Medjutim, u poslednjem mecu je pobedio lika koji je nakon toga debitovao nokautom u UFC-u. Osim pobede bitno je da ostavi sto bolji utisak na celavog. Potpis bi bio veliki uspeh, obzirom da dolazi iz malog kluba, bez ozbiljnog kampa.

    Comment


    • Pobedio na odluku, izborio ugovor. Iako sam ulazak ne znaci nista, jer svakakvi likovi danas ulaze u najvece promocije, ovo je ogroman uspeh za ovog decka. Videcemo da li ce se spustati u velter, jer je srednju radio bez veceg skidanja kilaze.

      Comment


      • Na UFC-u u Kini, sa prilicno skrokmnim kardom i smor borbama domacini su dobili svog UFC prvog sampiona. Weili Zhang je u prvom minutu pobedila Jessicu Andrade.
        Sledeceg vikenda u Abu Dabiju je veliki povratak Habiba. Ostatak karda je osrednji. Nastupaju Barboza, Blaydes, Habibovi drugovi iz tima i sigurno najbolji nerangirani borac u 155, Taisumov, koji bi da nema problema sa dobijanjem vize davno bio u vrhu divizije.

        Comment


        • Kako je lose usla u mec Andrade ona je inace dosta cvrst borac i mozda se tu malo opustila ali onako da uletis u razmenu je sramotno za jednog profesionalca sa druge strane Zhang je odlicno radila iz kontre i kolenima bukvalno zatvorila mec drago mi je zbog nje a Dana sigurno trlja ruke ovim otvara na velika vrata Kinesko trziste,ocekujem najtezi mec u karijeri za Khabiba a mozda i prvi poraz Dastin je zver i jedva cekam da pocne mec mislim da nece ni biti kasno odnosno da event pocinje oko 20h po nasem
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • Gde si Dzoni, nema te.
            Jedini nacin da Poirier pobedi je neki Matt Serra-GSP scenario. Prevelika je razlika u snazi i rvanju, sa kakvim se Poirier jos nije sreo. Nurmagomedova bih voleo da gledam protiv ljudi njegove velicine i snage sa dobrim rvanjem u 170 (Usman/Woodley/Colby/Askren).

            Comment


            • ^ vjerujem da Khabib ni tu ne bi loše prošao. Svakako kažu da trenira upravo sa kategorijom pa i dvije iznad, a njegov sambo je nešto najbliže savršenstvu te discipline. Čovjek ne što nikada nije izgubio meč nego čak ni rundu. Neverovatno.
              Naravno jedan udarac uvijek može da prođe, a od Poiriea je i to sasvim dovoljno.
              Ono gdje je Khabibu "slaba tačka" je što je lud i što nekada potpuno odustane od svoje taktike, kao kada je htio da pokaže da sa Conorom može i na nogama. Istina, baš to i jeste pokazao, ali je mnogo mnogo rizikovao a sve vrlo nepotrebno.
              Moguće da će ga i sama organizacija natjerati (parama) u kategoriju više, ali svakako bi bio red da prije toga vidimo i okršaj sa najluđim od svih ludaka T. Fergusonom.

              Comment


              • Malo sam krivinario nisam ulazio na forum bas dugo a bilo je i dobrih meceva nego nesto danas sutra i oduzilo se
                Mislim da bi se lose proveo kategoriju iznad ne toliko zbog rvanja koliko zbog snage a i ovi gore pomenuti mnogo jace udaraju to je sigurno zamislite kolika je razlika drzati na podu Wodlija Usmana Colbija pogotovo sto su svi vrhunski rvaci posle jedne runde ko tri u ovoj kategoriji jednostavno su preveliki za njega ja ne mogu da zamislim da radi sa njima pogotovo Usman Wudli mislim da bi ga pobedili u 9 od 10 borbi...sto se tice Poriera siguran sam da ce biti najteza borba do sada za Khabiba odlican je u boxu dobro radi bjj solidno rvanje i iza njega je american top team koji je po meni jako vazan faktor mozda se spremao i sa Colbijem za ovaj mec a i da nije sa njim imaju i previse vrhunskih atleta u timu moje neko misljenje je da ce taktika biti da mu sto vise nanese stete na prednjoj nozi dok je svez i ako uspe da ga otvori ili uzdrma nekim udarcem i koliko god ludo zvucalo mislim da ce pokusati da ga izmori sto vise prve tri runde da zadnje dve sto teze dodje do rusenja,naravno radi se o Khabibu koji je zivotinja i majstor svog zanata ali ono sto me brine kod njega je kako ce se ponasati ako ostane bez prednje noge ili ga otvori Porier to do sada nismo videli sa druge strane ako uspe brzo da srusi Poriera kako ce se ovaj ponasati verujem da imaju i jedan i drugi dobre taktike e sad pitanje je ko ce bolje svoju sprovesti u delo,ostalo je jos malo da vidimo pa cemo pisati i onako je najlakse biti general posle bitke licno dajem vece sanse Porieru imate prenos na fight chenelu uzivo ako imate sbb
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • Prosli su svi vagu,sutra od 20h po nasem rat
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • Originally posted by dzoni gp View Post
                    Malo sam krivinario nisam ulazio na forum bas dugo a bilo je i dobrih meceva nego nesto danas sutra i oduzilo se
                    Mislim da bi se lose proveo kategoriju iznad ne toliko zbog rvanja koliko zbog snage a i ovi gore pomenuti mnogo jace udaraju to je sigurno zamislite kolika je razlika drzati na podu Wodlija Usmana Colbija pogotovo sto su svi vrhunski rvaci posle jedne runde ko tri u ovoj kategoriji jednostavno su preveliki za njega ja ne mogu da zamislim da radi sa njima pogotovo Usman Wudli mislim da bi ga pobedili u 9 od 10 borbi...sto se tice Poriera siguran sam da ce biti najteza borba do sada za Khabiba odlican je u boxu dobro radi bjj solidno rvanje i iza njega je american top team koji je po meni jako vazan faktor mozda se spremao i sa Colbijem za ovaj mec a i da nije sa njim imaju i previse vrhunskih atleta u timu moje neko misljenje je da ce taktika biti da mu sto vise nanese stete na prednjoj nozi dok je svez i ako uspe da ga otvori ili uzdrma nekim udarcem i koliko god ludo zvucalo mislim da ce pokusati da ga izmori sto vise prve tri runde da zadnje dve sto teze dodje do rusenja,naravno radi se o Khabibu koji je zivotinja i majstor svog zanata ali ono sto me brine kod njega je kako ce se ponasati ako ostane bez prednje noge ili ga otvori Porier to do sada nismo videli sa druge strane ako uspe brzo da srusi Poriera kako ce se ovaj ponasati verujem da imaju i jedan i drugi dobre taktike e sad pitanje je ko ce bolje svoju sprovesti u delo,ostalo je jos malo da vidimo pa cemo pisati i onako je najlakse biti general posle bitke licno dajem vece sanse Porieru imate prenos na fight chenelu uzivo ako imate sbb
                    Koji je fight chanell, koji je to broj?
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Očekujem sličan scenario kao protiv Conora.
                      Rušenje i umaranje od prve runde. Prekid opet negdje u četvrtoj. Mada, ako Khabib izbjegne ludilo treće runde i standup fight moglo bi to biti i ranije.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Koji je fight chanell, koji je to broj?
                        Na 123 je fight chanel...

                        Ne znam mozda previse verujem u Poriera ali mislim da nece biti ni priblizno lak mec za Khabiba realno on je favorit ali ja licno dajem vece sanse Porieru,videcemo sutra uvece sta i kako jedva cekam da pocne mec
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • Koliko borbi ima pre glavne tuce?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Koliko borbi ima pre glavne tuce?
                            4
                            Gde je Khabib, tu su i casual fanovi.

                            Comment


                            • Pa da, ne pratim ja to. Mozda pocnem sad malo, imam sad dobar kanal,tj sad sam ga pronasao tek
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                4
                                Gde je Khabib, tu su i casual fanovi. [emoji3]
                                Ahahaaa
                                U potpis.

                                Comment

                                Working...
                                X