Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post


    DC-Derik Luis glavna borba na UFC230.

    Razumem da se ovakva prilika retko pruza ali Lewis nema sta da trazi sa DC na 5 rundi...
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • Nema niko sta da trazi protiv DC sem Jones-a

      Comment


      • Jedino nekim nokautom da ga Luis završi. Ali kad nije mogao Entoni Džonson Kormijea da nokautira, ne znam može li bilo ko.
        sigpic

        Comment


        • Upravo to

          Comment


          • Originally posted by dzoni gp View Post
            Razumem da se ovakva prilika retko pruza ali Lewis nema sta da trazi sa DC na 5 rundi...
            Totalno besmisleno.


            Jon Jones-Gustafson na UFC232 29. decembra.

            Comment


            • Extra jedino me brine sto su imali duze pauze mec moze da ode u raznim pravcima mada verujem da ce doci spremni ko zivotinje
              Kevin Lee vs. Al Iaquinta 2 will headline the final UFC on FOX event on Dec. 15

              Diaz u svom stilu trazi mec protiv Khabiba
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Jedino nekim nokautom da ga Luis završi. Ali kad nije mogao Entoni Džonson Kormijea da nokautira, ne znam može li bilo ko.
                Ima jedan zovu ga koscati, mislim da ga je on uspavao

                Comment


                • Zaboravio sam tu borbu. Džons je bio na steroidima, pa se ne broji.

                  Habibu je ostalo samo Fergusona da dobije i može mirne duše da se povuče kao najbolji LW ikad.
                  sigpic

                  Comment


                  • Habib javno zapretio UFC-u i Dejni raskidom ako mu se brat suspenduje.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Sisica mala

                      Comment


                      • Veli je nocas radio cetvrtfinale i polufinale PFL-a. U cetvrtfinalu se borio protiv Abubakara Nurmagomedova (Habibovog rodjaka, onog sto ga je McPussy nabo na zici) na dve runde i bilo je draw. Nurmagomedov je bio bolji u prvoj(sto je po PFL pravilima odlucujuce ako se ide na odluku sudija) i trebao je da radi polufinale. Medjutim, pozalio se na povredu ili jednostavno nije hteo da se bori protiv drugog Dagestanca, pa je Veli radio polufinale 3x5 minuta protiv borca koji ga je vec pobedio u prvom delu takmicenja. Porazen je po prvi put u karijeri prekidom u drugoj rundi.

                        Comment




                        • Bice ovo vrhunski event (samo da budu zdravi) Cyborg odavno je nisam video da je ovako spremna nekog da polupa sa druge strane za razliku od vecine boraca pre svega veliki profesionalac i covek pruzila je ruku Amandi i ako ova od prve prozivke igra jako prljavo i kao borac i kao covek je za mene NULA...Jones malo iznenadjuje sa ponasanjem ali na kraju dana to i prodaje PPV prenose
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • Israel Adesanya dobio, meni je to bio najbitniji mec eventa.

                            Nece se verovatno super provesti protiv Vitakera, Romera, Vajdmena i Rokholda, ali je stvarno super uzbudljiv za gledanje.

                            Neka mešavina Remy Bonjaskog i Jon Jonesa...

                            Comment


                            • Nocas u 4h pocinje UFC 231 mislim da je Valentina favorit protiv Joanne a sto se tice Ortege i Maxa tu dajem malo vecu prednost Maxu ali mora da bude jako oprezan jedna greska i zavrsice ga Ortega
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • Rakić pobedio. Nisam gledao video sam završnicu samo. Zverina

                                Comment

                                Working...
                                X