Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije prečica ali je kompenzacija parti manijaku koji trenira manje od drugih. Ja ne kažem da je on dobar primer ili daleko bilo ga veličam, samo kažem i bez steroida bi ih prebio sve. Nije on Alistar Overeem

    Comment


    • Nemojte da ste deca, svi oni koriste steroide. Jon Jones jbe keve koliko ih koristi. Ne smeju vise ni da ga testiraju, znaju unapred. Eto on pokusao sa nekim blazim, tj steroid u vidu tableta, Turinabol, koji lakse izlazi iz sistema, prisutan nekih 48 sati. Opet uhvacen, jer da ti nebi bio uhvacen mora da si u teskom sporazumu sa UFC-om, a oni posle da saradjuju sa USADA-om da te ne diraju. Inace svi padaju koji su na tezim drogama. Turinabol i slicni blazi steroidi zajedno sa klenbuterolom, su kombinacija mnogih, retko da vam je i jedan cist.

      To vam je trend u zapadnjackom svetu. Udjes u teretanu, gomila "normalnih" ljudi koji se ne bave nikakvih sportom, ali su napucani svim i svacim. Varanje sa dozam hormona da i ne pocninjem. Hormon rasta i ne testiraju i vecini sportova. NBA, NFL, NHL... nista od povisenih hormona ne proveraju. Kidaju se ljudi kako ko stigne.

      I da dodam, svi jbni glumici koji su izdefinisani u Holywood-u koriste preformanse, one gluposti sto svi prosipaju pocev od Wolverine-a, belo meso i brokoli... komedija.
      Last edited by Prototype; 08-10-18, 19:11.

      Comment


      • Dzons je jedino problema imao sa borcima koji su njegove visine. Sa Gusom i sa znatno losijim OSP.
        Ova kazna mu je verovatno smanjena jer je izdrukao neke borce.

        Comment


        • Pa normalno da koriste pre koliko je bese Ferguson operisao koleno pa jos extremniji primer (zbog godina) Cro Cop samo pogledajte Mirka iz Pride i ovog sada ovako teske operacije i ovako brz oporavak bez hormona rasta mislim da nije moguc a da ne pricamo o treniranju i par meseci kasnije mec gde ga Petis udara u to isto koleno i nema posledica,pa evo i mec Jons vs Gustafson koliko god da su u treningu dal je normalno da se onako biju 25min? pogledajte samo meceve i borce na nekom malo slabijem nivo neke evropske organizacije borci posle par min jedva drze gard a posle prve runde kvalitet u velikom broju meceva drasticno opada ima tu i do ishrane uslova treninga ali svi znamo sta je glavna razlika u najjacim organizacijama...

          Sto se tice ufc 229 dve godine pauze su bas vidljive kod Conora pogotovo u stojci jednostavno Conor iz meca sa Alvarezom i Khabibom dva sveta ono sto sam primetio je da je dosta krupniji usao u mec ali prespor losa taktika nije imao strpljenja nije pazio da ga ne obori jednostavno totalno rastimovan od prve sekunde znam mislicete da sam lud ali meni deluje kao da je dosao samo da uzme sto vise para i da na neki nacin proba Khabiba da vidi sta i kako za potencijalni revans a i nekako je hladno primio poraz pogotovo posle svega sto se dogodilo ...dobio je on lepe batine ali cini mi se(nisam jos drugi put odgledao mec pa mozda lupam ) da je mnogo vise dobio batina od Mendesa i ko god kaze da pauza nema veze neka pogleda povratnicki mec Jonsa protiv OSP-a da je tad radio sa Cormierom izgubio bi 100% a evo zivi bili pa videli ako Jons dobije nekog ozbiljnijeg protivnika za ovaj drugi povratak nemoj da se cudite da izgubi...

          Sto se tice Khabiba po meni malo ispod ocekivanog pogotovo prva runda tu ga jeste samo umarao ali je morao mnogo vise stete da mu nanese iz onako dominantne pozicije ono sto mi se jos manje svidelo je kad je krenuo da ga zavrsi cini mi se druga runda samo je stao zato sto se umorio i odustao je od napada ovo ne pisem zbog meca sa Conorom nego zbog Fergusona koji mnogo bolje stoji sa kondicijom da ne pricamo o BJJ i rvanju mislim da je posle ovog eventa jasno da njih dvojica moraju da odrade taj mec ako Diaz dobije Poriera (a nadam se da hoce) moze i on lagano sa Fergusonom za titulu ako skinu Khabiba taj mec bi bio ludilo ...
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • Koga boli uvo za Konorovu pauzu nije ga Khabib terao. Samleće ga Khabib a i pobediće Fergusona.

            Neće skinuti niko Khabiba jedino možda smrdljivi UFC i Dejna.

            Konor je pičketina i smrdljivko jedan smrdljivi koji je gadjao autobus. Trebao je biti suspendovan. Samleće Khabib i Fergusona i Konora opet ako treba.

            Male su to mace.

            Koliko sam samo puta čuo "ugasiće ga Konor očajan mu je stendap"... Vidim što ga je ugasio. Pička od čoveka, bespomoćna.

            Ne vidim potrebu za revanšom još gore će biti Konoru, zna da kad padne ustajanja nema. Mišić mali.

            Mogu ja sad ovde biti fin na forumu i govoriti umesto pička "nesportski, ovo ono" ali ako već u privatnom životu moram da biram reči ovde ne moram.

            Sram ga bilo za ona prozivanja i što nudi muslimanu viski, klošar irski iz belačkog geta što je rastao sa zavisnicima meta i belog heroina. Nema ponašanje normalnog evropljanina nego kao u Bruklinu da je rastao bacaka se onde. Cirkuzant.
            Last edited by Cassius Clay; 09-10-18, 00:54.

            Comment


            • Habib je srozao Konoru reputaciju borca. Vidjeli smo ih u stand up-u, ko je zadao najjači udarac? Habib je. To je Konoru bila najveća prednost pred borbu. Imao je šansu da dokaže koliko je bolji u trećoj rundi i ništa nije napravio.
              sigpic

              Comment


              • Jedini lik koji moze da uzme pojas Khabibu je Tony Ferguson .

                Odlican kardio , crni pojas bjj - Edi Bravo skola 10th planet Jiu Jitsu .

                Comment


                • Slazem se Tony i Diaz svakako ovu trojicu bi voleo da gledam u medjusobnim duelima...suska se da UFC hoce DC vs Lewis za UFC 230 kao glavnu borbu ali mislim da od toga nema nista imam neki osecaj da posle meca Ortega vs Holovej pobednik ide kategoriju gore samo ako Dana i ekipa osete da imaju interes...
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • https://www.instagram.com/p/BorXmH9F...d=p9y2jxk1dob9
                    Slika sve govori.
                    Konor je davna prošlost...

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • UFC je samo od prodaje PPV-a zaradio preko 70 miliona dolara kad ovo uporedimo sa Wudli vs Till oko 4 miliona i 500 hiljada ima Conor jos dugo da seta dva pojasa
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • Mcgregor treba da dobije 1 borbu ( protiv : Diaz,Porier,Pettis) , pre nego sto izazove Khabiba . Revans u Moskvi PPV na Luzniki stadionu pred 100k + .

                        Za promociju imaju materijala - napad na bus , ovo iskakanje khabiba , mrznja 2 tima + naprave promo sa Konorom kako se priprema po snegu u Rusiji ( Rocky 4 style )




                        najmanje 3 miliona prodatih PPV .


                        Nek mi Dana White posalje cek od 100k$

                        Comment


                        • Kad smo kod uparivanja, spomenuli ste skoro sve moguce protivnike, ali niko da spomene Kevina Lee-a. Ja bih voleo da vidim McTappera protiv njega.

                          Comment


                          • Poirier se povredio i nece raditi s Diazom.

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Poirier se povredio i nece raditi s Diazom.


                              DC-Derik Luis glavna borba na UFC230.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X