Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nesto ne vjerujem u onoga Janicica,mislim volio bih da uspije ali nije na mene ostavio neki utisak u borbi sa onim Radakovicem cini mi se.

    Comment


    • Mlad je on još, ima još 20 godina da se bori ako bude hteo. 97o je godište. Jako je mlad.

      Comment


      • A zašto Dejna preti Habibu oduzimanje pojasa. OK ispalo je šta je ispalo, adrenalin udario u mozak pa se sve pretvorilo u farsu.
        Ali, zar nije Irac započeo svo sranje koje je dovelo do opšteg haosa. Šta se mislilo da će se sve mirno i pesmom i grlenjem dva ljuta protivnika završiti.
        Konor je napao Habibov bus. Konor ga je nudio viskijem i ako zna da je ovaj posvećeni vernik. Konor ga je nazivao teroristom i dagestanskim pacovom. Eee posle svega izgovorenog sada trpi posledice i poniženje koje si doživeo za 4 runde.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Zato što je Dejna sisa i smrdo, ja nisam musliman ali više ih poštujem od nevernika iako su moji preci i oni uvek bili na suprotstavljenim stranama. Pogotovo njih iz Rusije i okoline, Azeri i to. To su sasvim ok ljudi.

          Da je ovo Konor uradio bio bi show, a ovako je sramota i Dejna govori da mu neće vrv ni platiti.

          Neka mu oduzmu pojas. Ne mora više ni da se bori tamo.

          Neka ostane cirkuzant, pa neka se bori, biće dobra konkurencija glumcima kečerima.

          Junak je junak ma koje vere bio, i ljudina je ljudina, a Khabib je to.

          Comment


          • Spavaj Konore, spavaj.

            Comment


            • Hajpovanog hipstera upropascuju od batina, Flojd je imao milosti da ne ide do kraja, Habib naravno nije, uhvatila zmija pacova i sprdala mu se sa zivotom.

              Treba Fergusonu dati priliku da se izivi nad glupim leprikonom, ionako svi drugi to rade.
              sigpic

              Comment


              • Ferguson bi ga odvalio, čovek je od gume.

                Smešan je edit: Konor*lapsus to svi znaju. Žao mi je samo što u onom busu nisu bili Stole, Mirko, Stipe Drviš i Satoši Iši, kakvo bi to gaženje bilo još kod basa, cirkuzanta bi reanimirali.

                To bi mi bio poseban užitak da gledam kako ga Mirko uspavljuje levom nogom. Ej ti na bas da kreneš sa borcima, haos.
                Last edited by Cassius Clay; 07-10-18, 11:59.

                Comment


                • Aaa sta se ovdje sve pisalo za Konora prije meca pa Nurmagomedov ga sprdo na nogama, spustenog garda na metar od njega ga provociro. Spremniji 25 puta..covjek se citavo djetinjstvo sa medvjedom borio o cemu pricamo.

                  Gasi sisu!

                  Comment


                  • Jesi ti video njemu onu glavu? Ja sam rekao jedino čekić Konor da uzme. Mi smo se kao klinci pošto smo bili divlji i dok smo trenirali kik boks tukli pesnicama u glavu, spuštenog garda, mogu da zamislim šta su Dagestanci radili. Popio je taj pesnica i pesnica.

                    Comment


                    • Usrao ga covek ko pizdu najvecu.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Odgledah sad ponovo mec,pa dijete mu je napravio.
                        Gazenje,poslije ovakvog meca revans nije potreban sve je jasno.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          On obavezno mora da se popne kategoriju. Nije lako raditi te varijacije sa kg.
                          Darren Till objavio da se penje kategoriju gore.

                          Originally posted by Uroš View Post
                          Nema Konor šanse protiv Kabiba. Kao da on ne zna šta će protivnici pokušavati protiv njega. Nameštani su Konoru protivnici koji mu odgovaraju, Kabib će ga samleti. Veće šanse bi imao Toni Ferguson. Džordž "Raš" Sent Pjer je legenda ali ...
                          Tačno tako.

                          Originally posted by Uroš View Post
                          Na treninzima. Poenta mog posta je da se Khabib sigurno sreo u životu sa udaračem i boljim od Konora, ali se Konor u životu nije sreo sa rvačem boljim od Khabiba, jer kako kažu, za to trening ne postoji. Za Konorov stendap se može čovek spremiti, za Khabiba na podu, teško.

                          Ali lupio sam tek da napišem, kako kaže Dijaz.

                          Možeš simulirati Konorov stendap manje više, vežbaš sa različitim partnerima, uglavnom brzim, a Khabibovo rvanje i ponašanje u parteru nemaš koga naći da oponaša jer je to umetnost i nijedan sparing partner nije ni prići tom načinu.

                          To je poenta.
                          Baba Vanga.

                          Comment


                          • Dobar je Connor, ima bas jak stand-up, ali protiv najboljih tj ovakvih masina koji imaju strasan cardio, plus ako to niej jbna feather kategorija, nema on sta traziti. Msm feather/pero kategorija, kako je to impozantno zvuci pero/feather sampion, ma kako da ne. Popunis malo frame i krense da se borit protiv boraca svoje jbne tezine i visine, pa da te vidimo. A ne protiv onih patuljaka.

                            Comment


                            • Znas sta je najgore, i u standup-u je izgubio
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovde se vidi što su nasrnuli na Mcgregora nakon borbe

                                Comment

                                Working...
                                X