Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Black Beast, kakav bog.

    Presmesno i predobro ujedno.

    Comment


    • FUCK




      kakva borba

      Comment


      • Ovaj Ferguson može lagano sa Konorom i Habibom, šteta što se povrijedio. Čoek je čudovište.
        sigpic

        Comment


        • TOOOOOOOOOO

          To je borac bre!!! Nema mu ravnog! HABIB!!!!
          sigpic

          Comment


          • Kakvo silovanje McPickice.
            McTapper part2

            Comment


            • Ne pomaže Konoru ni varanje. Puštao ga je sudija da hvata žicu na svaki takedown i još ga je udarao po zemlji koljenom, pa onda u potiljak namjerno... Ali ga je ovaj prcnuo kao pravi Dagestanac.
              sigpic

              Comment


              • Mnogo je bezobrazan bio Khabib, baš ga je deklasirao, Konor nije znao gde se nalazi

                Comment


                • MMA

                  Rutinski. Čak je i u stendapu bio bolji. Nije mu trebalo ovo na kraju, ali morao je da pazi Konor s kim se kači i koga proziva. Baš je postao odvratan Konor i ceo njegov tim onih fensera. Dilon Denis sve vreme dobacivao Khabibu “Pičkice, to je jedino što znaš” dok je ovaj bio u parteru sa Konorom. A da ne pričam što je Konor koristio koleno u nedozvoljenoj poziciji, držao mu rukavicu i držao se za kavez.

                  Comment


                  • Igra macke i misa ukratko...zajebancija

                    Comment


                    • U pravu si bio Uki,unistio ga je ovaj Dagestanac.I milo mi je zbog toga.

                      Comment


                      • Jedva sam ustao ali kao što sam najavio i ja i mnogi koji nisu bili zaslepljeni kantama koje je cirkuzant tukao. Vidim što je ugasio Khabiba. Pozdrav cirkuzantu. Ja kad sam upalio pošto sam prilegao sisić je već bio na podu.

                        Gde je ona svinjska glava Vaso Bakočević njega treba poslati sa Khabibom da mu ušije onu vaginu od usta.

                        Busby..



                        Avatar za tebe prijatelju

                        Comment


                        • Javiii seee Busby Javiiii seeee Busby

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            U pravu si bio Uki,unistio ga je ovaj Dagestanac.I milo mi je zbog toga.
                            To je bilo lako pročitati. Prvo jer je čovek materijalista, a ti se ovde boriš ili ako si gladan ili da budeš najveći šampion, a njega interesuje samo show i novac. I nisam ga mrzeo dok nije počeo da preteruje, bio je interesantan a onda je postao odvratan.

                            Videli se na preski i odmah sam rekao da se usrao kao nikad, nekontrolisano se ponašao.

                            Rusima/Dagestancima/Čečenima ne vredi divljati i prozivati ih kao Konor Khabiba i Vaso Anžijeva, to je drugi mentalitet, samo će ti posle ušiti vaginu od usta.

                            Plus što niko ne može da rve sa Khabibom, i niko ne zna koliko to iscrpljuje, e pa videli su. Revanš dobiti neće a ne verujem ni da ga sme tražiti.

                            Nek se povuče i pije viski.

                            Comment


                            • Sve se slazem,nego sto si ljut na Vasa,navijao je za Konora?

                              Comment


                              • Zato što ni Vaso nije nikada nikoga dobio, živi 10 god u Srbiji a na pitanje za koga bi navijao Srbija-Hrvatska kazže ni za koga.

                                Ja da živim 10 god u Moldaviji da igra protiv Rumunije rekao bih Moldavija, jebiga ljudi živim tu. A i Vaso je samo kante dobijao, Khabib ga ne bi udario u jetru nego bi izvadio i pojeo

                                I posle se bacio u publiku da prebije Džakića. Svi su meni oni gotivni ali Stoštić najviše.

                                Džakić isto nešto morališe jede govna Ilke je ok momak. Stole, Roberto Soldić, Ante Delija, Janičić, Jurišić, to je već nešto, Rakić naravno... A Radaković, Vaso i Džaka pogotovo ova dvojica - smarači i medijske zvezde.
                                Last edited by Cassius Clay; 07-10-18, 10:07.

                                Comment

                                Working...
                                X