Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Хабиб-Јакинта на 5 рунди.
    Ако Хабиб добије, узима појас.Ако Јакинта добије, нема појаса, јер је на 155.2.

    Петис и Фелдер су отпали.

    Comment


    • Svaka cast jakinti, ima muda decko plus ne uzima pojas ako pobedi, alal mu patka

      Comment


      • Jbgi, drvi ga Petis, hoce 1m....Raging AL mozda nece dobiti pojad ako pobedi, ali zarada lepa i realno ce mu dici popularnost.

        Comment


        • Comment


          • Najveca kazna moguca koja bi mogla da bude izrecena konoru je ta da mora da odradi borbu sa kabibom, tu bi mu kraj bio, mogao bi komotno u slikare da predje

            Comment


            • Originally posted by LoneWolfSrb View Post
              Ne lupetaj gluposti , UFC drzi monopol .

              Konor je najveca klosarcina , zbog njega je ufc izgubio 3 borbe .
              Nije lepo, taj fazon, ne radi se tako. Ne proziva se niko lično, ma šta pričao i mislio.
              Pozdrav

              Comment




              • Meni zanimljivo viđenje.

                Nešto mi je... stalno trulo u celoj priči...

                Comment


                • Dzoni ako nadjes neki torrent, davaj, ne mogu za sada nista da nadjem.

                  Comment


                  • Evo sad gledam jos nije nista izaslo...ja sam gledo jutros pa nisam ni trazio...
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Ja probao na fight chanelu, medjutim nije imalo sliku uopste... i onda sam zaspao... Sad cekam da kao covek sednem i gledam ceo 223. Je l dobro bilo s obzirom na sve ludosti?

                      Comment


                      • Pa solidan event na kraju pogotovo kad vidimo koliko je bio desetkovan,mnogi hvale Jakintu sto je prihvatio mec u tako kratkom roku ali mene nije odusevio jednostavno se vidi razlika u klasi nekako sam steko utisak da Khabib nije pokazao sve karte u ovom mecu...
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • У петак је Белатор 197, главни меч Чендлер-Гритз, требало би да буде баш добра борба.
                          28. априла на Белатору 198 посластица за Федорове фанове.Бори се са Френк Миром.

                          Comment


                          • Ko nije gledao ufc on fox 29, neka gleda.

                            Posebno Porier vs Geathje. Pitbul tuca kao i uvek kad je Gaethje u pitanju, i dalje sam pod utiskom. Al mi kriv sto ce posle karijere vrv morati neko i dupe da mu brise koliko udaraca prima u glavu po borbi.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Ko nije gledao ufc on fox 29, neka gleda.

                              Posebno Porier vs Geathje. Pitbul tuca kao i uvek kad je Gaethje u pitanju, i dalje sam pod utiskom. Al mi kriv sto ce posle karijere vrv morati neko i dupe da mu brise koliko udaraca prima u glavu po borbi.
                              Имаш ли линк за то?
                              Белатор 197 исто квалитетан.

                              Comment


                              • Ja skinuo sa tpb-a. Sad me nesto zeza tpb doduse.

                                Comment

                                Working...
                                X