Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Каже Дена да Конор неће доћи.
    Valjda si do sada naucio da Dana LAZE Mcgregor napao sa svojim ljudima Khabiba odnosno njegovo vozilo ali jos nista nema zvanicno neki tvrde i da je uhapsen,u celoj guzvi povredjen je Chiesa ima posekotinu na licu od stakla....





    Last edited by dzoni gp; 05-04-18, 20:21.
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • Lobov povucen sa eventa evo izjave Dane

      http://mmajunkie.com/2018/04/dana-wh...michael-chiesa
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • Jos vise hejtujem Lobova, a ce dodje dan kad ce Khabib da izlakta Konora i mislim da bi i gratis izlaktao Lobova.

        Comment


        • Кажу да ће се Росе борити.

          Comment


          • Sto kaze Dana ima da ga tuze, ima da puca, svaki dolar koji mogu ima da mu uzmu. Kad sam poceo da gledam klip, reko klasicno pravljenje drame, kad ono, lik stvarno poludeo.

            Comment


            • Sad procitah da je i zvanicno uhapsen. Kakav je to kreten. Dako ga sad izmuzu, ma sve neka mu uzmu i neka sjase vise jer je preko one stvari vise svima.

              Comment


              • И Реј Борг не може да се бори.Погодило га је стакло у око.

                Comment


                • Nista od Maxa Ufc pregovara sa Petisom da bude borba za pojas protiv Khabiba koja katastrofa za UFC

                  Izgleda nista i od Petisa cekamo zvanicno tako je mozda najbolje...
                  Last edited by dzoni gp; 06-04-18, 15:23.
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • Ja i dalje navlačim za Konora

                    Bili su pregovori sa Mejvederom, što mislim da je bila greška u startu i daleko se odmaklo, ali nije postignut dogovor.

                    Moje je mišljenje da je Dena Wajt, teška slina. Ali ono... slina teška...

                    I tu je Konor ispušio... samo tako. Ali je ispušio i što je Dena ograničen.

                    Nije mu raznorazne ugovore obezbedio, jer blage veze nema.

                    Tako da nije ovo ništa iscenirano.

                    Ne znam šta će biti dalje...

                    Da li će neko da "uleti". Ozbiljan biznismen, tj. ekipa. I da proba da iskoristi ovo.

                    Ali u perspektivi i to skoro, mislim da sigurno uleću teški igrači sa kintom i prave novu organizaciju.

                    Comment


                    • Boze koji skup idiota, zgranut sam maksimalno

                      Comment


                      • Конор је изашао из прдекане.

                        Comment


                        • Петис има 0.2 преко.Дали су му 2 сата да скине још то.Вероватно ће се борити.

                          Comment


                          • Naravno da je za nas Dana slina teska kad radi u ufcu koji je kupljen za 4b, on radi sta je najbolje za kompaniju, jer zna posao i velikim delom je i on digao ufc gde jeste (ne sam ali ima velike zasluge).

                            Tako da svasta moze za Danu da se kaze, ali da nema pojma, nikako.

                            Veoma mi je zao sto nisu dali Max-u da se bije.

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post

                              Da li će neko da "uleti". Ozbiljan biznismen, tj. ekipa. I da proba da iskoristi ovo.

                              Ali u perspektivi i to skoro, mislim da sigurno uleću teški igrači sa kintom i prave novu organizaciju.
                              Ne lupetaj gluposti , UFC drzi monopol .

                              Konor je najveca klosarcina , zbog njega je ufc izgubio 3 borbe .

                              Comment


                              • McGregor je jedna gnjida obicna. Kako rece cika Mirko "ma kakve kategorije.. nema stari, ili jesi ili nisi sampion.. odes u diskoteku, od 20 redara svih 20 te prebije"

                                Comment

                                Working...
                                X