Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

    [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2952.msg187480#msg187480 date=1288627260]
    Skontaj: on jeste najbolji vozac svih vremena, ali njegovo vreme je proslo, ali dobro sad ce da pokupi dobru lovu od Dukatija na racun stare slave pa ce da se penzionise
    [/quote]

    Cije vrijeme proslo jesi ti gledao trku u nedelju, Sepnagu? Daj ne blamiraj se molim te.
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

      [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2952.msg187480#msg187480 date=1288627260]
      Skontaj: on jeste najbolji vozac svih vremena, ali njegovo vreme je proslo, ali dobro sad ce da pokupi dobru lovu od Dukatija na racun stare slave pa ce da se penzionise
      [/quote]
      Motegi,Sepang,Sachsering skroz povredjen,kako je vozo na tim trkama.Volim i ja Lorenza ali ovo je preterivanje.Moze Rossi da se bori za titulu i dalje i borice se dogodine sa Lorenzom.Fenomenalno rivalstvo!
      sigpic

      Comment


      • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

        @canigga 7, kako mozes da kazes da Stoner skupi 3 trke a na ostalim ga nema. To nije tacno. On covek od Holandije je uvek na podijumu, osim kada padne i Italije gde je bio 4. Ali kao sto je i sam rekao u Spaniji da je tek tada nasao pravu kombinaciju i od tada bedi, kad ne padne %QWT&W A moramo i da ga razumemo, pad samopouzdanja i sigurnosti zbog loseg starta sezone.
        Sto se tice Lorenca iskreno i nije neki sampion. Nabio nekoliko pobeda na pocetku i od Ceske ni na jednom 1. mestu, cak 2 puta 4. Ievo konacno sada jedna pobeda.
        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

        Comment


        • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

          [quote author=Hurricane link=topic=2952.msg187502#msg187502 date=1288630552]
          @canigga 7, kako mozes da kazes da Stoner skupi 3 trke a na ostalim ga nema. To nije tacno. On covek od Holandije je uvek na podijumu, osim kada padne i Italije gde je bio 4. Ali kao sto je i sam rekao u Spaniji da je tek tada nasao pravu kombinaciju i od tada bedi, kad ne padne %QWT&W A moramo i da ga razumemo, pad samopouzdanja i sigurnosti zbog loseg starta sezone.
          Sto se tice Lorenca iskreno i nije neki sampion. Nabio nekoliko pobeda na pocetku i od Ceske ni na jednom 1. mestu, cak 2 puta 4. Ievo konacno sada jedna pobeda.
          [/quote]
          Pa dobro ne 3 trke ali cinjenica je da je izuzetno nestabilan i da mu je Rossi usao u glavu.Lorenzova titula je potpuno zasluzena.Ako vec Rossi nije bio tu sto ga nije taj veliki Stoner zaustavio ili bilo ko drugi?Nisu mu bili ni blizu.Posustao je kad je imao problema sa agregatima i kad je zeleo da sigurno osvoji titulu.Mana mu je ta sto se zalio posle trke u Japanu,a sam je trazio kontakt,ali njegovu titulu ne moze niko osporavati,ustvari moze,ali je ona potpuno zasluzena.Kad je bilo najbitnije u prvom delu sezone on je prelomio.
          sigpic

          Comment


          • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

            [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2952.msg187480#msg187480 date=1288627260]
            [quote author=L. Lawliet link=topic=2952.msg187473#msg187473 date=1288625874]
            [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2952.msg187472#msg187472 date=1288625698]
            a Rosi treba u penziju. Znam da ce te me popljuvat ali to je moje misljenje
            [/quote]


            HAHAHAHAHA KAKO SI TI SAMO SMIJESAN SAMO LAPRDAS GLUPOSTI[/quote][/quote]
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

              Taman posla da Lorencova pobeda nije zasluzena. Zasluzio je on to i te kako, ne kazem ja da nije, ali ako Stoner vrati samopouzdanje i poradi na kontinualnosti, da svaku trku vozi kao i recimo u Australiji, konstantno i tacno, ne mora biti svaka pobeda, ali da bar ne bude ni jedan glup i potpuno nerazuman pad, mislim da ce borba za titulu 2011. biti izmedju njega i Rosija, eventualno i Lorenca.
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                [quote author=Hurricane link=topic=2952.msg187513#msg187513 date=1288631729]
                Taman posla da Lorencova pobeda nije zasluzena. Zasluzio je on to i te kako, ne kazem ja da nije, ali ako Stoner vrati samopouzdanje i poradi na kontinualnosti, da svaku trku vozi kao i recimo u Australiji, konstantno i tacno, ne mora biti svaka pobeda, ali da bar ne bude ni jedan glup i potpuno nerazuman pad, mislim da ce borba za titulu 2011. biti izmedju njega i Rosija, eventualno i Lorenca.
                [/quote]
                Pa sta bi bilo kad bi bilo.Videcemo,ja bi voleo da Stoner bude konstantan.Ne moze da vozi svaku trku kao u Australiji jer je to nemoguce,isto kao sto ne moze Lorenzo da vozi svaku trku kao u Portugalu ili Rossi u Muggelu.Te staze im leze i tu su najjaci a na ostalim stazama je ravnopravna borba manje-vise.Lorenzo ce sigurno biti u borbi za titulu.Izuzetno je stabilan i napreduje iz trke u trku,iz sezone u sezonu.Ono sto ja kazem je da po trenutnom stanju stvari samo Lorenzo i Rossi mogu da se bore za titulu,a Stoner moze po vozackim kvalitetima svakako ali mora neke stvari da sredi sam sa sobom.
                sigpic

                Comment


                • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                  Stoner je sjajan vozac, u to nema nikakve sumnje, ali za dobre rezultate je potrebno vise od toga.
                  Sto se tice Lorenca, ocekujem da ce i sledece godine biti izuzetno opasan.
                  Sve price, da mozda ne bi postao sampion, da se Rosi nije povredio, nemaju veze sa realnoscu.
                  Ponovicu ono sto je sam Rosi kazao, a to je da bi Lorenco osvojio titulu i da se on i Pedroza nisu povredili, jedino sto bi se malo vise pomucio,
                  a ovako je samo imao nesto laksi posao.
                  Ako je Rosi to kazao, a jeste, nema razloga da mu ne verujemo.
                  Uostalom, videli ste u Nedelju, kada je cestitao Lorencu. Sigurno se bas ne vole, ali se postuju, kao veliki vozaci.
                  Moje misljenje je da ce sledece godine glavnu bitku voditi Rosi i Lorenco, samo sto ce to biti mnogo neizvesnija godina od predhodnih, jer ce se tu umesati i Stoner i Pedroza,
                  i sasvim sigurno uzeti dosta poena.

                  Comment


                  • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                    [quote author=vesna8.11 link=topic=2952.msg187534#msg187534 date=1288634189]
                    Stoner je sjajan vozac, u to nema nikakve sumnje, ali za dobre rezultate je potrebno vise od toga.
                    Sto se tice Lorenca, ocekujem da ce i sledece godine biti izuzetno opasan.
                    Sve price, da mozda ne bi postao sampion, da se Rosi nije povredio, nemaju veze sa realnoscu.
                    Ponovicu ono sto je sam Rosi kazao, a to je da bi Lorenco osvojio titulu i da se on i Pedroza nisu povredili, jedino sto bi se malo vise pomucio,
                    a ovako je samo imao nesto laksi posao.
                    Ako je Rosi to kazao, a jeste, nema razloga da mu ne verujemo.
                    Uostalom, videli ste u Nedelju, kada je cestitao Lorencu. Sigurno se bas ne vole, ali se postuju, kao veliki vozaci.
                    Moje misljenje je da ce sledece godine glavnu bitku voditi Rosi i Lorenco, samo sto ce to biti mnogo neizvesnija godina od predhodnih, jer ce se tu umesati i Stoner i Pedroza,
                    i sasvim sigurno uzeti dosta poena.
                    [/quote]
                    Mislim da Pedrosina povreda nema veze sa tim jer je vec sve bilo gotovo.Da se Pedrosa ranije povredio onda ok.Rossi realan kao i uvek,a ako ovako stvari ostanu kakve su sad nema sumnje da ce Rossi i Lorenzo voditi glavnu bitku.Trenutno su najjaci.Ono sto je meni interesantno za dogodine je kakvi ce biti Ben Spies,Cal Cruthclow,Marco Simoncelli i Andrea Dovizioso kom je ukazana jos jedna sansa u Repsolu.

                    Ne znam da li ste primetili da ako Lorenzo bude minimum 3. u Valensiji da ce oboriti Rossijev rekord u poenima za jednu sezonu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                      [quote author=vesna8.11 link=topic=2952.msg187534#msg187534 date=1288634189]
                      Stoner je sjajan vozac, u to nema nikakve sumnje, ali za dobre rezultate je potrebno vise od toga.
                      Sto se tice Lorenca, ocekujem da ce i sledece godine biti izuzetno opasan.
                      Sve price, da mozda ne bi postao sampion, da se Rosi nije povredio, nemaju veze sa realnoscu.
                      Ponovicu ono sto je sam Rosi kazao, a to je da bi Lorenco osvojio titulu i da se on i Pedroza nisu povredili, jedino sto bi se malo vise pomucio,
                      a ovako je samo imao nesto laksi posao.
                      Ako je Rosi to kazao, a jeste, nema razloga da mu ne verujemo.
                      Uostalom, videli ste u Nedelju, kada je cestitao Lorencu. Sigurno se bas ne vole, ali se postuju, kao veliki vozaci.
                      Moje misljenje je da ce sledece godine glavnu bitku voditi Rosi i Lorenco, samo sto ce to biti mnogo neizvesnija godina od predhodnih, jer ce se tu umesati i Stoner i Pedroza,
                      i sasvim sigurno uzeti dosta poena.
                      [/quote]Apsolutno s slazem sa tobom,bice ludo,cetiri vanzemaljca /6%^JH #&^4A.Ali nekako imam osecaj a jes sledeca godina Rosijeva. (%fsd%&j
                      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                      Comment


                      • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                        ne znam zasto pricate o penzionisanju rosia,rosi nije kapirosi ili edvards da ne moze pobjediti u utrci(barem ove sezone),sve dok je u vrhu nema potrebe da ide u penziju,a recite mi ima li ko bolji i kompetentniji od rosija kad dodju hiljadarke da ih razvija...Glupost je povuci se i ici u penziju samo zato sto si stariji od ostalih,rosi nije sumaher da se zasiti pobjeda,ne znam kako al njemu nakon toliko godina jos uvijek nije dosta trkanja i cistog adrenalina h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8
                        Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                        Comment


                        • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                          [quote author=Hurricane link=topic=2952.msg187502#msg187502 date=1288630552]
                          @canigga 7, kako mozes da kazes da Stoner skupi 3 trke a na ostalim ga nema. To nije tacno. On covek od Holandije je uvek na podijumu, osim kada padne.
                          [/quote]
                          Osim kad padne. Da. Ove godine je padao kao lud, to i jeste ono zasto Stoner ne moze da bude veliki sampion nije dovoljno stabilan psihicki, cim oseti pritisak borbe on pada i okrivljuje prednji kraj, mada ja mislim da se to njemu zavrtelo u glavi od sume koju mu je Honda ponudila. Do ove sezone sam ga jako cenio kao vozaca ( i idalje ga cenim ali ne toliko ), ali mislim da bi on stvarno trebao da se popravi na psiholoskom nivou.
                          JUST PUNK

                          NO NATIONS
                          NO RELIGION
                          NO AUTHORITY

                          And most of all PEACE


                          Anarchy

                          Comment


                          • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                            Valencia: Spies May Need A Crutch, But Not A Crutchlow
                            Monday, November 01, 2010

                            American Ben Spies is up and gingerly walking today after crashing out of the Estoril MotoGP race yesterday.

                            It's been reported globally that Spies dislocated his ankle in the crash. But the fact of the matter is that Spies has yet to be told by any kind of medical professional that he has anything but a sprained ankle from the spill.

                            Spies will have an MRI this week but says the results of what the magic magnets discern about his ankle are immaterial. "No matter what I will be racing this weekend at Valencia," Spies said today.

                            The near instant press speculation had it that Spies would be replaced by Cal Crutchlow for the Valencia round. Certainly, Crutchlow did an admirable job this season in WSBK, and was already well on his way to doing a near Rainey-level job of destroying his teammate even before Valentino Rossi helped him find a new engine map that enhanced the bottom end power of the R1. But there was never any kind of plan to have Crutchlow replace Spies at Valencia, ever.

                            Crutchlow will get to ride Spies' bike--at the post-season MotoGP test when Spies moves to the factory Yamaha team.

                            Comment


                            • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                              Jel zna neko gde moze da se skine trka Moto 2? Ima samo Moto GP, nigde ceo dan ili samo Moto 2, a na sportklubu verovatno nece ni biti snimak.

                              Comment

                              Working...
                              X