Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

    [quote author=bronza link=topic=2952.msg183839#msg183839 date=1288001767]

    Slazem se potpuno, ja takodje smatram (iz trenutne perspektive) da je Horhe favorit, naravno znacemo vise kad vikend krene. Samo napominjem da je Rosi najopasniji kad ga podcene. Reci cu samo Laguna 2k8 @(*6sd$%
    [/quote]
    Niko Rosija nije potcenio,vec samo Jorgea stavljaju kao prvog favorita,a Stoner i Rossi ce biti izuzetno opasni.Laguna 2008,mislim da je Stoner jos nije zaboravio. h5g6k8
    sigpic

    Comment


    • #32
      Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

      Hahahaha...ovo glasanje za pobednika je prosto smesno i neverovatno,ovi Rosijevci ne glasaju objektivno.Za Rosija glasaju samo zato sto navijaju za njega,ja sam proslu trku glasao za Stonera jer sam znao da mu tamo niko nista nece moci,bez obzira sto navijam za 99.
      Pa tako da nema ni potreba stavljati da se glasa jer to ne znaci nista jer je Rosijevih fanova ovde ubedljivo najvise i po ovoj statistici on osvaja svaku trku.

      Comment


      • #33
        Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

        [quote author=Djuka99gp link=topic=2952.msg183844#msg183844 date=1288006021]
        Hahahaha...ovo glasanje za pobednika je prosto smesno i neverovatno,ovi Rosijevci ne glasaju objektivno.Za Rosija glasaju samo zato sto navijaju za njega,ja sam proslu trku glasao za Stonera jer sam znao da mu tamo niko nista nece moci,bez obzira sto navijam za 99.
        Pa tako da nema ni potreba stavljati da se glasa jer to ne znaci nista jer je Rosijevih fanova ovde ubedljivo najvise i po ovoj statistici on osvaja svaku trku.
        [/quote]
        Djuka, sto si tako negativan h5g6k8 Mozda nisu svi Rosijevci bas objektivni, ali to su prave navijacke strasti.
        Evo, ja sam ponovo svoj glas dala Stoneru, kao i prosli put, prema tome ima nas i objektivnih.
        A Rosijevih fanova je najvise i to bas ubedljivo, u celom svetu, a ne samo kod nas.
        Znaju ljudi ko je najbolji %QWT&W

        Comment


        • #34
          Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

          Pa kad bi svako glasao kako ih ti nazivas "pravim navijackim strastima" onda osim Rosija,Lorenca i Pedrose ni jedan drugi vozac nebi imao ni jedan glas.Znam ja da ima onih fanova Rosia koji ce glasati objektivno ali to je samo 1% od njih koliko ih ima ovde.
          A ima onih koji bi po svaku cenu glasali za Rosia cak i da ne vozi trku,a da ima da se glasa za njega. h5g6k8

          Comment


          • #35
            Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

            Zeleo sam ovo da vam pokazem da vidite a nisam znao gde da stavim.I isto tako bi zamolio moderatore da mi ne skinu ovaj link ili da nameste neku temu gde se mogu kaciti ovakve zanjimljivosti koje su malo vanteme Motogp-a,a vezane su za AutoMoto sport.
            http://www.youtube.com/watch?v=4TshFWSsrn8

            Comment


            • #36
              Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

              [quote author=Djuka99gp link=topic=2952.msg183857#msg183857 date=1288008899]
              Zeleo sam ovo da vam pokazem da vidite a nisam znao gde da stavim.I isto tako bi zamolio moderatore da mi ne skinu ovaj link ili da nameste neku temu gde se mogu kaciti ovakve zanjimljivosti koje su malo vanteme a vezane su za AutoMoto sport.
              http://www.youtube.com/watch?v=4TshFWSsrn8
              [/quote]
              Necemo ti skinuti, ali postoji tema--motogp slike i video, pa tu mozes ubuduce postavljati ovakve stvari.

              Comment


              • #37
                Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010


                [quote author=vesna8.11 link=topic=2952.msg183859#msg183859 date=1288009208]

                [/quote]
                Necemo ti skinuti, ali postoji tema--motogp slike i video, pa tu mozes ubuduce postavljati ovakve stvari.
                [/quote]

                E hvala,bas si &^@4( inace lik koji vozi je totalno otkacen,zaista treba pogledati.
                [/quote]

                Comment


                • #38
                  Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                  Prenosa trke, po običaju, nema. Tj ima, ali tamo gde ga niko ne vidi.

                  Comment


                  • #39
                    Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                    *%@(D!RY-[quote author=3006 link=topic=2952.msg183972#msg183972 date=1288016632]
                    Prenosa trke, po običaju, nema. Tj ima, ali tamo gde ga niko ne vidi.
                    [/quote]
                    +-*^%* //h*svb $JS}| *%@(D!RY-

                    Comment


                    • #40
                      Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                      http://www.motogp.com/en/news/2010/moto2+preview+1

                      evo vam malo zanimljivosti...Kenan Soufoglu (SuperSport 600cc sampion) ce voziti za Technomag CP Moto2 ekipu u naredne dve trke...

                      Iannone i Simon se bore za drugo...i nadam se da Simon - veciti drugi ove godine (ako to moze tako da se kaze),nece uspeti da zadrzi tu poziciju,jer da se ne lazemo kad imate 5 drugih mesta u sezoni,2 treca i nijednu pobedu,tu nesto ne valja....ili je to mozda samo zato sto worshipujem Iannonea h5g6k8

                      Comment


                      • #41
                        Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                        Postoji direktan prenos trka na nemackom Sport1 kanalu (nekadasnjem DSF) Imaju doduse dva reklamna bloka tokom trke ali bolje nego ne gledati. Ono sto je pozitivno doduse je sto imaju strucan voditeljski par i ekskluzivne intervjue sa vozacima uoci i posle trke. To vodi na svojstven nacin i uvek veoma duhovito strucni saradnik-komentator Aleks Hofman takodje poznat ljubiteljima MotoGP-a po velikim kontraverzama. Inace uvek uporedo pratim prenos na Sport1 i Sk bas zbog tih dodatnih informacija pred svaku trku.
                        http://www.ebike-ridingtips.co.uk/vi...file=rossi.flv

                        Comment


                        • #42
                          Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                          Kao i u Aragonu i na poslednje 2 trke bice 3 slobodna treninga, pre kvalifikacija

                          Three-practice format for Estoril and Valencia
                          The final two rounds of the season at Estoril and Valencia will use the same three-practice format as used this weekend at Aragón.

                          The Gran Premio A-Style de Aragón went back to a three-practice schedule as a trial, with two sessions on Friday and a third on Saturday morning before qualifying later in the day. The aggregate time across all three practices and qualifying remained the same as it had in the previous format.

                          Following positive feedback from the MotoGP Paddock at the formula the Estoril and Valencia rounds will follow the same schedule, with the order on track for Friday and Saturday seeing the 125cc class out first, followed by the MotoGP and Moto2 categories.

                          Comment


                          • #43
                            Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                            [quote author=Djuka99gp link=topic=2952.msg183844#msg183844 date=1288006021]
                            Hahahaha...ovo glasanje za pobednika je prosto smesno i neverovatno,ovi Rosijevci ne glasaju objektivno.Za Rosija glasaju samo zato sto navijaju za njega,ja sam proslu trku glasao za Stonera jer sam znao da mu tamo niko nista nece moci,bez obzira sto navijam za 99.
                            Pa tako da nema ni potreba stavljati da se glasa jer to ne znaci nista jer je Rosijevih fanova ovde ubedljivo najvise i po ovoj statistici on osvaja svaku trku.
                            [/quote]

                            E nek si mi ti objektivan , rossi je za lorenca isto sto je jordan za mene i nemoj mi pametovat .


                            i daj mi vise taj ban na deset godina ;)
                            Valentino Rossi #46

                            G.O.A.T

                            Comment


                            • #44
                              Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                              [quote author=Zeka29 link=topic=2952.msg183999#msg183999 date=1288017843]
                              http://www.motogp.com/en/news/2010/moto2+preview+1

                              evo vam malo zanimljivosti...Kenan Soufoglu (SuperSport 600cc sampion) ce voziti za Technomag CP Moto2 ekipu u naredne dve trke...

                              Iannone i Simon se bore za drugo...i nadam se da Simon - veciti drugi ove godine (ako to moze tako da se kaze),nece uspeti da zadrzi tu poziciju,jer da se ne lazemo kad imate 5 drugih mesta u sezoni,2 treca i nijednu pobedu,tu nesto ne valja....ili je to mozda samo zato sto worshipujem Iannonea h5g6k8
                              [/quote]
                              Worshipovo ti njega ili ne cinjenica je da on po svemu prikazanom zasluzuje 2.mesto.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                                Crutchlow expecting Rossi impact

                                "I think you will see Valentino win on the Ducati next year for sure. A lot of people are writing him off and that is one thing you should never do as far as I'm concerned.
                                He added: "I can see him finding his feet straight away and doing exactly what he did when he first went to Yamaha.

                                "No-one expected him to win then and he did, and the same applies now."

                                Comment

                                Working...
                                X