Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

    Predposlednja trka ove sezone.Verovatno ce biti zanimljiva, iako su sampioni u 2 kategorije poznati.
    Medjutim, to ne znaci da ce se opustiti i nece zeleti pobedu.
    Lorenco jos od Brna nije zabelezio pobedu. Staza mu odgovara, poslednje 2g. je pobedio i to mu sigurno daje dodatno samopouzdanje. Sigurno ce ici na pobedu, i realno ima velike sanse i da je zabelezi.
    Stoner, ako je suditi po poslednjoj trci, i ako Dukati opet bude onako brz, bice bukvalno nezaustavljiv. Osim ako sam sebe ne izbaci.
    Rosi, prosle godine je bio jako los na ovoj stazi. Da li ce se to opet dogoditi? Ostaje da vidimo.Ako najzad nadju to sto mu treba, sigurno ce biti jako opasan.
    Pedroza, sve zavisi koliko se oporavio, a Doviciozo sigurno moze jos jednom pokazati da nije slucajno u poslednje vreme jako dobar.
    Ipak, najinteresantnije ve biti u 125--icama. Tamo jos nista nije reseno, i sve je jos uvek moguce.
    Ko ce bolje podneti pritisak? Ulog je ogroman, titula svetskog sampiona.
    Markez, Terol ili Espargaro? Znacemo u nedelju.

    Comment


    • #17
      Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

      125 cc se najvise i radujem.3 konkurenta za titulu.Marquez izuzetno stabilan za svoje godine svaka mu cast,najvise je zasluzio da je osvoji.9 pobeda od 15 trka,ne secam se da je neki vozac ovako puno pobeda imao u 125 cc.Mislim da je poslednji Valentino Rossi.Neke greske su ostavile Terola i Espargara u igri.Licno bih voleo da je Espargaro uzme.Espargaro je najjaci od ove trojice u duelima i najagresivniji i tu je njegova prednost,ali Terol i Marquez su stabilniji i manje grese,pogotovu Terol,koji doduse najmanje i rizikuje.On je mozda mogao da bude i vodeci da nije pauzirao jednu trku zbog povrede,koja kako kazu i nije bila ozbiljna i mnogi misle da je mogao da vozi.Marquez ide sjajno,prosto prebrz za konkurente.Ne znam samo gde nalazi takva vremena.Koliko je samo rekorda oborio ove sezone. &8@^J &8@^J &8@^J
      sigpic

      Comment


      • #18
        Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

        [quote author=caniggia7 link=topic=2952.msg183782#msg183782 date=1287951178]
        125 cc se najvise i radujem.3 konkurenta za titulu.Marquez izuzetno stabilan za svoje godine svaka mu cast,najvise je zasluzio da je osvoji.9 pobeda od 15 trka,ne secam se da je neki vozac ovako puno pobeda imao u 125 cc.Mislim da je poslednji Valentino Rossi.Neke greske su ostavile Terola i Espargara u igri.Licno bih voleo da je Espargaro uzme.Espargaro je najjaci od ove trojice u duelima i najagresivniji i tu je njegova prednost,ali Terol i Marquez su stabilniji i manje grese,pogotovu Terol,koji doduse najmanje i rizikuje.On je mozda mogao da bude i vodeci da nije pauzirao jednu trku zbog povrede,koja kako kazu i nije bila ozbiljna i mnogi misle da je mogao da vozi.Marquez ide sjajno,prosto prebrz za konkurente.Ne znam samo gde nalazi takva vremena.Koliko je samo rekorda oborio ove sezone. &8@^J &8@^J &8@^J
        [/quote]
        Neznam Esparagaro mi se oduvek svidjao jer je jako dobar u duelima i voleo bi da on osvoji, a ako ne moze neka to bude Markez jer je mladji
        JUST PUNK

        NO NATIONS
        NO RELIGION
        NO AUTHORITY

        And most of all PEACE


        Anarchy

        Comment


        • #19
          Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

          [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2952.msg183793#msg183793 date=1287952059]
          Neznam Esparagaro mi se oduvek svidjao jer je jako dobar u duelima i voleo bi da on osvoji, a ako ne moze neka to bude Markez jer je mladji
          [/quote]
          Voleo bi i ja da osvoji ali je cinjenica da je Marquez ove godine pokidao.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

            Po meni bi bilo najpravednije da sva trojica osvoje titulu, ili bar Markez i Espargaro.
            Zbog ogromnog zalaganja, zelje, zbog svega onoga sto su ulozili tokom cele sezone.
            Ali to je nemoguce, i bice mi zao onoga ko izgubi.
            Mozda je Markez najvise zasluzio, najvise pobeda, najmladji, najbrzi, ali Espargaro je takodje sjajan, jer je cesto samo svojom zeljom, dolazio do dobrog rezultata.

            Comment


            • #21
              Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

              [quote author=vesna8.11 link=topic=2952.msg183805#msg183805 date=1287953526]
              Po meni bi bilo najpravednije da sva trojica osvoje titulu, ili bar Markez i Espargaro.
              Zbog ogromnog zalaganja, zelje, zbog svega onoga sto su ulozili tokom cele sezone.
              Ali to je nemoguce, i bice mi zao onoga ko izgubi.
              Mozda je Markez najvise zasluzio, najvise pobeda, najmladji, najbrzi, ali Espargaro je takodje sjajan, jer je cesto samo svojom zeljom, dolazio do dobrog rezultata.
              [/quote]
              Nikako ne bi voleo da Terol osvoji titulu.Jednostavno ne svidja mi se taj tip vozaca.Ja navijam za Espargara i zasluzio je titulu donekle,ali Marquez je impresivan.Samo ako dodje do nekog duela mislim da ce Espargaro pokidati.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                Dakle cvrsto vjerujem da Portugal uzima Rossi, cak sam spreman da ulozim pare na njegovu pobjedu ovdje. Takodje sam spreman da ulozim pare da ce biti borba do zadnje krivine Lorenzo, Rossi, Stoner.
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • #23
                  Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                  Za LL

                  Valentino Rossi says Ciao to Yamaha
                  Valentino Rossi's Diary

                  As you will all know by now, at the end of this season I will be saying goodbye to Yamaha and moving on to a new place in the (MotoGP) paddock.

                  This was not an easy decision to make and I want to take this opportunity to thank you, all of the racing fans, for making it such a special seven years with Yamaha.

                  I have won four (MotoGP) world championships and many races and it has been a truly beautiful partnership. I will never forget falling in love with my (Yamaha) M1 for the first time in Welkom when I won the first race with Yamaha; memories like that will stay with me forever.

                  Next week I will travel to the Yamaha headquarters in Japan to say goodbye to everyone at the factory and I am sure it will be a very emotional day for me!

                  Recently we had a very sad day when we lost Shoya Tomizawa (Moto2), a fanstastic talent and a truly nice guy - simpatico, as we say in Italy.

                  Unfortunately, despite the very best safety gear, we are always at risk from fluke accidents like this and there really was nothing to be done.

                  The safety commission meets at every race to discuss how to constantly keep improving the safety of our sport so of course we had a big discussion in Aragon, but we know that everything that could have been done, was.

                  All of our thoughts are with Shoya's family and friends and we will miss him a lot in our MotoGP family.

                  Even if the end of the season isn't going to be exactly how I imagined it, because of the problems with the shoulder, I still want to do the best I can for Yamaha until I leave.

                  Jorge has done an amazing job this (MotoGP) season, he's been so strong and consistent and he really deserves this title, so if there is anything I can do to help of course I will be happy.

                  Ciao, Vale 46

                  A i za ostatale,za sve koje ovo interesuje. %QWT&W

                  Comment


                  • #24
                    Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                    Tnx, dobar txt Vale iskren kao i uvijek.
                    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                    Comment


                    • #25
                      Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                      [quote author=L. Lawliet link=topic=2952.msg183812#msg183812 date=1287954835]
                      Dakle cvrsto vjerujem da Portugal uzima Rossi, cak sam spreman da ulozim pare na njegovu pobjedu ovdje. Takodje sam spreman da ulozim pare da ce biti borba do zadnje krivine Lorenzo, Rossi, Stoner.
                      [/quote]
                      Ma bar dvojicu da vidimo do zadnje krivine za pobedu.Vise sam se smorio gledajuci kako neko nestaje u daljini.Ako budu trojica,i to jos trojica najboljih,pun pogodak. @R&}*

                      Nemoj bas previse para da ulazes,nije mu ova staza nikad bila od jacih.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                        [quote author=caniggia7 link=topic=2952.msg183807#msg183807 date=1287953646]
                        [quote author=vesna8.11 link=topic=2952.msg183805#msg183805 date=1287953526]
                        Po meni bi bilo najpravednije da sva trojica osvoje titulu, ili bar Markez i Espargaro.
                        Zbog ogromnog zalaganja, zelje, zbog svega onoga sto su ulozili tokom cele sezone.
                        Ali to je nemoguce, i bice mi zao onoga ko izgubi.
                        Mozda je Markez najvise zasluzio, najvise pobeda, najmladji, najbrzi, ali Espargaro je takodje sjajan, jer je cesto samo svojom zeljom, dolazio do dobrog rezultata.
                        [/quote]
                        Nikako ne bi voleo da Terol osvoji titulu.Jednostavno ne svidja mi se taj tip vozaca.Ja navijam za Espargara i zasluzio je titulu donekle,ali Marquez je impresivan.Samo ako dodje do nekog duela mislim da ce Espargaro pokidati.
                        [/quote]

                        hmm..silverton!? saksonring? mislim cak i katar,pa eto i mudjelo... nisu Marquezu problem dueli (sa Espargarom)...dobar je Pol,al nije pokazao vise od Marqueza ove godine...trudio se,al nekada jednostavno nije mogao vise...

                        Comment


                        • #27
                          Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                          [quote author=Zeka29 link=topic=2952.msg183827#msg183827 date=1287996881]
                          hmm..silverton!? saksonring? mislim cak i katar,pa eto i mudjelo... nisu Marquezu problem dueli (sa Espargarom)...dobar je Pol,al nije pokazao vise od Marqueza ove godine...trudio se,al nekada jednostavno nije mogao vise...
                          [/quote]
                          Ali je jaci u duelima od Marqueza i ima vecu cuku,dok je Marquez stabilniji i smireniji.Espargaro ponekad i previse rizikuje,ali je u duelima najjaci u 125 cc.Odlican je i Marquez ali po meni je Pol jaci u duelima.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                            Vidim da solidan broj ljudi ne svrstava Rosija kao potencijalnog pobedniga trke u Portugalu. Nije bas da ovo nije staza na kojoj Rosi ne zna da vozi. Da istina je da predhodne dve godine nije to bilo na nivou, ali da podsetim da je na istoj stazi 2007. godine bio fenomenalan i odneo pobedu ispred tada nezaustavljivog Stonera. Godinu dana pre toga je zavrsio drugi iza Eliasa za dlaku, a u 2005. takodje drugi iza Barosa. u sezonama 2001/02/03/04 je bio pobednik na ovoj stazi. Sve u svemu Rosi je najuspesniji vozac na ovoj stazi od svih aktuelnih vozaca i nije pametno precrtati ga tek tako. Ako se sloze kockice sto se podesavanja tice bice vrlo konkurentan. U sustini najbolji pokazatelj Rosijeve forme na ovoj stazi bice 20 minuta zagrevanja pred samu trku, uglavnom tu pokazuje svoje pravo lice i pun potencijal, osim ako ne bude impresivan celog vikenda.
                            http://www.ebike-ridingtips.co.uk/vi...file=rossi.flv

                            Comment


                            • #29
                              Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                              [quote author=bronza link=topic=2952.msg183833#msg183833 date=1287999797]
                              Vidim da solidan broj ljudi ne svrstava Rosija kao potencijalnog pobedniga trke u Portugalu. Nije bas da ovo nije staza na kojoj Rosi ne zna da vozi. Da istina je da predhodne dve godine nije to bilo na nivou, ali da podsetim da je na istoj stazi 2007. godine bio fenomenalan i odneo pobedu ispred tada nezaustavljivog Stonera. Godinu dana pre toga je zavrsio drugi iza Eliasa za dlaku, a u 2005. takodje drugi iza Barosa. u sezonama 2001/02/03/04 je bio pobednik na ovoj stazi. Sve u svemu Rosi je najuspesniji vozac na ovoj stazi od svih aktuelnih vozaca i nije pametno precrtati ga tek tako. Ako se sloze kockice sto se podesavanja tice bice vrlo konkurentan. U sustini najbolji pokazatelj Rosijeve forme na ovoj stazi bice 20 minuta zagrevanja pred samu trku, uglavnom tu pokazuje svoje pravo lice i pun potencijal, osim ako ne bude impresivan celog vikenda.
                              [/quote]
                              Videcemo,ali cinjenica je da Lorenzu najvise lezi ova staza i da je on prvi favorit za pobedu ovde.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                                [quote author=caniggia7 link=topic=2952.msg183837#msg183837 date=1288001029]
                                [quote author=bronza link=topic=2952.msg183833#msg183833 date=1287999797]
                                Vidim da solidan broj ljudi ne svrstava Rosija kao potencijalnog pobedniga trke u Portugalu. Nije bas da ovo nije staza na kojoj Rosi ne zna da vozi. Da istina je da predhodne dve godine nije to bilo na nivou, ali da podsetim da je na istoj stazi 2007. godine bio fenomenalan i odneo pobedu ispred tada nezaustavljivog Stonera. Godinu dana pre toga je zavrsio drugi iza Eliasa za dlaku, a u 2005. takodje drugi iza Barosa. u sezonama 2001/02/03/04 je bio pobednik na ovoj stazi. Sve u svemu Rosi je najuspesniji vozac na ovoj stazi od svih aktuelnih vozaca i nije pametno precrtati ga tek tako. Ako se sloze kockice sto se podesavanja tice bice vrlo konkurentan. U sustini najbolji pokazatelj Rosijeve forme na ovoj stazi bice 20 minuta zagrevanja pred samu trku, uglavnom tu pokazuje svoje pravo lice i pun potencijal, osim ako ne bude impresivan celog vikenda.
                                [/quote]
                                Videcemo,ali cinjenica je da Lorenzu najvise lezi ova staza i da je on prvi favorit za pobedu ovde.
                                [/quote]
                                Slazem se potpuno, ja takodje smatram (iz trenutne perspektive) da je Horhe favorit, naravno znacemo vise kad vikend krene. Samo napominjem da je Rosi najopasniji kad ga podcene. Reci cu samo Laguna 2k8 @(*6sd$%
                                http://www.ebike-ridingtips.co.uk/vi...file=rossi.flv

                                Comment

                                Working...
                                X