Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc oko karata za GP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Pomoc oko karata za GP

    zna li neko nesto o kartama za mugello?

    Comment


    • #17
      Re: Pomoc oko karata za GP

      kada budem porucivao karte koje da porucim ?

      Comment


      • #18
        Re: Pomoc oko karata za GP

        Ql !
        Valentino Rossi #46

        G.O.A.T

        Comment


        • #19
          Re: Pomoc oko karata za GP

          Prvo pa musko Salim se , pozdrav forumasima ! Dakle i ja bih zeleo da odem ove godine za Brno , a vidim da vec tu ima iskusnih pa bih da priupitam ,gde i kako moze da se resi prenociste i sto se tice parking mesta kako i gde ili kako do tamo doci ?

          Comment


          • #20
            Re: Pomoc oko karata za GP

            Cena svih ulaznica za celu sezonu MOTO GP, Superbike! Qatar je dzaba, samo treba do tamo otici http://moto.gptickets.com/

            Comment


            • #21
              Re: Pomoc oko karata za GP

              nema potrebe kupovati karte unapred.....
              bitno je samo doci na stazu &*%R* karti ima

              P.S. U Brnu nema pljeskavica sa lukom... $JS}|
              ima kobaja sa senfom <thumbsup>

              Comment


              • #22
                karte za brno

                moci ce da se nabave,kao i prosle godine u Eventimu,u Beogradu,Toplicin venac 19-21

                Comment


                • #23
                  Kako organizujes prevoz za Brno? Ja sam za!!!! Preko agencije neke? Koliko je prenociste??? Kad se polazi?

                  Comment


                  • #24
                    Ljudi, evo ga mesec dana do Brna. Zanima me hoce li biti nekakve organizacije ili da vec pocnem sam da se organizujem oko prevoza i da trazim karte? Ako je neko zainteresovan moze sa mnom da podje, jer ja idem 100% i najverovatnije jos jedan drug. Jeste da sam iz Leskovca, ali ce verovatno svi polasci za Brno biti iz Beograda, pa ako jos neko trazi mogucnosti oko prevoza neka mi javi, pa cu i ja njemu reci sta sam ja nasao i izabracemo najpovoljnije. Ipak je vreme da pocnemo da se spremamo
                    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                    Comment


                    • #25
                      Evo sta sam ja nasao. Agencija Autoturist ima polaske za Brno iz Novog Sada i povratna karta kosta 6165 dinara, ako ste mladji od 26 godina. U Eventimu mogu da se kupe MotoGP karte i kostaju od 65e do 161,50e. I autobuske i MotoGP se dostavljaju na kucnu adresu. Mada cuo sam da karte(MotoGP) ima i na dan trke, i cak da moze i za male pare da se udje, pa ko ide moze i da rizikuje Ovo sam sve preko neta nasao, Lastin sajt jos ne radi, ali zvacu i njih pa cu videti koliko kosta kod njih karta.

                      Link za autobusku kartu: http://www.autoturist-ns.com/autobus...-linije-ceska/

                      Link za MotoGP kartu: http://www.eventim.rs/rs/ulaznice/ca...formance.html#
                      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                      Comment


                      • #26
                        Pozdrav svima, Drugar i ja bismo isli do Brna al nam treba mala pomoc u vidu informacija. Jel mozete da nam pomognete u odabiru sektora na stazi,i bilo kakva informacija u vezi nocenja u Brnu. Unapred zahvlalni

                        Comment


                        • #27
                          cekajte ljudi,zar brno nije trebalo srdjan da organizuje?rekao je da se uveliko radi na tome i da nam javlja cim bude znao sve detalje
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Jeste rekao, ali koliko ja vidim nista se ne radi. Ja sam se potrudio da nadjem i idem 100%. Ako bude organizacija preko Srdjana, verovatno cu preko njega, ali ako ne moram da se pripremim
                            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                            Comment


                            • #29
                              i to sto kazesidem ponovo da ih pitam,mada sam pitala vec 10 puta
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ajde javi sta su ti rekli
                                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                                Comment

                                Working...
                                X