Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako se napravi i četvrta grupa neću stići sve da ispratim, evo i ovo mi promaklo.

    Dakle drug Marić nam opasno flertuje.. s kaznama onog "novog" zakona. Ko zna šta je sve do sad prekršio

    Comment


    • Roditelji mi kazu da kupujem svercovanu robu.

      Pasce u nesvest ako im kazem da cu mozda uzeti i novi mobilni.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Samo ovu offtopic temu od sada pa na dalje priznajem.

        Leptejebo, za vikend me je startovalo 2000-to godiste.Naravno ja to iskulirao skroz, boli me dupe. Mislio sam da je ko moja rodjaka '95.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Comment




          • Legenda.
            sigpic

            Comment


            • "Ovo" desno je inace sin Magic Johnsona. Ćale mora da je ponosan.

              Comment


              • Posto vidim da ste bas dosta pisali ranije Kobe vs James da se nadovezem posto tada nisam bio na forumu.
                Kobe ce uvjek ali uvjek za mene biti goat i to niko mu nije ni blizu.
                Kakav ubilacki mentalitet i kakva muda.
                Da ne pricamo koliko ima suteva za pobjedu, vezanih trojki i vracanje u zivot svoje ekipe.
                Takav se jednom radja.
                Sada ce doci neko i reci da je sebican i da je promasio najvise suteva u istoriji ligi.
                Leflop je uvjek bio pizda na vise levela.
                Trcao uvjek za superstar igtacima, nikada preuzimao odgovornost i uvjek gubitnicki mentalitet.
                Samo zna da podjeli asistenciju i da trazi neke nepostojece faulove na misice i da se gradi na postu.
                Za mene je ljepota kosarke Kobe a ne Leflop.

                Comment


                • Sve je bilo ok, do dela Sa Lebronom. Razumen neko voli jednog neko drugog, ali obojica su veliki igraci ali ipak razliciti. Po meni je najveci MJ, ali to je moje misljenje.
                  Onako omalozavanje velikog igraca kao sto je Lebron je cista glupost i nepoznavanje(nedovoljno gledanje njega samog).

                  Comment


                  • Večita rasprava kao na nivou Ronaldo vs Messi. I meni je Kobe bolji ali poštujem i LeBrona nikada ga ne bih ovako nazvao kao forumaš iznad, slažem se da je MJ jedan jedini i po mom mišljenju 2,3 mesta praznih pa Kobe.

                    Comment


                    • Brate i ja gotivim Kobea, ali prestao sam.citati kad si napisao da je on GOAT i da mu niko nije ni blizu.

                      Moze ako je MJ van konkurencije. Ne znam da li si ga gledao, ali evo barem danas sve vise isplivavaju razmo razne anegdote i price o njegovim utakmicama i lakoci igranja.

                      Evo sto jedan Chris Weber kaze.

                      "Sjedio je na Ferrari-u, ispred našeg autobusa i pušio cigaru. Pitao nas je jednog po jednog koji će od nas da ga čuva večeras. Prvi i zadnji put sam tu bacio suigrače "pod autobus" jer kao kapiten nisam ništa reko, u biti niko od nas nije ništa rekao, pognute glave i ćutke smo ušli u svlačionicu" ..

                      Jordan im je sasuo 55 poena tu utakmicu.


                      https://m.youtube.com/watch?v=0-kfXXAwOOQ

                      Comment


                      • Originally posted by vinetu View Post
                        Posto vidim da ste bas dosta pisali ranije Kobe vs James da se nadovezem posto tada nisam bio na forumu.
                        Kobe ce uvjek ali uvjek za mene biti goat i to niko mu nije ni blizu.
                        Kakav ubilacki mentalitet i kakva muda.
                        Da ne pricamo koliko ima suteva za pobjedu, vezanih trojki i vracanje u zivot svoje ekipe.
                        Takav se jednom radja.
                        Sada ce doci neko i reci da je sebican i da je promasio najvise suteva u istoriji ligi.
                        Leflop je uvjek bio pizda na vise levela.
                        Trcao uvjek za superstar igtacima, nikada preuzimao odgovornost i uvjek gubitnicki mentalitet.
                        Samo zna da podjeli asistenciju i da trazi neke nepostojece faulove na misice i da se gradi na postu.
                        Za mene je ljepota kosarke Kobe a ne Leflop.
                        Cuo li nekad za kosarkasa sa imenom Michael a prezimenom Jordan...takodje omalovazavanje LeBrona je smesno ukusi su razliciti obojica su vrhunski igraci

                        Comment


                        • Michael Jordan
                          ...
                          ...
                          birajte po želji..
                          ...
                          ...
                          opet birajte po želji...
                          ...
                          ...

                          P.S. nije isto kao Mesi vs Ronaldo jer su njih dvojica dosta puta mogli da se "odmere"(iako je duel ko je bolji u fudbalu dosta besmisleniji u odnosu na košarku)..
                          Dok pomenuti košarkaši su ili bili u različitim dobima ili su im "pikovi" bili različiti..

                          Comment


                          • Jordan je GOAT.

                            LeBron je negdje na poziciji 2-5.

                            Kobe je izmedju 10-15.

                            Comment


                            • Kobi nije ni najbolji Lejker, a kamoli drugi na lestvici GOAT-a.Pre njega Dzabar, a tu je negde u ravni sa Medzikom.

                              Lebron ako osvoji jos jednu titulu nece kod mene tu biti nikakve dileme ko je bolji izmedju njih dvojice iako i sada vise naginjem ka Lebronu.Obojica su tu negde oko top5.

                              Comment


                              • У топ 4 нису ни један ни други. Мајкл, Карим, Вилт и Бил. Остале поређајте како хоћете.

                                Comment

                                Working...
                                X