Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate, imas spojler.Ovako otezavas i meni i drugima kada skrolujemo misem, a i stranica se sporije ucitava cim ima vise slika u jednom postu.;)

    Comment


    • Чекао сам ко ће први то да каже...

      Не могу да нађем тај споилер нигде. Тражио сам га пар пута због оваквих постова али никако да га убодем. Па оно, која је иконица за споилер ?

      Spoiler
      Кад се детаљно тражи, нађе се.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment



      • Comment


        • Nasem bivsem drugu Seoskom Terminatoru cestitam na novoj titulu, zelim mu sve najbolje u nastavku njegovog virtuelnog zivota na forumu i da ne posecuje NBA pdf u skorije vreme, zato sto sam ja ljut na njega(a sigurno da nisam jedini) i sto nam je na taj nacin zabio noz u ledja time sto je postao mod teniskog pdf-a.Ovakva vrsta izdaje se nece brzo zaboraviti.


















          I ovom prilikom apelujem na njega da odustane od NBA SK lige.Toliko od mene.

          Comment




          • Comment


            • Hahahahahah ali Noina reakcija hahhahahahah

              Comment


              • Ali kakav kos

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Nasem bivsem drugu Seoskom Terminatoru cestitam na novoj titulu, zelim mu sve najbolje u nastavku njegovog virtuelnog zivota na forumu i da ne posecuje NBA pdf u skorije vreme, zato sto sam ja ljut na njega(a sigurno da nisam jedini) i sto nam je na taj nacin zabio noz u ledja time sto je postao mod teniskog pdf-a.Ovakva vrsta izdaje se nece brzo zaboraviti.
                  Hahhahahahhahahahahhahahahaha tek sam sada ovo video. Sagnes se ti bivsem drugu, znas! Znaju ljudi koga vole maksimalno tamo na teniskom pdfu i platili me da ih smirim, i da pocnu da zive u harmoniji.

                  Comment






                  • Nothing against Jennings, but a turtle would break Curry's ankles


                    Realno, s obzirom da ga lomi na svakoj drugoj utakmici...

                    Comment


                    • Sta je moderatora na ovoj strani sunce ti Bozije Cestitam svima na unapredjenju
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Spremamo se da srusimo forum

                        Comment


                        • Cutite, nemoj nikome da kazete, ja jedino spijuniram ove sa teniskog pdf-a. shhhh

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Sta je moderatora na ovoj strani sunce ti Bozije Cestitam svima na unapredjenju
                            Revolucija, revolucija
                            Sirimo strah i trepet...

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Cutite, nemoj nikome da kazete, ja jedino spijuniram ove sa teniskog pdf-a. shhhh
                              Neprimjetan si

                              Comment


                              • Sta ti je, sad sam sa svima fin tamo.

                                Comment

                                Working...
                                X