Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Mozda bi D-Will trebao igrati prvu umesto CP3-a, jer igra bolje od njega. Sa druge strane tu je i Westbrook, a na trojci Durant, jer Melo nije do sada puno pokazao, iako je on meni drazi od KD-a, i kompletniji je igrac od njega, ali se ne pita puno igra, jer navijaci biraju koga vole, pa moze i mrtvac Ming igrati #%d* 7&@%q
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Boozera sam stavio iz razloga sto uprkos cinjenici da je izvan forme daje veliki doprinos Bullsima ( jos je 2. napadacka opcija ) . Mogu da zamislim kakav ce biti u februaru .
      Amare je nosioc tima i zaista neverovatno igra . Medjutim nisam njegov fan ... Nimalo .


      [quote author=Popaj77 link=topic=2942.msg215021#msg215021 date=1292533943]
      [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2942.msg215014#msg215014 date=1292533250]
      Booz
      [/quote]

      Dobar je, ali mnogo brate forsiras Bullse
      [/quote]


      Ne bih se slozio . Ja sam pristrasni fan Cavsa , ali jbg. , Bullsi imaju ogroman talenat i igracki kvalitet .


      I da , Bynuma sam stavio kao prvog centra Zapada zato sto nema nikog drugog . Ming povredjen , Kaman igra kao da je juce uzeo loptu , Pau-a bih mogao ali C nije njegova pozicija . I jos mnogo gotivim Andrew-a .

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Deron ima malo glasova zbog CP3.Ja sam glasao za Curry-a i Ellis-a,a vidim nema ih u TOP10,moram poceti za D-Will-a. $#^%RT
        Na istoku sam uvek za Rose-a na play-u,nije mi jasno kako Rondo ima vise glasova. #%d*

        sigpic

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2942.msg215033#msg215033 date=1292534839]
          Medjutim nisam njegov fan ... Nimalo .
          [/quote]

          $%&RQa $%&RQa $%&RQa $%&RQa sta fali Amareu?

          [quote author=D-Wade link=topic=2942.msg215032#msg215032 date=1292534786]
          pa moze i mrtvac Ming igrati #%d*
          [/quote]

          haha za Minga sam se valjao kad sam video *T_*@SR
          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2942.msg215033#msg215033 date=1292534839]
            I da , Bynuma sam stavio kao prvog centra Zapada zato sto nema nikog drugog .
            [/quote]

            Na kraju ce Okafor ni kriv ni duzan u all star zapad $#^%RT
            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Ja sam glasao za igrace koje volim.
              West:
              Nash
              Ellis
              Durant
              Griffin
              Bynum

              East:
              Rose
              Wade
              Granger
              Stoudemire
              Noah
              sigpic

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Meni i nema neke sumnje u startere za All-Star, nadam se da ce Gordon debitovati, isto vazi i za Westbrook-a. Stvarno igraju odlicno, verovatno je i Ellis zasluzio poziv, potajno se nadam da ce nekako uleteti Curry. Nadam se da ce ispraviti gresku iz proslog izbora kada su treneri izostavili Josh Smith-a iz rezervi, valjda ce ovaj put biti prisutan h5g6k8
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  J-Smoove je prosle godine bio izostavljen zbog Horford-a, mnogo je bilo da igraju obojica.
                  Isto tako se nadam da ce ove sezone biti obrnuto.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Zapad: Durant, Melo, Nash, Westbrook i Marc Gasol (dobro ovaj zadnji jbg kad smo vec pristrasni $#^%RT )

                    Istok: KG, Amare, Wade, Rose, Howard

                    Naravno i Kobe i LBJ to se podrazumeva....

                    EDIT moze i Granger umesto KGa
                    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Ja ne znam ni koga sam izabrao danas, samo sam kliktao bzvz dok nisam stigao do Rose-a. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                      Iznervirao sam se kad sam video da Ronda ima vise glasova. #%d*
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg215044#msg215044 date=1292536178]
                        Ja ne znam ni koga sam izabrao danas, samo sam kliktao bzvz dok nisam stigao do Rose-a. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                        Iznervirao sam se kad sam video da Ronda ima vise glasova. #%d*
                        [/quote]


                        Ja tako uvek radim, biram svaki put druge igrace, dok ne stignem do Wade-a i Ellisa $#^%RT
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          [quote author=Popaj77 link=topic=2942.msg215035#msg215035 date=1292535212]
                          [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2942.msg215033#msg215033 date=1292534839]
                          Medjutim nisam njegov fan ... Nimalo .
                          [/quote]

                          $%&RQa $%&RQa $%&RQa $%&RQa sta fali Amareu?


                          [/quote]


                          Ma obozavao sam ga dok je bio u tandemu sa Nashom , ali je napustio tim koji bi sa njim konkurisao za prsten da bi postao lider nekog drugorazrednog tima . Trenutno su mnogo vise nego drugorazredni , Chandler je proradio , Felton se raspucao , Fields igra sjajno itd. ali je u vreme Amareovog dolaska to bio los tim .

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2942.msg215064#msg215064 date=1292537993]
                            Ma obozavao sam ga dok je bio u tandemu sa Nashom , ali je napustio tim koji bi sa njim konkurisao za prsten da bi postao lider nekog drugorazrednog tima . Trenutno su mnogo vise nego drugorazredni , Chandler je proradio , Felton se raspucao , Fields igra sjajno itd. ali je u vreme Amareovog dolaska to bio los tim .
                            [/quote]
                            Pa tu me je razocarao,ali opet ga obozavam kao igraca.Nash mu je davao fenomenalne lopte,ne moze bolje.Amare,Nash,Hedo,Hill,Richardson,Frye,pa sigurno bi konkurisali za prsten.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg215044#msg215044 date=1292536178]
                              Iznervirao sam se kad sam video da Ronda ima vise glasova. #%d*
                              [/quote]
                              Čisto da se zna ko je najbolji asistent lige... $%&5@$A

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Ja ne mogu da glasam iako sam se registrovao...
                                Ali ovako bi izgledali moji glasovi

                                East:
                                Rondo/Rose(svaki dan bih davao glas drugom)
                                D-Wade(Rej Rej glas na svaka tri dana)
                                LBJ(Pirsu ovde ne bih davao glasove $#^%RT )
                                Amare(na svaka 4 dana bih davao glas Garnetu $#^%RT )
                                Howard

                                West:
                                D-Wil/Pau(isto kao sa Rondom i D-Rouzom s tim da bih svaki deseti dan davao glas Vestbruku $#^%RT )
                                Kobe (Manu bi dobio glas na svaki peti dan $#^%RT )
                                Durant/Entoni( u pet dana, tri puta bih glasao za Durenta, dva za Mela )
                                Nowicki/Gasol( i to bi Gasol dobio glas na svakih 6 dana $#^%RT steta sto su njega stavili u Forwards )
                                Kembi ( mada tu nema neki izbor)

                                Bolje bi bilo kada bi Pol mogao da igra centra ali jbg...
                                I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                                Comment

                                Working...
                                X