Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Dodji u selo!

    I da nemoj da te gocpoja cuje...
    Gocpoja pava, a ja cam vec u celendri!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Šta kaže izraz lica na mom avataru?

      "Ja sam svoje rekao, a vi kako hoćete. Što se mene tiče, tako me zabole. Ja sam i praunučiće obezbedio. Mislim, malo sam naduvan ali me tako boli đoka.
      Je`em mu kevu ako ste vi igrači normalni? Jbt. znate ko je gazda i opet se pravite budale. Jel treba da otkažem celu sezonu? Nema problema, ma nema nikakvih problema. Samo ne vidim šta ćete vi time da dobijete? Ovaj, znam, dobićete kitu. E što ima budala majko moja?
      Ništa meni nije tu jasno. Mislim, idem ja sada malo da ga otresem, a vi razmislite kako ćete da mi vratite 200 miliona $ koje ste izgubili jer sam morao da otkažem predsezonu.
      Sa kim ja radim u pm! "
      Last edited by Branislav; 29-10-11, 23:10.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Banee legendoooo
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • HAHAHAHHAHHAHAHAAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH HAAHAHAHAHAHAHAHAH POBEDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Izgleda da hoce resu, al' ocigledno igraci zele sa navijacima da podele.

          Comment




          • sigpic

            Comment


            • Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment





              • Comment



                • sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Je l' se to Kim vec razvodi?



                    (ovo pitanje se naravno odnosi na LBJ-a, ostali zaboravite)
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Kada te ovako sahranjuju znači da si bio opasna faca za života!

                      Aleksandar Ranković - Leka (Šef OZNA-e, tvorac UDBA-e, noćna mora fašista, fukara, izdajnika i kapitalističkog šljama)


                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • @Mac

                        Takve kurvestije ne mogu samo sa jednim covekom A verovatno je i Krisu bilo dosta, obradio je 50-ak puta i postalo mu dosadno

                        Comment


                        • Ma onaj ragbista je rasirio pa sad Kris ko da u jamu ubaca.
                          sigpic

                          Comment




                          • Comment


                            • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                              @Mac

                              Takve kurvestije ne mogu samo sa jednim covekom A verovatno je i Krisu bilo dosta, obradio je 50-ak puta i postalo mu dosadno

                              Nesto bas i ne znam kome ono moze da dosadi...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment




                              • Last edited by D-Wade; 31-10-11, 22:25.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X