Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Off Topic Caffe

    [quote author=dusan1610 link=topic=2955.msg185653#msg185653 date=1288388292]
    Samo da vam kazem da Red Bul deluje, kupite 1 eventualno 2 od 250 ml, popijte i onda vas boli uvo za celu noc, kao da sam spavao 3h. @R&}*
    [/quote]

    Ja sam probao sve vrste energetskih pica i to na mene slabo nesto deluje, naprotiv samo mi se jos vise spava, al zato kad popijem jednu kaficu odmah sam ko nov i mogu celo vece da bdim nad kompjuterom $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • #47
      Re: Off Topic Caffe

      Dogovorili se mi ove godine na moru da idemo ujutru u 8 na plazu jednom jer je more tad stvarno mocno,a u 4.30 dosli iz izlaska.I uzmemo mi svako po 2 kafe i zaspimo ko topovi. h5g6k8
      sigpic

      Comment


      • #48
        Re: Off Topic Caffe

        Ja mogu po pet dana da ne spavam,ali onda kad prodje tih 5 dana gori sam od medvjeda koji spavaju zimski san h5g6k8
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • #49
          Re: Off Topic Caffe

          [quote author=Flash link=topic=2955.msg185666#msg185666 date=1288388550]
          [quote author=dusan1610 link=topic=2955.msg185653#msg185653 date=1288388292]
          Samo da vam kazem da Red Bul deluje, kupite 1 eventualno 2 od 250 ml, popijte i onda vas boli uvo za celu noc, kao da sam spavao 3h. @R&}*
          [/quote]

          Ja sam probao sve vrste energetskih pica i to na mene slabo nesto deluje, naprotiv samo mi se jos vise spava, al zato kad popijem jednu kaficu odmah sam ko nov i mogu celo vece da bdim nad kompjuterom $#^%RT
          [/quote]

          E da, ni kafa nije losa. Resenje da ne spavate celu noc.

          1 Red Bul (eventualno dva)
          1 kafa
          spavas popodne

          Comment


          • #50
            Re: Off Topic Caffe

            [quote author=dusan1610 link=topic=2955.msg185673#msg185673 date=1288388714]
            [quote author=Flash link=topic=2955.msg185666#msg185666 date=1288388550]
            [quote author=dusan1610 link=topic=2955.msg185653#msg185653 date=1288388292]
            Samo da vam kazem da Red Bul deluje, kupite 1 eventualno 2 od 250 ml, popijte i onda vas boli uvo za celu noc, kao da sam spavao 3h. @R&}*
            [/quote]

            Ja sam probao sve vrste energetskih pica i to na mene slabo nesto deluje, naprotiv samo mi se jos vise spava, al zato kad popijem jednu kaficu odmah sam ko nov i mogu celo vece da bdim nad kompjuterom $#^%RT
            [/quote]

            E da, ni kafa nije losa. Resenje da ne spavate celu noc.

            1 Red Bul (eventualno dva)
            1 kafa
            spavas popodne
            [/quote]

            Zaboravio si jos jednu opciju,udaras se glavom od stol h5g6k8
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • #51
              Re: Off Topic Caffe

              Najzdravije resenje:
              Odspavas celo podne jedno 5-6 sati i posle 2 veceri ne mozes da spavas &+I}\
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • #52
                Re: Off Topic Caffe

                [quote author=-dacha- link=topic=2955.msg185677#msg185677 date=1288388860]
                Najzdravije resenje:
                Odspavas celo podne jedno 5-6 sati i posle 2 veceri ne mozes da spavas &+I}\
                [/quote]
                Ma dovedes neku ribu pre utakmice i nema spavanja do utakmice,a onda ona kaze da ako izdrzis da odgledas utakmicu i ne zaspis da ce opet posle utakmice biti zabave i to je najbolji lek protiv spavanja. +*@WT*48*
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Re: Off Topic Caffe

                  Ljudi, ne bih da ispadam smor, ali malo ste otisli predaleko... $#^%RT
                  Sad cu prebaciti ovih par postova u off topic caffe, pa polivajte tamo. +*@WT*48*
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #54
                    Re: Off Topic Caffe

                    E ljudi odosmo mi na off, da se vratimo na temu... $#^%RT

                    P.S. caniggia7 je dao najbolji predlog &8@^J
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=caniggia7 link=topic=2955.msg185682#msg185682 date=1288388963]
                      [quote author=-dacha- link=topic=2955.msg185677#msg185677 date=1288388860]
                      Najzdravije resenje:
                      Odspavas celo podne jedno 5-6 sati i posle 2 veceri ne mozes da spavas &+I}\
                      [/quote]
                      Ma dovedes neku ribu pre utakmice i nema spavanja do utakmice,a onda ona kaze da ako izdrzis da odgledas utakmicu i ne zaspis da ce opet posle utakmice biti zabave i to je najbolji lek protiv spavanja. +*@WT*48*
                      [/quote]

                      Riba ce da ti zabrani da gledas utakmicu, reci ce ti: "sta ce ti to, dodji kod mene, mmm..."

                      Comment


                      • #56
                        Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=T-Mac link=topic=2955.msg185684#msg185684 date=1288389033]
                        Ljudi, ne bih da ispadam smor, ali malo ste otisli predaleko... $#^%RT
                        Sad cu prebaciti ovih par postova u off topic caffe, pa polivajte tamo. +*@WT*48*
                        [/quote]
                        Ma opusteno brate.LL to stalno radi na temi MotoGP. h5g6k8 A i jesmo otisli od teme! &+I}\
                        [quote author=Flash link=topic=2942.msg185685#msg185685 date=1288389052]
                        E ljudi odosmo mi na off, da se vratimo na temu... $#^%RT

                        P.S. caniggia7 je dao najbolji predlog &8@^J
                        [/quote]
                        Pa sta ces moram i ja jednom ispasti pametan. h5g6k8
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Re: Off Topic Caffe

                          Danas ja bio na sajmu knjiga u BG sa skolom.Posle otisli do grada i vidimo Juice-a i moj drug ga vikne.I dolazi Juice i kaze:"De ste brate minli kes kolica cuti dok te karam.Momci ima novi hip-hop shop gore na vracaru,evo vam vizitke.Imaju nove trese bratori pa navratite."Kako se pogubio to je nevidjeno.Kontam da se posteno napusio neke trave. h5g6k8
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=dusan1610 link=topic=2942.msg185687#msg185687 date=1288389074]
                            Riba ce da ti zabrani da gledas utakmicu, reci ce ti: "sta ce ti to, dodji kod mene, mmm..."
                            [/quote]
                            Pogresno si shvatio.S njom zabava pre utakmice i onda odradis dobar posao.Ona oce jos i ti obecas da ces posle utakmice.Tako znas da moras ostati budan i onda posle utakmice opet s njom.Sve u svemu trostruki uzitak. +*@WT*48*
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Re: Off Topic Caffe

                              A sta ako ne odradis dobar posao pre utakmice??Propada ti biznis i celo vece $8#a
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • #60
                                Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=-dacha- link=topic=2942.msg185709#msg185709 date=1288389568]
                                A sta ako ne odradis dobar posao pre utakmice??Propada ti biznis i celo vece $8#a
                                [/quote]
                                Tu se ne postavlja pitanje ako. h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X