Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Sa njim nikad nije dosadno *T_*@SR

    [youtube]gxnlyBAq9AI[/youtube]

    [youtube]G9gfOcVmero[/youtube]
    sigpic

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Nesto za moju i dejan1111ovu dushu h5g6k8
      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xxIjamyqpR4[/youtube]

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        [quote author=Melo link=topic=2942.msg187468#msg187468 date=1288624761]
        Nesto za moju i dejan1111ovu dushu h5g6k8
        [/quote]

        +*@WT*48* +*@WT*48*
        Ma ne znaju ostali da prepoznaju prave vrednosti $%&5@$A

        A tek ovaj Bostonov intro....
        [youtube]IngfYgVsR4k[/youtube]

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=dejan1111 link=topic=2942.msg187477#msg187477 date=1288627039]
          [quote author=Melo link=topic=2942.msg187468#msg187468 date=1288624761]
          Nesto za moju i dejan1111ovu dushu h5g6k8
          [/quote]

          +*@WT*48* +*@WT*48*
          Ma ne znaju ostali da prepoznaju prave vrednosti $%&5@$A

          A tek ovaj Bostonov intro....
          [youtube]IngfYgVsR4k[/youtube]
          [/quote]

          Nije tacno, evo ja navijam za Miami a izuzetno cenim ekipu Bostona, po meni oni su najveca fransiza u NBA

          btw klip je odlican(oba)
          sigpic

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=Flash link=topic=2942.msg187481#msg187481 date=1288627330]

            Nije tacno, evo ja navijam za Miami a izuzetno cenim ekipu Bostona, po meni oni su najveca fransiza u NBA

            btw klip je odlican(oba)
            [/quote]

            Naravno, izvinjavam se svima koje sam nenamerno prozvao.... Kao i Flash, navijam za jedne ostale poštujem @R&}*

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Ja brate sve vise prelazim sa denvera na boston... jednostavno kad ih vidis kako igraju to je fantazija p%8@

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Ja se najezim kad gledam ovo... &8@^J

                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Zn6kiimEsYc[/youtube]
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  Evo ko nije pogledao : http://www.youtube.com/watch?v=Ez5fu24JLpM
                  Najjaci ! $JS}| Shaq &^@4(

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Dobrodosao sDju (*#^R^
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Nisam znao gde da napisem ovu vest...znam da nema veze sa NBA,ali je od krucijalnog znacaja za srpsku kosarku! %QWT&W

                      Velickoc mozda prelazi u CSKA!

                      http://www.sportal.rs/news.php?id=38572
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Fala Bogu da se setio.

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Ovo bi bilo odlicno za Novicu, dobio bi priliku da igra, jer ovako sedeci na klupi Reala samo propada.
                          Samo se nadam da ce ga Real pustiti...
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=Flash link=topic=2942.msg187663#msg187663 date=1288645676]
                            Ovo bi bilo odlicno za Novicu, dobio bi priliku da igra, jer ovako sedeci na klupi Reala samo propada.
                            Samo se nadam da ce ga Real pustiti...
                            [/quote]

                            A plus imace trenera koji je iz Srbije, i bice mu lakse sigurno.

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Iako sam navijac Reala, oni su me duboko razocarali sto se tice kosarkaske sekcije. Nadam se da ce Novica otici, jer nije zasluzio da ga maltretira jedan zalizani idiot koji je umislio da je najbolji trener sveta. Strasno je to, da jedna ako ne i najbolja 4 u Evropi igra samo 5-12 minuta. Kod Duleta ce barem imati minutazu, i nadam se da ce se ovo ostvariti. Novice majstore srecno %QWT&W
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=D-Wade link=topic=2942.msg187669#msg187669 date=1288646265]
                                Iako sam navijac Reala, oni su me duboko razocarali sto se tice kosarkaske sekcije. Nadam se da ce Novica otici, jer nije zasluzio da ga maltretira jedan zalizani idiot koji je umislio da je najbolji trener sveta. Strasno je to, da jedna ako ne i najbolja 4 u Evropi igra samo 5-12 minuta. Kod Duleta ce barem imati minutazu, i nadam se da ce se ovo ostvariti. Novice majstore srecno %QWT&W
                                [/quote]

                                Novica Ubica. Novica the Killer. &d$7


                                A evo ga Josh Childress smajli $#&+/

                                Comment

                                Working...
                                X