Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Nisam dobro formulisao recenicu. $#^%RT


    Ja se iskreno nadam da hoce imati razloga, ali videcemo, ovo ce biti najzesci PO u zadnjih par godina. h5g6k8 @R&}*
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=S-Nash link=topic=3349.msg266709#msg266709 date=1299971645]
      Dule posto si takav strucnjak ajde malo obrazlozi neki post a nemoj se praviti tarot.Za tvoju informaciju Chicago i Boston uopste ne leze Miamiju,od 5 meceva koliko su s njima igrali sve su pukli.Naravno to ne mora nista da znaci jer je regularni deo ali su i jedni i drugi bolje ekipe trenutno a uz to ce verovatno imati prednost domaceg terena.Al ok,ti sve znas. <thumbsup>
      [/quote]

      Boga mi u PO-u ce da im leze, evo bas sada gledam u kristalnoj kugli. &+I}\

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        [quote author=dusan1610 link=topic=3349.msg266708#msg266708 date=1299971632]
        Ajde, moze opklada na mesec dana? Evo ja kazem da Miami osvaja, a ti?


        [/quote]



        Ja kazem da nece da osvoje,posto si ti mnogo siguran jel to to ?


        A inace mi je najdraza ekipa u NBA ligi Orlando.


        E sad ja necu da nista govorim ko ce da osvoji posto neznam,al vidim ti znas pa kladimo li se u promjenu avatara na 1 mjesec ?

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=Rossonero link=topic=3349.msg266715#msg266715 date=1299971833]


          Ja kazem da nece da osvoje,posto si ti mnogo siguran jel to to ?


          A inace mi je najdraza ekipa u NBA ligi Orlando.


          E sad ja necu da nista govorim ko ce da osvoji posto neznam,al vidim ti znas pa kladimo li se u promjenu avatara na 1 mjesec ?
          [/quote]

          A pa nije ti fora, jedino da kazes ko ce da osvoji.

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=dusan1610 link=topic=3349.msg266717#msg266717 date=1299971915]
            A pa nije ti fora, jedino da kazes ko ce da osvoji.
            [/quote]


            Pa Dule ne ide to tako,ko izaziva mora mnogo vise da ulozi,jer ako ne osvoji ni Miami a ni ekipa na koju Rossonero tipuje nece biti nista,to nije zanimljivo. $8#a
            sigpic

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              [quote author=dusan1610 link=topic=3349.msg266717#msg266717 date=1299971915]
              A pa nije ti fora, jedino da kazes ko ce da osvoji.
              [/quote]


              Boston


              To znaci ako osvoji Miami &*#GI(] nadjes mi avatar koji ti hoces ja ga stavim na profil mjesec dana,a ako osvoji Boston nadjem ti avatar koji ces koristit mjesec dana dogovoreno?

              Evo imamo ovdje i svjedoke @(*6sd$%


              A ako ne pogodimo ni jedan ni drugi T-Mac nam salje avatare i meni i tebi i to koristimo isto mjesec dana? T-Mac slazes se? $#^%RT



              Dule mada ti oklada trebala bit posto si ti siguran da Miami osvaja &*#GI(] ja kazem ne osvaja i da to bude to,al posto vidim da nisi za tu opciju evo da dajem ti ovu gore? Prihvatas?

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Hocu i ja da se ukljucim u opkladu!

                Miami osvaja Titulu! <thumbsup> <thumbsup> <thumbsup> <thumbsup> <thumbsup>

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=Rossonero link=topic=3349.msg266732#msg266732 date=1299972271]

                  Boston


                  To znaci ako osvoji Miami &*#GI(] nadjes mi avatar koji ti hoces ja ga stavim na profil mjesec dana,a ako osvoji Boston nadjem ti avatar koji ces koristit mjesec dana dogovoreno?

                  Evo imamo ovdje i svjedoke @(*6sd$%


                  A ako ne pogodimo ni jedan ni drugi T-Mac nam salje avatare i meni i tebi i to koristimo isto mjesec dana? T-Mac slazes se? $#^%RT



                  Dule mada ti oklada trebala bit posto si ti siguran da Miami osvaja &*#GI(] ja kazem ne osvaja i da to bude to,al posto vidim da nisi za tu opciju evo da dajem ti ovu gore? Prihvatas?
                  [/quote]

                  Ok, ovo u vezi T-Maca se ne vazi.

                  dusan1610 - Miami Heat
                  Rossonero - Boston Celtics

                  Ulog: Avatar i potpis na mesec dana. Samo da ti kazem da mi kristalna kugla govori da ces da izgubis. <spiteful>

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Ajde se lepo izdogovarajte, pa da ovo leti u off topic. @(*6sd$%
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Bane nadji nekog drugog za opkladu, vec sam uhvatio u zamku Rossonera. $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=dusan1610 link=topic=3349.msg266737#msg266737 date=1299972492]
                        Ok, ovo u vezi T-Maca se ne vazi.

                        dusan1610 - Miami Heat
                        Rossonero - Boston Celtics

                        Ulog: Avatar na mesec dana. Samo da ti kazem da mi kristalna kugla govori da ces da izgubis. <spiteful>
                        [/quote]


                        Ok dogovoreno?


                        Samo da ti kazem da sam ti mnogo popustio sto se tice oklade,jer kad se neko kladi sa tolikom sigurnoscu da ce Miami da osvoji,onda ja ne trebam govorit ko ce osvojit nego samo da kazem da Miami NE OSVAJA to je sasvim dovoljno.A za kuglu cemo jos vidit *T_*@SR

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          [quote author=dusan1610 link=topic=3349.msg266737#msg266737 date=1299972492]
                          Ok, ovo u vezi T-Maca se ne vazi.

                          dusan1610 - Miami Heat
                          Rossonero - Boston Celtics

                          Ulog: Avatar i potpis na mesec dana. Samo da ti kazem da mi kristalna kugla govori da ces da izgubis. <spiteful>
                          [/quote]
                          dusan1610 - Miami Heat
                          Rossonero - Boston Celtics

                          Branislav - Miami Heat

                          Sada ce da nosi mesec dana avatar koji mu ti izaberes, a mesec dana avatar koji mu ja izaberem! <spiteful> <spiteful> <spiteful>

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Cikago zavisi od odbrane.. Napadacki nisu bas "sampionskog kalibra" @(*6sd$% But defence win the championship.. Ali kazem ti da mislim da ce da padnu sa formom..

                            Da su smesna ekipa? Ono kad su gubili 20 razlike? A "pojeo" sam te reci isto kao onaj novinar sto je rekao da Noa nece nikad da bude igrac $%&5@$A
                            I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Tako je bre da se zagreje atmosfera pre PO idemo bre!!!! GO HEAT GO MVP GO DWAYNE!!!!!! AAAAAAAAAAAA $#^%RT
                              <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw>

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=Rossonero link=topic=3349.msg266743#msg266743 date=1299972626]

                                Ok dogovoreno?


                                Samo da ti kazem da sam ti mnogo popustio sto se tice oklade,jer kad se neko kladi sa tolikom sigurnoscu da ce Miami da osvoji,onda ja ne trebam govorit ko ce osvojit nego samo da kazem da Miami NE OSVAJA to je sasvim dovoljno.A za kuglu cemo jos vidit *T_*@SR
                                [/quote]

                                Dogovoreno, nema sta.

                                Popustio si mi? Ma daj, pa da li je fer da se ja kladim na 1 tim, a ti na 29?

                                Comment

                                Working...
                                X