Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    e ljudovi jel imate vi na sk zvuka? ja ga izgleda od juce nemam $%&5qw7 na sk+ imam zvuka...

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=carter985 link=topic=2942.msg266128#msg266128 date=1299936935]
      e ljudovi jel imate vi na sk zvuka? ja ga izgleda od juce nemam $%&5qw7 na sk+ imam zvuka...
      [/quote]

      Ja imam zvuka. %QWT&W

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        ta onda ne znam sta je... ja sam na kds-u, preko kog operatera ti gledas? (%fsd%&j

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Do njih je legendo, radi i kod mene sve normalno. @(*6sd$%
          Cimni ih da poprave inace se sami nece setiti, veruj mi. h5g6k8
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg266149#msg266149 date=1299938416]
            Do njih je legendo, radi i kod mene sve normalno. @(*6sd$%
            Cimni ih da poprave inace se sami nece setiti, veruj mi. h5g6k8
            [/quote]missim da ne radse subotom i nedeljom (%fsd%&j sacekacu ova dva dana da vidim dal ce se setiti, mada ti verujem da nece, posto mi je na rtcg crna-bela slika vec mesec dva, tako da ce onda i to morato da mi srede $#^%RT

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Nece se sami nikad setiti, moras da ih zoves dok im se ne smucis i odrade to sto treba da te skinu sa falusa. $#^%RT

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                [quote author=dusan1610 link=topic=3349.msg266690#msg266690 date=1299971149]
                Ovako ce svi da zavrse u PO-u.
                [/quote]


                Jel ovo neki vic ili ? &*#GI(]

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=Rossonero link=topic=3349.msg266693#msg266693 date=1299971200]

                  Jel ovo neki vic ili ? &*#GI(]
                  [/quote]

                  Pitaj me ponovo da li je vic kada se PO zavrsi. @(*6sd$%

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    E, kako volim ove navijace Heat-a majke mi, svi nesto znaju unapred u pm, dajte malo i nama tu kristalnu kuglu da mozemo da uzivamo u NBA-u i da se ne nerviramo bez veze...
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=dusan1610 link=topic=3349.msg266696#msg266696 date=1299971296]
                      Pitaj me ponovo da li je vic kada se PO zavrsi. @(*6sd$%
                      [/quote]


                      Posto vidim nakon ove pobjede da si mnogo siguran da osvajaju ? Os neku okladu da bacimo ?

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Nemoj u mnozini da govoris T-Mac. 7&@%q


                        Pretera ga Dusane sada, nemoj nista da prognoziras, raduj se kada se zavrsi PO, nemoj sada. <thumbsup>
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          [quote author=Rossonero link=topic=3349.msg266701#msg266701 date=1299971490]

                          Posto vidim nakon ove pobjede da si mnogo siguran da osvajaju ? Os neku okladu da bacimo ?
                          [/quote]

                          Ajde, moze opklada na mesec dana? Evo ja kazem da Miami osvaja, a ti?

                          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3349.msg266703#msg266703 date=1299971528]
                          Magnificent defence my man %QWT&W
                          [/quote]

                          To kralju!

                          [quote author=D-Wade link=topic=3349.msg266705#msg266705 date=1299971561]
                          Nemoj u mnozini da govoris T-Mac. 7&@%q


                          Pretera ga Dusane sada, nemoj nista da prognoziras, raduj se kada se zavrsi PO, nemoj sada. <thumbsup>
                          [/quote]

                          Moze i sada. $#^%RT

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Dule posto si takav strucnjak ajde malo obrazlozi neki post a nemoj se praviti tarot.Za tvoju informaciju Chicago i Boston uopste ne leze Miamiju,od 5 meceva koliko su s njima igrali sve su pukli.Naravno to ne mora nista da znaci jer je regularni deo ali su i jedni i drugi bolje ekipe trenutno a uz to ce verovatno imati prednost domaceg terena.Al ok,ti sve znas. <thumbsup>


                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=D-Wade link=topic=3349.msg266705#msg266705 date=1299971561]
                              Nemoj u mnozini da govoris T-Mac. 7&@%q


                              Pretera ga Dusane sada, nemoj nista da prognoziras, raduj se kada se zavrsi PO, nemoj sada. <thumbsup>
                              [/quote]


                              I ti prognoziras. $#^%RT
                              Da li ce imati razloga da se raduje? h5g6k8
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=D-Wade link=topic=3349.msg266705#msg266705 date=1299971561]
                                Nemoj u mnozini da govoris T-Mac. 7&@%q


                                Pretera ga Dusane sada, nemoj nista da prognoziras, raduj se kada se zavrsi PO, nemoj sada. <thumbsup>
                                [/quote]


                                Heat FTW!!!! Nemoj tu da mi posustajes u optimizmu $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X