Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg265256#msg265256 date=1299802763]

    Gledao sam tri dela i cuo sam da je izasao jos jedan,ali da nije nesto dobar i da je parodija ne filmove(medju njima Star wars) .Nisam znao koji je to deo i da li da gledam,isplati li se trositi vreme,jer inace ne volim takve vrste filmova? h5g6k8
    [/quote]u stvari 3 i 4 deo su parodije a 4 nisam gledao $#^%RT
    3 je parodija na ring i signs a 4 na saw, king konga i jos neke... a sta znam, nisam ni ja neki ljubitelj, ako imas vremena pogledaj I#^@8

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=carter985 link=topic=2942.msg265264#msg265264 date=1299803124]
      u stvari 3 i 4 deo su parodije a 4 nisam gledao $#^%RT
      3 je parodija na ring i signs a 4 na saw, king konga i jos neke... a sta znam, nisam ni ja neki ljubitelj, ako imas vremena pogledaj I#^@8
      [/quote]


      Hocu ako neko pusti na TV-u,mrzi me da skidam sa neta ili idem do videoteke. $#^%RT
      sigpic

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        ko zna kad ce pustiti $#^%RT evo sa wikija na koje sve filmove je parodja mrak 4:a vidim da je izasla il treba da izadje i petica (%fsd%&j

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          ahaha evo sad i ja video prvi put tu scenu sa sekom &*#GI(]
          shaq in scary movie 4

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Nije jos sigurno da ce izaci 5-i deo...sad sam proverio na imdb-u

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              [quote author=carter985 link=topic=2942.msg265271#msg265271 date=1299803744]
              ahaha evo sad i ja video prvi put tu scenu sa sekom &*#GI(]
              shaq in scary movie 4
              [/quote]
              &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


              Kakav je samo gospodin Shaq &8@^J &8@^J &8@^J
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg265082#msg265082 date=1299789062]
                Da ne gleda neko slucajno St John's - Syracuse? h5g6k8
                [/quote]

                Da nije to ona kradja pred kraj kad onaj zagazio duboko u aut liniju?

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  Imate na NBA.com zanimljivu igricu,mozete je igrati samo ako imate facebook profil...izaberete sebi tim,napravite igraca i igrate (simulacija)...ja sam u prvoj pobedio nekog Michelle Greene-a 101-98,on je vodio Boston,preokrenuo sam u poslednjoj minuti. h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8


                  EDIT: Pobedio sam i Riley Marscha koji je vodio Oklahomu.106-89.
                  Mozete i sami sebi teren urediti. h5g6k8
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Kobe Bryant makes fun of Yao Ming


                    Yao: Don't fuck with me! &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      &*#GI(]
                      dobro ipak su kinezi drugi temperament $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg265450#msg265450 date=1299848870]
                        Imate na NBA.com zanimljivu igricu,mozete je igrati samo ako imate facebook profil...izaberete sebi tim,napravite igraca i igrate (simulacija)...ja sam u prvoj pobedio nekog Michelle Greene-a 101-98,on je vodio Boston,preokrenuo sam u poslednjoj minuti. h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8


                        EDIT: Pobedio sam i Riley Marscha koji je vodio Oklahomu.106-89.
                        Mozete i sami sebi teren urediti. h5g6k8
                        [/quote]
                        Ne snalazim se bas najbolje sa engleskim ,moze li mala pomoc ? xD Gde da udjem kad odem na sajt NBA ?
                        <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          [quote author=Deki_partizan link=topic=2942.msg265830#msg265830 date=1299880765]
                          Ne snalazim se bas najbolje sa engleskim ,moze li mala pomoc ? xD Gde da udjem kad odem na sajt NBA ?
                          [/quote]


                          Cekaj,to je bilo na onim slajdovima,do sada su mozda skinuli,sada cu potraziti...
                          Samo da ti kazem,to je simulacija i mislim da se nece moci uopste igrati(da igras kao PC igrciu)...da se ne razocaras posle. @(*6sd$%


                          EDIT: Evo ga.


                          http://www.nba.com/nbalegend/?kt_typ...pdown_fanstuff



                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg265838#msg265838 date=1299880942]

                            Cekaj,to je bilo na onim slajdovima,do sada su mozda skinuli,sada cu potraziti...
                            Samo da ti kazem,to je simulacija i mislim da se nece moci uopste igrati(da igras kao PC igrciu)...da se ne razocaras posle. @(*6sd$%


                            EDIT: Evo ga.


                            http://www.nba.com/nbalegend/?kt_typ...pdown_fanstuff
                            [/quote]
                            Hvala, do jaja je, ma nema veze sto je simulacija, sad sam bas smoren xD
                            <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Interesantna igrica, samo vremenom smori jer nema prave igre @(*6sd$%
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Dosadna igrica, igrao sam 5 minuta, posle toga odmah upalio NBA 2K11.

                                Comment

                                Working...
                                X