Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2021. (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    ...sta mislis da ja sad odjednom pocnem da navijam za Djokovica, tu i tamo pljujem Federera, tebi ne bi bilo cudno?


    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Eto, Olja se slogirala na samu pomisao
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Eto, Olja se slogirala na samu pomisao
        Drugacije je to. Ti u Fedu vidis... To je navijanje na vise nivoa

        Comment


        • Ako je mogao Vilander sve je onda moguće

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Ako je mogao Vilander sve je onda moguće
            Vilander i Djokovic sad dele istog sponzora #samokazem
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              I Lebron Džejms je pravio velike gluposti posebno sad oko Usa izbora, pa i dalje ne mogu, a da ne navijam za njega, jednostavno srce mi neće.
              Tako i za Rafu isto imam mali Milion zamerki, ali nema šanse prosto da navijam protiv njega protiv bilo koga da igra .
              Isto. Evo mene Rafa u poslednje vreme bas nervira, ali ne mogu da navijam protiv njega. Ko zna kakav tu zaokret treba da se desi, ipak je sve moguce
              13/13!

              Comment


              • Ju i trebam ovo da odobravam. Pa ne mozemo ja i Kirdzara bit na istoj strani.
                Cijeli turnir se provlaci kao povrijedjen i izgubi u teskom mecu i kao nece da trazi opravdanja i svi vauuuu sampion hahahahahahaah

                Comment


                • Wizard

                  Comment


                  • Dino je trojanski konj.
                    Ne vjerujte mu nista.
                    Suprotno ocekivanjima vecine sjutra ocekujem cak dosta gust mec i tesku pobjedu Medjeda.
                    Nije Danil toliko blistav.
                    Last edited by E1_PG; 18-02-21, 14:38.

                    Comment


                    • увек против идолопоклонства

                      Дино је показао своју величину, схватио је за кога је исправно да навија и није допустио својој подсвести да га спута у томе. Да је више таквих..
                      Last edited by Nerealan; 18-02-21, 14:46.
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Nerealan View Post
                        увек против идолопоклонства
                        Zna covjek.

                        A ko je ovaj E1PG? Bocka me kao da imamo neku proslost i povrijedjen ego hahahaha fani guy
                        Last edited by DinoFC; 18-02-21, 14:48.

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Pa sad, navijati za neki klub skoro uopste nije uslovljeno karakterom sportiste, njegovim temperamentomm pa ni stilom i klasom..
                          је л? А да питамо Марета да ли је тако
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Zna covjek.

                            A ko je ovaj E1PG? Bocka me kao da imamo neku proslost i povrijedjen ego hahahaha fani guy
                            Pravim vjestacke tenzije.
                            Ali mi lose ide.

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Zna covjek.

                              A ko je ovaj E1PG? Bocka me kao da imamo neku proslost i povrijedjen ego hahahaha fani guy
                              ivan_pg

                              Comment


                              • Nije vam fora to mijenjanje nikova.. Da nemam ubjedljivo naljepsi nick i avatar, sad bih totalno promijenio sve, jos nakacio neki sig.. i svi da se zbunjujete. Bas bzvz.

                                Comment

                                Working...
                                X