Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2021. (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Da se vratimo AOu, Novak sa nivoom protiv Miloša ne može da dobije Zvereva, videćemo da li je u stanju da podigne nivo kao što je to uradio Rafa danas koji je bio skoro duplo bolji nego u prošlom kolu.
    Sa nivom iz prva dva seta protiv Raonica, Novak ne moze da dobije Zvereva. Za nivoom iz druga dva, bilo bi povuci potegni.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Sa nivom iz prva dva seta protiv Raonica, Novak ne moze da dobije Zvereva. Za nivoom iz druga dva, bilo bi povuci potegni.
      Novak kontroliše meč protiv Zvereva uvek. Zapravo uvek kad on to želi a želeo je na RG u QF, želeo je na WTF i na ATP CUP.

      Sećam se tvojih komentara NI pre tog meča na RG. Zverev je bio strah i trepet. Drhte noge na forumu od njega. Rezultat 3:0 za Novaka i do posle 2:0 pad Zvereva i nije se vraćao.

      Comment


      • Razumem NI-a u potpunosti.Novak je rovit, nije nikako na 100%, a Zverev nikada bolji.Velika vecina misli da ce Zverev oduvati Novaka sutra, pogotovo svi na MTF-u.Kapiram da tamo ima ljudi koji poznaju tenis, ali ima i Novakovih hejtera.Iskreno mislim da ce biti tesan mec koji moze da ode u bilo koju stranu.Samo da je Novak zdrav i da da 100% sebe u ovom trenutku.AKo to nije dovoljno, znaci da nije u stanu da osvoji turnir i to je posteno.Mene samo brine da ce Rafa onako "povredjen" da samelje Cicija i Medu i to je to, vise nema polemike ko je najveci.

        Comment


        • Kako je Zverev nikad bolji kad je i on povredjen?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Novak ce biti potpuno drugi covek protiv Zvereva, to kako je igrao protiv Raonica zaboravite.
            Gledacemo drugaciju taktiku, drugacije kretanje, visi nivo igre.
            Imao je vise vremena za oporavak, a usput ovakvim povredama samo zbunjuje rivale jer nisu načisto u kakvom je stanju.

            Zverev nema glavu za Novaka.

            Comment


            • Originally posted by Centurion View Post
              Novak ce biti potpuno drugi covek protiv Zvereva, to kako je igrao protiv Raonica zaboravite.
              Gledacemo drugaciju taktiku, drugacije kretanje, visi nivo igre.
              Imao je vise vremena za oporavak, a usput ovakvim povredama samo zbunjuje rivale jer nisu načisto u kakvom je stanju.

              Zverev nema glavu za Novaka.
              100% agree.

              Al lakše je živeti u strahu.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Novak kontroliše meč protiv Zvereva uvek. Zapravo uvek kad on to želi a želeo je na RG u QF, želeo je na WTF i na ATP CUP.

                Sećam se tvojih komentara NI pre tog meča na RG. Zverev je bio strah i trepet. Drhte noge na forumu od njega. Rezultat 3:0 za Novaka i do posle 2:0 pad Zvereva i nije se vraćao.
                Zverev je nepredvidiv igrac. On moze da odigra mec na nivou velike trojica ali i da totalno podbaci. Prirodno da se plasim da ce imati pravi dan.

                Prije 10 dana je Novak po prvi put pobijedio Zvereva koji je igrao najbolje sto moze. Ako Zverev ponovi tu igru, Novak mora pruziti bolju partiju nego protiv Raonica.

                Comment


                • Ako Novak nakon dužih razmjena bude patio kao što je patio u drugom setu sa Raonićem, nema šta tražiti sutra nažalost

                  Comment


                  • Novaka samo povreda može sprečiti da dođe do finala. Zverev pomalo rovit a Griša stara mušterija. Ona druga polovina će biti baš neizvesna.

                    Comment


                    • Braco, navijamo za Dimitrova, jel tako? Novak ono ne voli da igra sa igracima koje nikad ranije nije probao. A Grisu poznaje odlicno.

                      Naravno, sve to pod uslovom da u drugom mecu Novak nekako predje preko Zvekija.

                      Comment


                      • Glavna tema je zaključana pa ću odgovoriti olji ovde-to možda jeste fedalov korpus, ali ovde je to rekla bojana.

                        bojana koja rekla da je dočekala da onaj nadrogirani prođe

                        A dočekala je samo da navija za istog
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Beocca View Post
                          Glavna tema je zaključana pa ću odgovoriti olji ovde-to možda jeste fedalov korpus, ali ovde je to rekla bojana.

                          bojana koja rekla da je dočekala da onaj nadrogirani prođe

                          A dočekala je samo da navija za istog
                          Sta pricas ti?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Prosto mi je nevjerovatno da postoje ljudi koji tvrde da Novak folira povredu. Nevjerovatno.

                            Comment


                            • Originally posted by Beocca View Post
                              Glavna tema je zaključana pa ću odgovoriti olji ovde-to možda jeste fedalov korpus, ali ovde je to rekla bojana.

                              bojana koja rekla da je dočekala da onaj nadrogirani prođe

                              A dočekala je samo da navija za istog[emoji3]
                              Posto meni odgovaras, nista nisam razumela.

                              A ovo je glavna tema.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Posto meni odgovaras, nista nisam razumela.

                                A ovo je glavna tema.
                                Sto je najgore, cak u naslovu i pise glavna tema
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X