Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2021. (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako smem da primetim u vezi Serene ona ima skoro 40 godina nije moja omiljena zato što igra na snagu samo pogledajte recimo Serenu i pored nje recimo Halep ona je duplo veća od skoro svake teniserke iskreno njena igra a gledao sam je bezbroj puta se bazira da što jače udara onda njeno ponašanje prema sudijama kriminalno na press konferenciji plače kao neka tinejdžerka, plus ne ulazim u to da je sva puna steroida na pumpana ne liči više na normalnu ženu.

    Ne može njeno telo da se meri sa mladim koji su 15 godina i više mlađi on nje što je dosta dosta je.

    Takođe ovako ću pričati i za Novaka kad bude se primakao 38-39 godina nije prirodno da vrhunski sportista posle 35-36 i dalje igra, može on da igra ali po meni mnogo pametnije da odeš u penziju dok si prvi nego da padneš ispod 10 mesta samo moje vidjenje

    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
    Last edited by Orao; 18-02-21, 08:23.

    Comment


    • Originally posted by forum1nick View Post
      Medvedev mu naravno ne odgovara, ali ni Novak ne odgovara Medvedevu.
      Nadam se da će Cicipas dobiti krila nakon ovog sa Nadalom i odvesti meč u V set. U slučaju da Cicipas i uđe u finale to bi moglo biti rutiniranje od strane Novaka.
      Ali zdrav Novak...

      Što se Cicipasa tiče, njemu je voda u ušima posle Nadala...

      Očekujem 3:0 za Medvedeva a onda i kidanje sa Novakom u finalu u 5 setova...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Tesko da ce doci do tog 24.slema, odavno nije tako spremno izgledala kao na ovom AOu, ali je ipak Osaka rutinski dobila


        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          To ja kazem. Ali zasto mu je jedan katastrofalno los udarac unistio samopuzdanje? Nije on junior nego najveci sampion u istoriji.
          Pa iskreno nikad se mu nešto takvo prije nije desilo. Bar ja ne pamtim, takav razpad.

          U tom tie-breku nije odigrao kao neki velii šampion. Odigrao je kao neki papak.


          V svakom slučaju. Bolje da se mu to desilo na tom meču (ionako nije imao šansi da osvoji AO) nego u nekom bitnom finalu GS-a

          Comment


          • Originally posted by Orao View Post
            Pa ako smem da primetim u vezi Serene ona ima skoro 40 godina nije moja omiljena zato što igra na snagu samo pogledajte recimo Serenu i pored nje recimo Halep ona je duplo veća od skoro svake teniserke iskreno njena igra a gledao sam je bezbroj puta se bazira da što jače udara onda njeno ponašanje prema sudijama kriminalno na press konferenciji plače kao neka tinejdžerka, plus ne ulazim u to da je sva puna steroida na pumpana ne liči više na normalnu ženu.

            Ne može njeno telo da se meri sa mladim koji su 15 godina i više mlađi on nje što je dosta dosta je.

            Takođe ovako ću pričati i za Novaka kad bude se primakao 38-39 godina nije prirodno da vrhunski sportista posle 35-36 i dalje igra, može on da igra ali po meni mnogo pametnije da odeš u penziju dok si prvi nego da padneš ispod 10 mesta samo moje vidjenje

            Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
            Svakako si u pravu, ali postoji i po koji fenomen kao što je to ROGER FEDERER za kojeg verujem, da če osvojiti još koji WIMBLEDON i u 40+ starosti.

            Comment


            • Novaku je Ivanišević produzio karijeru za minimum 2-3 godine.

              Comment


              • Originally posted by Centurion View Post
                Novaku je Ivanišević produzio karijeru za minimum 2-3 godine.
                Sada je svima jasno što smo neki bili za njega...

                Kaže Novak sprema kokice i uživaće sutra u drugom SF

                Znači planira da trenira u subotu...

                Do sada 8/8

                Idemo za 9/9
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Čovek igrao i kvalifikacije naravno da je pao fizički,ali tehički nije bio loš.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Vrlo hrabar nastup Karatseva, i nimalo loše izdanje. Iako u tri seta, ni malo lak posao za Novaka.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Odlican mec Novaka.

                      Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

                      Comment


                      • Nisam siguran da uskoro opet gledamo Karatseva u neko skorašnje polufinale pa i čak četvrt finale jel igra mu nije na visokom nivou udara jako pa ako uđe uđe, nema in kvalitet za top 20

                        Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Kakav sivonja jbt, ovakve na šljaci sprda Facundo Cerundolo.
                          On je prosle godine osvojio silne celendzere, od toga su 2 bila na sljaci, a u finalu 3. je izgubio od Vavrinke, tako da ovo bas i ne stoji.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • TAKO JE BREE !!
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Плитак позок
                              sigpic

                              Comment


                              • Da li ste svesni da postoji mogucnost da imamo dva igraca sa dvocifrenim brojem slemova, na jednom slemu u jednoj generaciji?
                                Rafa je to ostvario u Parizu, ukoliko uzme trofej, Novak bi do kraja karijere to mogao da uradi u Australiji.

                                Comment

                                Working...
                                X