Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2021. (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gaconja dogurao do 1/4 bez izgubljenog seta sa fantomskom povredom ledja koja ce se aktivirati kad bude na pragu poraza, ubjedjen sam u to. Al on je dusa, fina sampionska Ja odvratne sorte, bijesnilo me hvata.

    Federer prosle godine stigne do SF i odigra 2 meca u pet setova Sa povredom ledja, bato. Ali razumijem to je svrstavanje na jednu stranu u konacnoj bitki posto se karijere blize kraju atmosfera mrznje dostize vrhunac. Niko to ne moze sakriti
    Last edited by DinoFC; 15-02-21, 10:15.

    Comment


    • Ja nisam gledao Medjeda na ovom turniru.
      Ima li sanse u finalu protiv Djokovica?
      Meni ovo sve lici da ce Nole da ih pomete sve ovo do kraja po starom dobrom obicaju.Sve neke sprdnjice od igraca ga cekaju,luzeri.
      A neki ljudi se nadaju da nece po komentarima a ja ne vidim Wawrinku u zrijebu,samo on moze odje da ga dobije.

      Dino izdajo,antivakcinasu i mrzitelju tj negatoru korone i anti-mjerašu.
      Last edited by E1_PG; 15-02-21, 10:23.

      Comment


      • Originally posted by E1_PG View Post
        Ja nisam gledao Medjeda na ovom turniru.
        Ima li sanse u finalu protiv Djokovica?
        Meni ovo sve lici da ce Nole da ih pomete sve ovo do kraja po starom dobrom obicaju.Sve neke sprdnjice od igraca ga cekaju,luzeri.
        A neki ljudi se nadaju da nece po komentarima a ja ne vidim Wawrinku u zrijebu,samo on moze odje da ga dobije.

        Dino izdajo,antivakcinasu i mrzitelju tj negatoru korone i anti-mjerašu.
        Koji je nick bio prije da se sjetim?

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Koji je nick bio prije da se sjetim?
          Ja sam tvoja savjest.
          Napustio si brod cim je poceo da tone,cim je Nadal ispao iz ozbiljnih GOAT diskusija,i proglasen za ipak jednodimenzionalnijeg igraca.Sto objektivno jeste,kad pogledamo titule.
          I prebacio se ti kod Djokovica jer je on vise profil pravog GOAT-a a od 2008 na ovamo jedina ti je zelja Federera skinut sa trona.Razoruzati Bokicu da nema vise argumenata.
          To sto si djokovicevac je samo jedan logican slijed dogadjaja.

          Comment


          • Originally posted by E1_PG View Post
            Ja sam tvoja savjest.
            Napustio si brod cim je poceo da tone,cim je Nadal ispao iz ozbiljnih GOAT diskusija,i proglasen za ipak jednodimenzionalnijeg igraca.Sto objektivno jeste,kad pogledamo titule.
            I prebacio se ti kod Djokovica jer je on vise profil pravog GOAT-a a od 2008 na ovamo jedina ti je zelja Federera skinut sa trona.Razoruzati Bokicu da nema vise argumenata.
            To sto si djokovicevac je samo jedan logican slijed dogadjaja.
            Kako mislis Nadal ispao iz iz ozbiljnih GOAT diskusija? Ja kad sam poceo navijati za Novaka Nadal je jednom nogom usao u GOAT status sa uzimanjem GS-ova zadnjih godina i dolaska do 20. i sto ce vrlo lako ici preko. I bas ne bi zbog toga imalo smisla da prestanem navijat za Nadala kad skida GS rekord.
            A osnovni razlog pocetka navijanja za Novaka jeste sto je 95% teniskog svijeta krenulo bez postovanja protiv njega ja nisam mogao biti na toj strani a prije 2017. to nije tako polarizovano bilo. Nadal i Novak po popularnosti nisu bili daleko jedan od drugog.

            Comment


            • A nista taj GS rekord ne znaci.
              Nadal ce uvijek bit najbolji prašinar ikad.
              Ne moze neko ko od 2013 nije uzeo set Djokovicu na betonu bit GOAT.
              Federerovi navijaci znaju da je Djokovic kao neko ko ima sve masterse,broj nedelja na 1 mjestu,masters rekord,h2h pozitivan sa svima,mnogo veca opasnost po status njihovog ljubimca i instiktivno su se jos odavno prebacili vise na Nadalovu stranu.
              E tu si ti prelomio,ti vise mrzis Federera no sto volis bilo koga drugog.I ja to razumijem,i ja sam takav u vecini sportova.
              Mrzim neke timove,neke ljude i samo gledam ko bi mogao da ih dere da navijam za njih.

              Iako si me u ovom konkretnom transferu ujeo za srce,bio si prvoborac.Bio si nas vodja na ovom forumu.Mnoge udarce primio i nastavljao dugi niz godina borbu.
              I poklekao.Kontraška priroda je bila jaca.
              Last edited by E1_PG; 15-02-21, 10:49.

              Comment


              • Nadalu sutra po svaku cenu da bi imao šanse za titulu treba pobeda Zvereva. Inače ne vidim kako može spojiti zaredom pobede protiv Cicipasa, Medvedeva i Novaka.

                Comment


                • Originally posted by E1_PG View Post
                  A nista taj GS rekord ne znaci.
                  Nadal ce uvijek bit najbolji prašinar ikad.
                  Ne moze neko ko od 2013 nije uzeo set Djokovicu na betonu bit GOAT.
                  Federerovi navijaci znaju da je Djokovic kao neko ko ima sve masterse,broj nedelja na 1 mjestu,masters rekord,h2h pozitivan sa svima,mnogo veca opasnost po status njihovog ljubimca i instiktivno su se jos odavno prebacili vise na Nadalovu stranu.
                  E tu si ti prelomio,ti vise mrzis Federera no sto volis bilo koga drugog.I ja to razumijem,i ja sam takav u vecini sportova.
                  Mrzim neke timove,neke ljude i samo gledam ko bi mogao da ih dere da navijam za njih.

                  Iako si me u ovom konkretnom transferu ujeo za srce,bio si prvoborac.Bio si nas vodja na ovom forumu.Mnoge udarce primio i nastavljao dugi niz godina borbu.
                  I poklekao.Kontraška priroda je bila jaca.
                  Nije to ni blizu crno i bijelo kao sto predstavljas niti borba za zivot i smrt. Za Rafu sam poceo navijat u ranoj mladosti da ne kazem djetinjstvu. I bio fan mnogo godina ali vremenom uvidis neke stvari preko koji ne zelis da predjes. Ako on moze biti najbolji prijatelj sa Fedom i njegov dupeuvlakac ja ne mogu biti njegov fan. To je samo jedan od razloga a onaj mnogo veci je sto sam uvidio razmjere Novakove igre i dostignuce i kakav je put trnovit imao koji se ne postuje. Oprosti ako sam te razocarao ali mene je vise Rafa razocarao, pa mu ne zamjeram vec uzivam u tenisu

                  Comment


                  • A sve je ok.
                    Imamo mi Žakija no slabo pise u zadnje vrijeme.

                    Comment


                    • Originally posted by boris03 View Post
                      Nadalu sutra po svaku cenu da bi imao šanse za titulu treba pobeda Zvereva. Inače ne vidim kako može spojiti zaredom pobede protiv Cicipasa, Medvedeva i Novaka.
                      Polako, meni je do sada Dimitrov najviše pokazao i nikome neće biti lako protiv njega.Doduše Karatseva nisam gledao , pa njegove partije ne mogu da komentarišem.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Polako, meni je do sada Dimitrov najviše pokazao i nikome neće biti lako protiv njega.Doduše Karatseva nisam gledao , pa njegove partije ne mogu da komentarišem.
                        Pokazati mnogo je jedno, dobiti Novaka (s kojim ima 1-9 h2h i jedinu pobedu protiv njega u Madridu '13) u Australiji u polufinalu i tako izboriti prvo GS finale sasvim drugo. A i prosto ne verujem Grigoru, nema mi smisla da odigra sve perfektno do finala.

                        Comment


                        • Originally posted by E1_PG View Post
                          A nista taj GS rekord ne znaci.
                          Nadal ce uvijek bit najbolji prašinar ikad.
                          Ne moze neko ko od 2013 nije uzeo set Djokovicu na betonu bit GOAT.
                          Federerovi navijaci znaju da je Djokovic kao neko ko ima sve masterse,broj nedelja na 1 mjestu,masters rekord,h2h pozitivan sa svima,mnogo veca opasnost po status njihovog ljubimca i instiktivno su se jos odavno prebacili vise na Nadalovu stranu.
                          E tu si ti prelomio,ti vise mrzis Federera no sto volis bilo koga drugog.I ja to razumijem,i ja sam takav u vecini sportova.
                          Mrzim neke timove,neke ljude i samo gledam ko bi mogao da ih dere da navijam za njih.

                          Iako si me u ovom konkretnom transferu ujeo za srce,bio si prvoborac.Bio si nas vodja na ovom forumu.Mnoge udarce primio i nastavljao dugi niz godina borbu.
                          I poklekao.Kontraška priroda je bila jaca.
                          Šljaka je najmerodovnija koliko neki teniser zna tenisa, jer je tenis prebacivanje loptice preko mreže, dakle prebacivaNJE, odnosno razmene udaraca.Nema servisa, nema lupanja pa kud puklo da puklo, već borba sa linije i tu samo najbolji pobedjuju, jednostavno.

                          E, sad, postoje i milion drugih kontra argumenata kao što su da je servis sastavni udarac u tenisu itd. I sve ja to respektujem , svačije mišljenje.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Šljaka je najmerodovnija koliko neki teniser zna tenisa, jer je tenis prebacivanje loptice preko mreže, dakle prebacivaNJE, odnosno razmene udaraca.Nema servisa, nema lupanja pa kud puklo da puklo, već borba sa linije i tu samo najbolji pobedjuju, jednostavno.

                            E, sad, postoje i milion drugih kontra argumenata kao što su da je servis sastavni udarac u tenisu itd. I sve ja to respektujem , svačije mišljenje.
                            Stvarno a da te pitam expertu što se onda igra na travi i betonu što to, znači ljudi lupaju ko Maksim po bataljonu strašno

                            Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                            Comment


                            • svaka čast Dinu, jedna od važnijih ljudskih veličina je kad čovek promeni mišljenje, kad uvidi da je pogrešio i to ispravi.

                              a za fedoljupce otvorite jedan vintage pdf, ođe nemaju više šta da traže
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by Orao View Post
                                Stvarno a da te pitam expertu što se onda igra na travi i betonu što to, znači ljudi lupaju ko Maksim po bataljonu strašno

                                Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
                                Pročitaj drugi deo mog posta.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X