Announcement

Collapse
No announcement yet.

S.S.C. Napoli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: S.S.C. Napoli

    %QWT&W

    Napoli-Cagliari 2-1 Cavani Goals - 20-03-2011
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #32
      Ali protiv lacia gube 0-2 pa 2-2 pa 2-3 i finish 4-3 za Napoli. Bravo!
      sigpic

      Comment


      • #33
        http://www.sportal.rs/news.php?id=54821
        dobro pojacanje...

        Comment


        • #34
          Pozdrav ljudi,sta kazete za ovu krizu Napolija u zadnjih mesec dana,zbog cega je to tako ???

          Comment


          • #35
            Dobrodosao.
            Po meni su oni izgubili srcanost i izgleda mi kao da nemaju neku veliku zelju da igraju italijansku ligu, njih bi trebalo da krasi borbenost i igra kao sto su igrali prosle sezone, ove sezone su dobri u napadu, ali odbrana je malo zakazala, i to je po meni ocekivano jer ne igraju neki strasni defanzivci u Napoli.
            Kolko im se razlikuje igra od LS i italijanske lige vidjece se u dvomecu sa Celzijem kad ce da ginu za loptu.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by MC_MiLaN View Post
              Pozdrav ljudi,sta kazete za ovu krizu Napolija u zadnjih mesec dana,zbog cega je to tako ???
              Nemaju dovoljno veliki broj kvalitetnih igrača za igru na sva 3 fronta. I Macari je sam dosta kombinovao sastave ove sezone, u većem broju utakmica nisu igrali zajedno Laveci-Kavani-Hamšik.
              Ali opet oni će igrati makar finale Kupa (dobijaju Sijenu sigurno, ionako nisu imali sreće u prvom meču) i makar su prošli grupnu fazu LŠ u najjačoj grupi od svih. Nije im opet toliko loša sezona...

              A i vidi se da klub raste, letos doveden Inler za €15m, sad Vargas za €13m, ne planiraju da stanu... Ambiciozan je Laurentis...

              Biće zanimljivo protiv Čelsija na San Paolu. Poznato je da oni igraju mnogo bolje na svom terenu (pogotovo kad je pun stadion), tako da imaju šanse za 1/4 finale u slučaju da pobede kod kuće, u suprotnom teško...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • #37
                Krece masinerija

                Napoli je veceras dobio Chievo 2:0

                Strelci:
                15' Britos M. A. (asistencija Lavecija)
                38' Cavani E. (Penal)

                Konacno je nas Napoli izasao iz lose serije,a sad krece i Liga sampiona,nadam se da cemo ugaziti Celzi
                pozzz

                Comment


                • #38
                  Hvala na dobrodoslici
                  U pravu si skroz,gledao sam veceras utakmicu sa Kjevom,u drugom poluvremenu su skroz stali,nisu se trudili da postignu vise golova,cuvali su prednost,a prosle sezone nisu stajali dok ne daju 3,4 komada :P
                  Videcemo,ako odigraju dobro sa Celzijem mozda dobiju zelju....
                  Laveci je izjavio kako zeli da ide ,postoje 3 razloga
                  1.Ne moze da napreduje kao igrac
                  2.Njegova zena ne zeli da zivi u Napulju,pre neki dan je opljackana
                  3.Mala plata,a u nekim vecim klubovima bi primao vise od 2 miliona po sezoni,koliko prima u Napoliju

                  Comment


                  • #39
                    Pre neki mesec mu je žena opljačkana a Laurentis je izjavio da ona ne bi trebala da se šeta sa skupim nakitom po gradu!? Možda je i ta izjava iznervirala Lavecija...

                    Baš je Inter bio zainteresovan za Lavecija što je opšte poznato ali nisu hteli da ga prodaju. Mada realno Inter će morati da se pomuči da ga dovede (makar da probaju pare + Pandev) jer engleski klubovi ili PSŽ su veći favoriti...

                    Drago mi je što je Napoli dobio zbog LŠ, kako bi ušli u pobednički ritam, a i vidimo da su starteri bili Laveci, Hamšik i Kavani.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #40
                      Pozdrav Krle
                      I ja se nadam da ce uci u pobednicki ritam,videcemo sta ce sad uraditi u petak protiv Fiorentine ,trebali bi da ih tuku

                      Comment


                      • #41
                        A da li neko zna sta se desava u vezi Lavecija i nekog vodje navijaca,izlaze mi neke vesti na fejsu,ali sve na italijanskom,tako da ne znam...???

                        Comment


                        • #42
                          To je to,Napoli je definitivno usao u seriju otkad je opet poceo da igra sa triofantastikom Laveci-Kavani-Hamsik....Danas su pobedili Fiorentinu u gostima 0:3
                          '3 Cavani (Hamsik asistent)
                          '55 Cavani
                          '90 Lavezzi
                          Konacno je Napoli poceo da lici na onaj od prosle sezone,poslali su ozbiljnu poruku Celziju Idemoooo

                          Comment


                          • #43
                            Tako je momci , to se trazi , sad samo nastavite ovim tempom , pa da se ide u LS i iduce sezone , ako je ikako moguce
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #44
                              Da li zna neko gde mogu da kupim dres Napolija ?

                              Comment


                              • #45
                                Ako imas facebook nalog povezacu te ja sa likom.

                                Comment

                                Working...
                                X