Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Americki fudbal

    Pogledah prvo poluvreme Sansa i Sakramenta, zatim sam odspavao pola sata, pa zatim pogledao jos nekoliko minuta i otisao sam na spavanje jer nisam video kako ovo mogu da dobiju i pored toga sto su gubili malo. I na kraju nisam ni pogresio dok sam malocas gledao snimak na netu. Ne znam ni da li su poveli sem u trecoj cetvrtini na kratko. Kako je Sakramento poveo sa 15:0 u prvoj cetvrtini tako su diktirali tempo. Sansi su to sustizali, pa onda posle Sakramento pravio razliku. Foks i Barns su ih ubili. Uglavnom prva tekma za Sanse u regularnoj sezoni ne znaci puno i ne mogu da se setim da li se desio poraz u poslednjih sest godina. Ali kada dodju druga, treca i cetvrta tekma to itekako odredi kako ce teci sezona i tu mislim da Sansi nijednom nisu slavili. Trebace mnogo bolji Ejton kako bi ova ekipa usla u play-in. Nisam nesto ni bio impresioniran mecom protiv Dalasa, ali je ovo uzas na sta je ekipa licila na veci deo utakmice na obe strane terena. Veceras ponovo protiv Sakramenta.

    Comment


    • #32
      Pokuševski 0/6 za pocetak

      Comment


      • #33
        Razvali ih Dalas.

        Comment


        • #34
          Ahahahahahha 50 poena za malo vise od 1/4 hahahahahahha ae bezi
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • #35
            Gasi igru hahah
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • #36
              Auuu 62:18.

              Comment


              • #37
                62:18 , kandidati za titulu Klipersi.

                Comment


                • #38
                  Ja posle ovoga ne bih izlazio iz hale od sramote.

                  Comment


                  • #39
                    50-et razlike na poluvremenu

                    Comment


                    • #40
                      Cirkus,ovoga u ozbiljnoj kosarci nema,ali treba smisliti novi rekorde,izgleda da vise ne mogu da se sete pozitivnih rekorda za obaranje pa ajde sad jedan negativan da obore.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Cirkus,ovoga u ozbiljnoj kosarci nema,ali treba smisliti novi rekorde,izgleda da vise ne mogu da se sete pozitivnih rekorda za obaranje pa ajde sad jedan negativan da obore.
                        Gde se igra ozbiljna kosarka?

                        Comment


                        • #42
                          Na reprezentativnim prvenstvima Evrope i sveta,olimpijadi.
                          Evroliga je propala odlaskom najtalentovanijih Evropljana u NBA i dolaskom gomile razvojnih Amerikanaca,a NBA nije bar unazad 10 godina kosarka,to je jedan cirkus za mase,globtrotersi,obaranje rekorda,rezultat nema nikakvog znacaja.
                          Tim putem nazalost krece i reprezentativna kosarka,dozvolili su jednog Amerikanca u svim reprezentacijama a to ce da vodi ka dva,tri,pet,ni ove sa jednim ne smatam ozbiljnim kosarkaskim reprezentacijama.

                          Comment


                          • #43
                            That's the biggest halftime deficit in an NBA game during the shot-clock era, which started in 1954-55
                            It’s the largest halftime margin in NBA history.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Na reprezentativnim prvenstvima Evrope i sveta,olimpijadi.
                              Evroliga je propala odlaskom najtalentovanijih Evropljana u NBA i dolaskom gomile razvojnih Amerikanaca,a NBA nije bar unazad 10 godina kosarka,to je jedan cirkus za mase,globtrotersi,obaranje rekorda,rezultat nema nikakvog znacaja.
                              Tim putem nazalost krece i reprezentativna kosarka,dozvolili su jednog Amerikanca u svim reprezentacijama a to ce da vodi ka dva,tri,pet,ni ove sa jednim ne smatam ozbiljnim kosarkaskim reprezentacijama.
                              To me toliko privlaci da ne bacim pogled vise od pet minuta u poslednjih 5-6 godina. Amerima ta takmicenja dodju kao poluzajebancija, a dosta njih propustaju ta takmicenja jer kako bi radili na sebi izmedju sezona i kako bi napravili tu veci progres. Kada igraci zabodu jak ugovor, to se i ocekuje od njih. Nema smisla ni gledati reprezentativna takmicenja kada Ameri dodju sa najjacim timom. Da ne pricam kako ta dva meseca treniranja u reprezentativnoj kosarci ne moze da nadjaca 9-10 meseci u klupskoj kosarci. Kosarku i treba ukinuti kao olimpijski sport, a treba promovisati 3 na 3.

                              Koliko pogledas meceva regularne sezone i da li shvatas znacaj regularne sezone i celog tog koncepta? Ne pratis ti uopste NBA kosarku, a da uticem na tvoje predrasude ne mogu. Naravno da moze da se desi kada ti ne mozes da ubodes vola, a protivnik ti ubaci preko 60% FG. Ne ovako esktremno, ali desavaju se povremeno da razlika na poluvremenu bude 30-35 poena. To je samo jedna utakmica od 82, nije kao u Evropi da nema nebitnih meceva. Izvlaciti zakljucak samo na osnovu meca koji je u evropskom terminu je cista glupost. Svako ko prati na dnevnom nivou, moze da navede vise dobrih meceva iza ponoci kakav se ne moze videti na reprezentativnom nivou. Bacis pogled na Hjuston-Portland i zapitas se zasto gubis vreme na reprezentativnu kosarku. Druga je stvar sto mali broj evropskih selekcija je u stanju da protivniku saspe 100 poena i to ne toliko zbog protivnicke odbrane nego vise njihovog limitiranog ofanizvnog potencijala.

                              Comment


                              • #45
                                Ovo nije kosarka,all star kroz sezonu i par dobrih utakmica u plejofu,ja pamtim NBA 90-ih kad su se igrale odbrane,ovo sad je cisto sranje u odnosu na taj NBA pa i evropsku kosarku tog vremena gde si imao jaku evroligu,velike igrace,Kukoc,Radja,Divac,Djordjevic,Danilovic,Sabo nis,Bodiroga,Navaro,Gasol,Dijamantidis,Spanulis,Ga lis,Janakis,Fasulas,Jasikevicius,Karnisovas,Drazen Petrovic,Paspalj...mnogo evropskih kosarkasa je igralo vrhunsku kosarku u Evropi pre nego sto je otislo u NBA a neki nisu ni bili zainteresovani da idu tamo,tesko je i bilo igracima iz Evrope da dodju do NBA lige i dobiju neke minute, danas imas Evropljana u NBA koliko hoces,svako ko ima malo talenta je tamo.
                                Da ne pricam koliko su pravila postala glupa,za sta se svira faul u NBA,korake niko ni ne gleda,duplo vodjenje lopte. Svako gleda statistiku,jebe ga se za tim,sreca pa sam gledao reprezentaciju SFRJ,SRJ pa znam sta je prava,nesebicna kosarka,ovo sad ja zovem divljanje,globtrotersi,radio je ovo i Ajverson ali protiv mnogo jacih odbrana.

                                Comment

                                Working...
                                X