Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slaba je ovo ponuda za Beasley-ja

    Brickija nikada nisam cenio/voleo , dok je Sweet Lou na nivou nekog (ispod) prosečnog fa igraca

    Sent from my SM-G980F using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Stewanovski stavio sam veto na trejd Aldridge za Larry Nance JR.,ajde sto ces sebe da ukopas nego pojacavas tako druge. Aldridge se vraca iz povrede,on i Derozan su glavni igraci San Antonia i ti ga trejdujes za Nancea Juniora koji kad se oporavi Kevin Love je neka cetvrta,peta opcija u reketu,imace on svojih 20 minuta ali valjda je bolje da sacekas da Aldridge udje u formu a i Nance ti je staklen,nema sezone da se teze ne povredi.
      Ako prodje trejd ok,ali moje je misljenje da pravis gresku.
      Onda daj neku solidnu ponudu za graham, aldridge i hield. Ali nemoj ciglarosi od tipa bartona
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Porter, Gordon, Collins?

        Originally posted by Ja Civi View Post
        Slaba je ovo ponuda za Beasley-ja

        Brickija nikada nisam cenio/voleo , dok je Sweet Lou na nivou nekog (ispod) prosečnog fa igraca

        Sent from my SM-G980F using Tapatalk
        Moje je da probam. Ne znam sta da mislim za Lou-a, nije mi bas najjasniji ovaj start sezone.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Graham i Hild mi ne trebaju a ne znam sta da ponudim za Oldridza da to bude fer ponuda,mogu samo Tompsona iz Bostona ili Wisemana iz Golden Stejta,nisu nivo Oldridza,Vajsman je drugi pik bio na draftu,mozda on ako ti odgovara a Tompson izgleda ide na pauzu,onaj njihov protokol o koroni.

          Comment


          • Meni iskreno niko ne treba,zadovoljan sam sa timom,stavi ovde na transfer listu pa vidi mozda stigne bolja ponuda za Oldridza,Hilda,Grahama. Da mi trebaju poeni odmah bih uzeo Hilda i Oldridza ali meni poene donose Tejtum,Hejvord,Lenard,Oladipo,Foks, a ovo su mi specijalci za skokove i blokade Tompson i Vajsman,Oldridz je vise krilni centar,gadja poludistancu,ne skace kao ranije,bar ne jos uvek,ali koristan igrac,ne znam sto ga uopste trejdujes.

            Comment


            • Miki 28 imas dvojicu na IR,dogovorili smo se za jednog.

              Comment


              • Seth Curry je pozitivan na koronu, sve je regularno.

                Comment


                • Znaci ako ima koronu moze da se puni IR? To je za jednog povredjenog i koronase?

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Miki 28 imas dvojicu na IR,dogovorili smo se za jednog.
                    Aha, nisam ni vidio taj dogovor. Sad cu izbacit
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Seth Curry je pozitivan na koronu, sve je regularno.
                      Da izbacujem ili ne?
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Sad ni meni nista nije jasno,prvo je bio dogovor da samo jedan moze na IR listu,sad Ricma kaze da koronasi mogu na IR.

                        Comment


                        • Dogovor je da koronasi mogu popunjavati ostala mesta na IR zbog pretpostavke da ce ih biti dosta u toku sezone.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sve vise i vise ce koronasa biti i odmah ce stavljati O kod tih igraca, kao sto su sa KD ili Seth Curry. Tek sad vidim gore to pravilo tako da mi je to okej ali ako vecini smeta nije mi problem da maknem nekog igraca
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ne smeta,nisam znao ovo za koronase,mislio sam da je bio dogovor da samo jedan moze na IR listu.

                              Comment


                              • Osakatise me s koronom i Tejtum i Tompson,7-10 dana ne igraju.

                                Comment

                                Working...
                                X