Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molio bih samo Aleksu da izbaci jednog igraca, posto za one koji ne znaju mogu i ja da sredjujem rostere a ne bih zeleo da to radim.

    Originally posted by stewanoskipp View Post
    Nisam ja nista pogresno uradio. I vodio sam tim kako znam za razliku od drugi koji nisu usli od pocetka i tako su zakovani na samo dno.
    Ali naravno ne moze se udriti po magarca pa onda udri po ono drugo..

    Nista ne znas i nisi objektivan i nisi u pravo u ovome!

    Treba da nadjes jedno 5-6 likova da bi liga funkcionirala a ne samo za nas dvoje koje si izbacio i mislis da je sad sve perfektno
    Tvoje aktivnosti tokom vikenda, kao i dropovanje igraca kog si trejdovao i ovde pravio dramu je dovoljno jak razlog. Uz to si direktno uticao da ostanemo bez lika koji je hteo da nam ucini uslugu iako nije zeleo da igra fantazi. Da trpim da sa nekim drugim udjes u konflikt i da nekom drugom dizes pritisak, to necu da dozvolim. Manja je steta da igramo bez tebe.

    Nece biti perfektno, ali bice na visem nivou nego sto je do sada.
    Last edited by Ricma; 03-02-21, 20:26.

    Comment


    • Mogu li se dvojica povredjenih drzati na IR,vidim trojica imaju po dva povredjena na IR a bio je dogovor da mogu dvojica koronasa i samo jedan povredjen,kad se to promenilo,ne smeta mi samo hocu da znam pravila,neko je tu izbacio Galinarija zbog tog pravila sad vise izgleda ne vazi to pravilo.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Molio bih samo Aleksu da izbaci jednog igraca, posto za one koji ne znaju mogu i ja da sredjujem rostere a ne bih zeleo da to radim.



        Tvoje aktivnosti tokom vikenda, kao i dropovanje igraca kog si trejdovao i ovde pravio dramu je dovoljno jak razlog. Uz to si direktno uticao da ostanemo bez lika koji je hteo da nam ucini uslugu iako nije zeleo da igra fantazi. Da trpim da sa nekim drugim udjes u konflikt i da nekom drugom dizes pritisak, to necu da dozvolim. Manja je steta da igramo bez tebe.

        Nece biti perfektno, ali bice na visem nivou nego sto je do sada.
        Hahaha ma idi bre.. jeste na visem nivou, niko ne ulazi i onda drugi 80% dobijaju 7-2-0. To je taj nivo.
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post

          Sto se tice ankete, ja ne mogu da je okacim ali tako ce biti. Pitacu Stojanceta da okaci sa vise opcija. Tacnije u ovom slucaju ima tri opcije.
          Naučio i ja kako se postavlja anketa.

          Ako vam još treba javi mi se u pp pa ću postaviti anketu.

          Comment


          • Ko god da upravlja sad sa timom ČŠ koristi dva IR mesta iako ne bi smeo, mislim mogao sam i ja u protekla dva meseca stalno da imam popunjeno i drugo i trece pa nisam, da ne kazem da je uzeo igraca iz FA da ga stavi na IR, to sam upravo mogao i ja umesto da ga izbacujem ali je dogovor malo drugaciji.

            Mislim da polako treba zavrsavati ovu sezonu posto nema smisla ovako igrati.
            sigpic

            Comment


            • Sta to beše fer plej?

              Sent from my SM-G980F using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Ko god da upravlja sad sa timom ČŠ koristi dva IR mesta iako ne bi smeo, mislim mogao sam i ja u protekla dva meseca stalno da imam popunjeno i drugo i trece pa nisam, da ne kazem da je uzeo igraca iz FA da ga stavi na IR, to sam upravo mogao i ja umesto da ga izbacujem ali je dogovor malo drugaciji.

                Mislim da polako treba zavrsavati ovu sezonu posto nema smisla ovako igrati.
                Tako je. Meni je PG13 out ali ga nisam bacio na IR jer je dogovor jedno mjesto za povrede a jos 2 za Covid-19
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Pisao mi je malocas, rekao sam mu pravilo ali je zaboravio. Nije bilo namerno i rekao mi je da prenesem njegovo izvinjenje.

                  Comment


                  • Hahahaha bitno mene ste mi uzeli tim. A opet je haos i zajebanciju
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Daj vratite mi tim, sigurno sam vec zadnji na tabelu
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Mihajlo,

                        već sam mislio da okrećeš na kraju a cele nedelje vodim, barem malo sreće u ovoj groznoj sezoni

                        Comment


                        • Ubise me povrede ove nedelje i to ce da se prebaci i u ovu,odrace me Vukadinovic,ubedljivo ima najjaci tim jos meni pola tima povredjeno ili nestane iz licnih razloga sa utakmice. Dobro sam skupio i te tri kolone protiv tebe,Foks,Oladipo,Barton,Hejvord,Lenard,Dzordan,sv i su propustali utakmice jos Tejtum u ocajnoj formi.

                          Comment


                          • Vratite mi tim!!
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Daj stvarno vratite Stevu,bar momak igra,onaj joker uopste ne igra. Na klupi mu igraci koji igraju utakmice,pola tima mu povredjeno,uopste ne ulazi.

                              Comment


                              • Ali bitno uzeo mi je tim, i sad liga funkcionise "odlicno". A siguran sam da nije tako!
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X