Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To bi bilo to za ovu sezonu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by stewanoskipp View Post
      I sta sad gomila free agente, moze sad svi da uzmo sta im treba..

      Ps. a kao ja sam bio taj "los" koj nezna sta radi i upropastio igricu :/
      Ti si se dokazao na tom polju u prošlosti zato ćuti i pokrij se ušima

      Comment


      • Ja sam mislio da ovo igraju ozbiljni igraci,koji prate NBA ali se ispostavilo da ima amatera.

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Ti si se dokazao na tom polju u prošlosti zato ćuti i pokrij se ušima
          Haha jeste to stoji i to je bilo odavno, kad sam i igrao prvi put fantasy i nisam bas sve znao sta i kako. Ali sad ne
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Ne znam cemu tolika prica oko trejda. Ja licno sam procitao koji je i glasao odmah. Kao sto i svako moze bez kukanja. Glasao sam da prodje, video kako igraju ove sezone, to je statisticki ok tu negde reb blk fg% vs 3pts ft% pts, sta ce biti kasnije je manje bitno, bitno je da nema namere da se strana osteti. U ovom trenutku fer trejd. Ko se nije slagao ima veto opciju, kao i uvek.Mnogi trejdovi nisu prolazili zbog veta, sta sad. E sta je sve Steva nudio meni Srkiju Leksi

            Comment


            • Ma treba zabraniti trejdove,imas slobodne agente pa pokupi sta ti treba,ovi trejdovi nikada nece biti fer.

              Comment


              • stewanowski je izbacen iz lige, privremeno sam preuzeo njegov tim sa drugog mejla.

                U narednim danima moracemo da nadjemo lika koji ce da uskoci, a i da vidim sta sa ovim dropovanim igracima.
                Last edited by Ricma; 31-01-21, 13:17.

                Comment


                • Ma gotova je ova sezona jbg, u pravu je Srki. Markan izasao, Steva banovan. Nez ja sam generalno misljenja da se previse kuka na trejdove, cim je 55-45, a mozda obojici odgovara. Jednostavno moj stav, znam da vecina ne vidi to tako, ne sad nego inace. Ne kazem da sam ja ili ostali u pravu, ne ulazim u to.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    stewanowski je izbacen iz lige, privremeno sam preuzeo njegov tim sa drugog mejla.

                    U narednim danima moracemo da nadjemo lika koji ce da uskoci, a i da vidim sta sa ovim dropovanim igracima.
                    Zasto? So koe pravo?
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Ne uzimas tim na neko tko je otkazao, i dropuje igrace, neko tko je jos na pocetku otkazao i nije usao uopste onizadni na tabelu 2-3timova.
                      Sta meni?
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Pravo komesara, kao onomad Štern kada je blokirao trejd Pola u Lakerse..

                        Comment


                        • Da nema trejdova ne bi bilo ni ovih zajebancija,da se neko nadrnda. Na kratke staze se mozda i isplati da trejdujes Oldridza za Nensa,Robinsona za Osmana ali na duze ti pojacavas ekipu ovog drugog,imas i medju slobodnim agentima dobrih igraca,ako ti se ne svidja ono sto si draftovao nadji nesto tamo,meni pet igraca su slobodni agenti.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Da nema trejdova ne bi bilo ni ovih zajebancija,da se neko nadrnda. Na kratke staze se mozda i isplati da trejdujes Oldridza za Nensa,Robinsona za Osmana ali na duze ti pojacavas ekipu ovog drugog,imas i medju slobodnim agentima dobrih igraca,ako ti se ne svidja ono sto si draftovao nadji nesto tamo,meni pet igraca su slobodni agenti.
                            Kako si ti zapeo za taj oldridza idi uzmi ga ti ako mislis da je BOG. U tom trenutku nance je popunjavao je 3 kategorije(skokove, asistencije i ukradene lopte) i igrao bolje. E sad to sto su se dogodile promeni u cavse to je vec druga stvar. Sta ce mi neki bayombo ili sta ti je znam kad odigra 15min i uradi jedva 4-5skokova i toliko..

                            A da je bolji taj dedo i nije i nece biti. Na kraj kraeva sas nece ni play off odigrati.
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • A cek, meni nista nije jasno, zasto je Stewanooskip izbacen? Ovaj koji drzi tim Arilja bi trebalo biti izbacen i samo komesar ima mogucnost da vrati igrace timu iz koje je dropovan.

                              A sto se tice samog trejda, za mene je to smesan trejd. Igrac tipa Osman imas na tone da nadjes na FA, aj nadji nekog kao Robinsona da sije u blokadama preko 2 po utakmici, pa da ga ja pokupim odmah. Jos sad kada se bude vratio Kevin Lav, a trebalo bi i Prins malo da jede minute, ja ne znam kakva se tu posebna skorerska opcija ostavlja za Osmana, nece on nista biti bolji od recimo Dzosa Dzeksona koji visi na FA ili recimo Sajmons koga sam juce pokupio.

                              Comment


                              • Originally posted by stewanoskipp View Post
                                Zasto? So koe pravo?
                                Pruzena ti je druga sansa, pokazao si se u ovih mesec dana i niko vise nece da te trpi.

                                Ja kao LM sam povratio sve igrace koji su dropovani, tako da ako hocemo da nastavimo treba da nadjemo dva lika koja ce da uskoce.

                                Comment

                                Working...
                                X