Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Prijava za A... ako ima mesta igrao bih i ja. Ali da bude malo ozbiljnija od B prethodne sezone.

    Sent from my SM-G980F using Tapatalk

    Comment


    • #17
      Originally posted by Ja Civi View Post
      Prijava za A... ako ima mesta igrao bih i ja. Ali da bude malo ozbiljnija od B prethodne sezone.

      Sent from my SM-G980F using Tapatalk
      Ma B prosle je bio fijasko pola nije igralo, a niko iz A nije bio tu prati osim mene, a ja nisam mogao i to da uklopim, jos ispratiti i ostale igrace. Glavna liga je druga prica.

      Comment


      • #18
        Originally posted by colchonero View Post
        Ma B prosle je bio fijasko pola nije igralo, a niko iz A nije bio tu prati osim mene, a ja nisam mogao i to da uklopim, jos ispratiti i ostale igrace. Glavna liga je druga prica.
        Znam... igrao sam je sezonu pre toga. Ako ima mesta, javljate

        Sent from my SM-G980F using Tapatalk

        Comment


        • #19
          Ostaje draft za nedelja u 8?
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • #20
            I meni odgovara u 8h

            Comment


            • #21
              Draft je u 8 onda.

              Najkasnije sutra dobijate invite.

              Comment


              • #22
                Liga je kreirana za 14 ljudi, sibnite mejl i kada udjete bacite pogled na settings i da vidimo sta treba da se menja sem IR mesta.

                Comment


                • #23
                  Bez mene ipak.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • #24
                    Draft order: Da se doda da se zna random pik sat vremena pre drafta.

                    Dodati jos jednu kategoriju, izgubljene lopte, kao i prosle sezone

                    I po meni da se ne ukljucuje poslednja nedelja za fantazi, tj. da se finale zavrsava 9. maja, jer ce u poslednjoj nedelji mnogi timovi odmarati igrace. Tipa Janis propusta dva- tri meca, jer je Milvoki vec debelo obezbedio prvo mesto iliti LeBron ili AD.


                    Mozda bi moglo da se povede diskusija o broju ucesnika za PO, jer mi 4 od 14 deluje premalo, pa tako postoji opasnost da neko u pola sezone odustane videvsi da nema sanse da dohvati drugo mesto i time je veca sansa da se stvori neregularnost.
                    Last edited by grof; 17-12-20, 12:48.

                    Comment


                    • #25
                      4/14?!?!?! Whaaat

                      Nisam jos usao u ligu ali se slazem sa ovim napisanim

                      Comment


                      • #26
                        Link?
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • #27
                          To su sva podesavanja bila na default posto sam otvorio novu ligu, 8 ucesnika ulazi u PO.

                          Sve drugo cu da editujem kasnije.

                          Comment


                          • #28
                            Kako se brise ona SK B liga od prosle sezone,zbunjuje me kad ulazim,a nemam pojma kako da je skinem,stalno mi pokazuje da nije aktivirana.

                            Comment


                            • #29
                              Ja nemam nista na mejl? Koji mejl?
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Kako se brise ona SK B liga od prosle sezone,zbunjuje me kad ulazim,a nemam pojma kako da je skinem,stalno mi pokazuje da nije aktivirana.
                                To moras preko aplikacije, ja ne vidim kako moze preko browsera.

                                Ja sam resio tako sto sam isao na fantasy home, izabrao SK Forum B i tu ide dva puta leave league.

                                Comment

                                Working...
                                X