Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bash si sarkastican, sve je jasno a i sam si se" izdao"
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Svakako ova sezona sto se fantazija tice bas nema smisla.

      Sto se dogovora za IR tice bio je da covid igraci mogu na preostala dva mesta, ali moze i fiksno jedno mesto sto se licno mene tice.
      sigpic

      Comment


      • Ja sam isto mislio da moze jedan na IR,zato sam i rekao Mikiju kad sam video dvojicu da smo se dogovorili za jednog,ali mi posle ovde neko rece da koronasi mogu na IR.
        Stewanoski ajde sto te prevare nego ti i sam sebe unistavas trejdovima,Oldridz za Nensa,ja nisam siguran da bi Nensa uzeo i da je free agent,sad tek pitanje koliko ce minuta imati kad je dosao Alen iz Bruklina a Oldridz nije vise superstar ali je koristan igrac za sve kolone. Pre toga si valjda Hilda trejdovao koji je najbolji trojkas ekipe,strelac,starter za igraca s klupe Klarksona. Izgleda da dosta ljudi ne ulazi u svoje timove pa prolaze ti transferi.

        Comment


        • I sta ako je "najbolji" tricas kad % suta mu je jedva 35% i pokvari mi sav moj prosek, ne hvala ne trebaju mi takvi sto imaju 4/16 pa koliko god bio "all star"
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Nemas strpljenja,znas koliko je meni Oladipo ciglario,pet,sest utakmica 6 od 20,7 od 25 ali ga docekam kad udje u formu. Vece su sanse da Hild kao starter ima vise poena,bolje procente nego Klarkson s klupe,sta ces kad on krene da ciglari a ume i te kako.

            Comment


            • To tada rasturice se i liga i razdati tim
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Ljudi jel nije jedan IR. Aj stavite anketu i da glasamo. Kakve veze ima ko ima koronu ko nema jbg tako je kako je

                Comment


                • Odavno niko nisto ne prati a mozda i ne ylazi u igru
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Ljudi jel nije jedan IR. Aj stavite anketu i da glasamo. Kakve veze ima ko ima koronu ko nema jbg tako je kako je
                    Ima, zbog broja korone sam i prvobitno povecao broj mesta inace bi IR ostao jedan zato sto sam racunao da ce biti takvih problema.

                    Ja u drugom fantaziju imam pet igraca koji su ili pozitivni ili su bili u kontaktu pa zbog toga imaju status INJ. Ja ne bih zeleo da igram protiv lika koji ima 5-6 igraca na raspolaganju. I u ovom imam jednog pozitivnog. 2 IR mesta za pozitivne su ok iako nije bas najsrecnije resenje.

                    Sto se tice ankete, ja ne mogu da je okacim ali tako ce biti. Pitacu Stojanceta da okaci sa vise opcija. Tacnije u ovom slucaju ima tri opcije.

                    Comment


                    • Stevo molim te u buducnosti mi salji samo ozbiljne trejdove, a ne ovo Rose Murray, Rosea ne bih trejdovao ni za Gala, skoro u svakoj kategoriji je losiji od Mareja, igra 15min po mecu manje, ovaj 2.glavni igrac ekipe, pritom moze samo bolje, a Rose svako malo povredjen ili pauzira.

                      Comment


                      • Originally posted by colchonero View Post
                        Stevo molim te u buducnosti mi salji samo ozbiljne trejdove, a ne ovo Rose Murray, Rosea ne bih trejdovao ni za Gala, skoro u svakoj kategoriji je losiji od Mareja, igra 15min po mecu manje, ovaj 2.glavni igrac ekipe, pritom moze samo bolje, a Rose svako malo povredjen ili pauzira.
                        Ako ti je za utehu, nisi jedini ... I ja sam dobio slične predloge

                        Sent from my SM-G980F using Tapatalk

                        Comment


                        • Hardaway jr na trejd listu
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Originally posted by stewanoskipp View Post
                            Hardaway jr na trejd listu
                            I opet za Laurija

                            uhhhhhh

                            Evo da ne dajem licno misljenje, nego statistiku, evo da uzmemo posebno sad kad se Porzingis vratio.

                            Hardavej

                            32.3mpg, 5.3/15.0 .356 fg% 0.3/0.3 1.000 ft% 2.3 3pts 4.3reb 1.3ast 0.7stl 0.3blk 0.7 TO 13.3pts

                            vs

                            Lauri

                            35.7mpg 7.0/11.7 .600 fg% 2.0/2.0 1.000 ft% 3.3 3pts 7.0reb 8.3ast 0.7stl 0.7blk 3.7 TO 19.3pts




                            Je l' tebi ovo ok i fer trejd. Ako jeste, da ga prihvatim. Ja sam bio poznat po losim trejdovima ranije, ali je to bilo vise smesno ponudim 2 kategorije za 4 ili tako. Ovo nema veze sa tim. Reci mi molim te sta ja dobijam ovim tacno? Ili sta ti vidis u Hardawayu sto bi mi koristilo umesto Lowrya. Ocigledno nisi shvatio koncept trejdova, da obe strane treba da budu zadovoljne, ja tebi dam skokove ti meni poene, ja tebi trojke i ukradene, ti meni ast i fg% ili blokove recimo.

                            Comment


                            • Dao ti je izgubljene.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Sta Steva nudi, ja sam prošao odlično.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X