Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2020(vesti, diskusije...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hvala Bogu, ne želim da testiram da li bi ljubav prema Bogdanu bila dovoljna da navijam za LAL.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • #17
      Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Dobro je sto nije otisao u LAL.
      Za koga je dobro?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #18
        Za nas iz #BogiFam
        sloboda ili ništa

        Comment


        • #19
          Bogdan ide u savrsen tim za njega, bar sto se tice predstojece sezone. Nakon predstojece sezone sve zavisi da li ce Janis ostati ili otici. Sa Holidejem i Bogdanovicem dobijaju bas dosta u napadu Baksi u odnosu na Bledsoa i Metjuza iz prosle sezone. Sada se moze reci da je Janis okruzen kvalitetnim suterima i vise nema izgovora za neuspeh. Verujem da ce i Midlton proigrati bolje u PO sada kada ne bude toliki pritisak na njega, kao i da se nece desiti neki novi Majami koji stavlja 2,3 igraca na Janisu, a nema saigraca koji ce to da iskaznjavaju.

          Zanimljivo deluje cela prica oko Bruklina i potencijalnog dolaska Hardena. Ako do toga dodje ima da ispaljuju rafalnu paljbu na protivnike Durent i Harden. Jedino mi se u celoj toj prici Irving ne uklapa, vise bi tu trebao neki plej koji ce da se podredi ovoj dvojici i nekako mi je previse tu sujete i egoizma za neku funkcionalnu petorku. Mada, kako je Irving staklen, pitanje je koliko ce i igrati. Sa druge strane jos zanimljivije ce mi delovati Hjuston ako dodju Dinvidi, Levert i Alen, plus igraci ako se trejduje i Vestbruk, moze se tu napraviti fin temelj za neke buduce sezone, ali nema sumnje da ce marketinski da puknu bez Brade.

          Comment


          • #20
            Bruklin je sve ono sto ne volim u danasnjem NBAu. Preveliki se jaz stvara izmedju timova iz najvecih gradova i ostatka lige, marketing ima sve jaci i jaci uticaj. Da nema SC, bio bi preslikan evropski fudbal. Mislim iskreno da Harden nece preci kod njih. Stoji da mi se NBA sve manje i manje gleda.

            Comment


            • #21
              Pa tesko da ce ostati u Hjustonu, cim je odbio 50 miliona po sezoni ugovor. Ocigledno hoce u fransizu koja je sposobna da se bori za prsten. Ne znam gde bi jos mogao, GS mozda. A mozda i Lejkersi ako ponude Kuzmu za Hardena, pa zavrsi u LA

              Comment


              • #22
                Ima par ekipa koje im mogu ponuditi bolje pakete nego sto moze Bruklin. Fila pre svega.

                Comment


                • #23
                  A pitanje je koliko je Fila spremna da riskira vrv. Simonsa/Embida, za Hardena koji je odbio 50 miliona da bi sa Bruklinom jurio titulu.

                  Comment


                  • #24
                    Covek koji je doveo Hardena u Hjuston je od pre dve nedelje u FIli. Ne kazem da ce tako biti, ali nisu uopste male sanse. Mislim da ce svi pustiti Bruklin da malo ubija trejd vrednost Hardenu, pa ce neko da uleti sa slabijom ponudom nego sto bi bila da Bruklin nije uskocio. Bruklinov ostatak rostera bez glavnog dvojca je opet slaba ponuda.

                    Ima Harden jos dve godine ugovora, da mu ostaje jos jedna godina Bruklin bi imao dosta vece sanse.

                    Comment


                    • #25
                      Videcemo, bice zanimljivo u svakom slucaju

                      Comment


                      • #26
                        Nesto se izgleda desava, ko je ukljucen u trejd videcemo.

                        Mozda stvarno Kajri bude poslat u Hjuston. Ako im prodje bez toga, sta drugo nego zamrzeti sve timove iz LA i NY, jer se sve oko njih vrti.

                        Comment


                        • #27
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Conor McGregor View Post
                            Hjuston pokusava iz godine u godinu da uzme sve gori i gori ugovor?
                            Prvo CP3 pa Russ i sad Wall. Covjek nije igrao kosarke 2 i vise godina
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Miki28 View Post
                              Hjuston pokusava iz godine u godinu da uzme sve gori i gori ugovor?
                              Prvo CP3 pa Russ i sad Wall. Covjek nije igrao kosarke 2 i vise godina
                              Jos kad se doda da su dali Kapelu za Kovingtona, a sada su dali tog Kovingtona za matorog Arizu i dva pika . Stvarno su genijalci

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Ricma View Post
                                Nesto se izgleda desava, ko je ukljucen u trejd videcemo.

                                Mozda stvarno Kajri bude poslat u Hjuston. Ako im prodje bez toga, sta drugo nego zamrzeti sve timove iz LA i NY, jer se sve oko njih vrti.
                                Ha ha ha ha ha, prica se u prstenovima ekipi iz NY. Koja provala. Prica se o Jamesu u Miamiju i Durantu u GSW, al cuj vrti se sve oko NY

                                Comment

                                Working...
                                X