Announcement

Collapse
No announcement yet.

***Roland Garros 2020***

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreme je da se pogleda prvi mec na RG.

    Nolo ce maksimalno jedan set izgubiti.

    Rutiniranje u najavi.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Vreme je da se pogleda prvi mec na RG.

      Nolo ce maksimalno jedan set izgubiti.

      Rutiniranje u najavi.
      Agree

      Comment


      • Novak je trenirao bez problema. Izvor Santoro. On je uvijek volio Rafau a danas daje malu prednost Novaku.

        Comment


        • Krov na Satijeu,Novak 5% sansi vise odma

          Comment


          • Ako počne pod krovom nema otvaranja?

            Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

            Comment


            • Ne, tako bi trebalo po pravilima.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Dobro je prebolio! Kako izgleda to?
                Kako izgleda korona? Meni licno bez ikakvih problema, ali znam za uzasno teske slucajeve, dje su mladi ljudi bili na kiseoniku po par nedelja. A sto se mog iskustva tice sve je pocelo sa suvim kasljom koji je trajao bas kratko, ni desetak sati. Onda je dosla temperatura puna dva dana, izmedju 37.3 i 37.9. Potom dva dana blage depresije, hladnog znoja, da bi petog dana nestali miris i ukus. Vratili su se posle cetiri dana, a za ta cetiri dana nikakvih drugih problema, vratio se tacno posle nedelju dana mali bol u grlu i nastavilo se oblivanje hladnog znoja i to je sve. Taj hladni znoj je stvarno bio cudan i potrajao je skoro desetak dana, nikad nista slicno nisam dozivio priznajem. Bez bolova, bez malaksalosti, kod mene blaga korona bila.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Vreme je da se pogleda prvi mec na RG.

                  Nolo ce maksimalno jedan set izgubiti.

                  Rutiniranje u najavi.


                  Dobro je da sam odustao posle drugog gema, presporo islo.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ocekivali smo spektakl, dobili samaranje. Ko je ovo ocekivao? Iskreno niko, ni Noletovi fanovi, ni Rafaelovi. Ja sam stekao utisak, ovako gledajuci i citajuci po internetu da odredjenih Novakovih navijaca potcenjuju Nadalovu dominaciju na sljaku, narocito u Parizu, al dobro svako ima pravo da misli sta god hoce. Jedno je sigurno, da je Nadal najunikatniji sportista danasnjice, niko u niti jedan sport (individualni i kolektivni) nije ovo uradio, 13 puta osvoijo titulu iz isto pokusaja. Hvala mu sto postoji, hvala sto nam dopusta da gledamo sve ovo.

                    Siguran sam da ce i Novak osvojiti jos Slemova, ima i igru i nivo i motiv, nije kraj sveta ovaj poraz za njega. Al boli, to je sigurno, jer je preubedljivo zijanio, bio bagelovan, nesto na koje se niko nije nadao. Rafa je imao mnogo vise da izgubi, njegovo dvoriste, perfektan skor 12 od 12, jurnjava za Federer itd, i drago mi je da je to skinuo na ovakav nacin. Sad moze samo poboljsavati rekord, a licno po meni on je vec ultimativni GOAT dok ga eventualno Novak ne prestigne. Pozdrav i cujemo se u Melburnu, lep odmor do tad.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Mora jace da grli drvece.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Od spektakla do debakla, kladionice trljaju ruke, ajvar se peche, prava idila
                        Sta ces kad smo sportska nacija ali ima I boljih, svaka cast
                        Last edited by Dekson; 11-10-20, 17:20.
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Mora jace da grli drvece.
                          Ne brini, hoce sigurno. Uzivaj sada.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kobe, lajv tema je zaključana pa da ti ovde odgovorim...
                            Najveći reper jesu GS ali ne i jedini.
                            Zato se o GOAT-u može pričati kada završe karijere i kada se podvuče crta kada su u pitanju sva dostignuća od GS, Mastersa, WTF-ipak su to najveće titule, broj nedelja na No1... a ne sada...Glupo je još dok igraju sva trojica govoriti o tome ko je GOAT...Možemo govoriti o tome ko bi mogao biti, dati neka predviđanja i očekivanja na osnovu dosadašnjih ostvarenja ali reći da je GOAT bilo ko od njih sve dok igraju onda je to u najmanju ruku neozbiljno...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • GOAT! U 34.godini tenis karijere odigrati na zemlji. Strasno

                              Comment


                              • S proslog RG-a

                                Originally posted by Prle! View Post
                                Sumnjam da je bilo težeg sportskog izazova nego dobiti Rafu u Parizu.

                                Eo, gledali smo već 12 puta kako osvaja ovaj turnir i svaki put se sjebeš sa čim se protivnici u finalima sa njim moraju suočiti.

                                Nema šta, momak je malo loood.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X