Announcement

Collapse
No announcement yet.

***Roland Garros 2020***

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    https://tickets.rolandgarros.com/en/schedule

    Comment


    • #17
      Zaista bih voleo da neko pita oranizatora zasto uvek donja polovina prva pocinje :/

      Inace raspored je ostao isti, tj. kao da se turnir igra u maju.
      Last edited by 147; 23-09-20, 13:28.

      Comment


      • #18
        Da da,to od 5pm je vecernji termin u ovo doba godine,na prolece ne bi bio

        To se moze oduziti do iza ponoci,dovoljan je jedan muski maraton od 4-5h u bilo kojoj sesiji
        S obzirom da ce krov da pravi senku na teren,sunca ce biti od 11 do 3-4 maksimum(ako ga uopste bude),samim tim Rafinjo sigurno nece imati idealne uslove cak iako bude u dnevnoj sesiji

        Comment


        • #19
          Originally posted by Kilo soli View Post

          1. Da li ce ih pariska jesen izmeniti toliko da ce to zapravo biti druga podloga?
          2. Da li to biti jos jedan Rafin RG?
          3. Da li cemo posle devet godina imati tenisera van Big3 sa 2 slema u istoj godini?
          4. Da li cemo imati novog GS sampiona?
          5. Ili cemo imati jednog sampiona sa dvostrukim karijernim Slemom?
          Generalni komentar.
          Gledajući Rim, mislim da je sledeća godina poslednja kada će Big 3(Big 2 realno) da uzima GS. Prosto ih gaze godine. Plus se nadamo normalnoj godini. I da, nadam se da grešim.

          U vezu RG

          1. Ozbiljna promena uslova. Plus mnogo dvoranskih mečeva.
          2. Po meni neće. Meni je redosled favorita Tim, Novak, Rafa.
          3. Moguće
          4. Teško
          5. Iskreno se nadam

          Ako je Tim u Rafinoj polovini, gotovo izvesno finale Novak i Tim.
          Rafa ima šanse da osvoji, ako Novak izbaci Tima u SF u nekih teških 5 setova.

          Comment


          • #20
            Evo, sto se tice toga koji tereni imaju reflektore i potvrda da tek od 2021. imamo vecernju sesiju.

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #21
              To je onda druga prica ako imaju reflektore na svim tim terenima,onda cak ni nema potrebe da se igraju na Pc oba Qf

              A od sledece godine zvanicno vecernja sesija,s tim sto prakticno zbog kratkog dana cemo ove godine imati vise nocnih meceva nego ikad

              Comment


              • #22
                Bojana. U Junu kada je dan dosta duži mnogi mečevi su se završavali oko 22h po lokalnom vremenu. Sad će se sve slično odigravati samo što mrak pada oko pola osam. Svi ti poslednji mečevi će se u ovo doba godine igrati pod reflektorima.
                Ne treba nam u Oktobru večernja sesija da bi gledali mečeve pod reflektorima.

                Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Weltschmerz View Post
                  Bojana. U Junu kada je dan dosta duži mnogi mečevi su se završavali oko 22h po lokalnom vremenu. Sad će se sve slično odigravati samo što mrak pada oko pola osam. Svi ti poslednji mečevi će se u ovo doba godine igrati pod reflektorima.
                  Ne treba nam u Oktobru večernja sesija da bi gledali mečeve pod reflektorima.

                  Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
                  Jasno je to meni, ali recimo ako je na jednom mecu predvidjeno da se odigra 4 meca, oduze se i 3.mec se zavrsi oko pola 9, da li ce 4.mec poceti ili ce ga prebaciti za sledeci dan?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #24
                    Ako teren ima reflektore logično je da se meč odigra taj dan.
                    Znaš i sama kakav je problem da se svi mečevi završe u Junu kada je dan najduži.
                    Da nema reflektora ovaj turnir u ovo doba godine bi bio na granici regularnosti.

                    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      Jasno je to meni, ali recimo ako je na jednom mecu predvidjeno da se odigra 4 meca, oduze se i 3.mec se zavrsi oko pola 9, da li ce 4.mec poceti ili ce ga prebaciti za sledeci dan?
                      Naravno da ce se isti dan zavrsavati

                      Comment


                      • #26
                        Zavisi. Ako je Nadal, onda ce ga prebaciti za sjutra.

                        Comment


                        • #27
                          Nadal ce bti 2.mec dana svaki put kad bude igrao
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #28
                            Vec predvidjam haos sa kisom. Bice interesantno videti Nadal recimo na 10 stepeni kako igra mec, plus uvece. U takvim uslovima iskreno cak i na RGu bi Novaku dao blizu 50% protiv Rafe.

                            Prve nedelje ce najbolji bas dosta da budu povlsceni sa centralnim terenom.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by bbK1ng View Post
                              Generalni komentar.
                              Gledajući Rim, mislim da je sledeća godina poslednja kada će Big 3(Big 2 realno) da uzima GS. Prosto ih gaze godine. Plus se nadamo normalnoj godini. I da, nadam se da grešim.
                              Godine sustizu. Svejedno, bice oni kandidati za GS titule barem jos 2-3 godine. Pogotovo Novak na brzim podlogama (Uimbldon i USO)

                              Originally posted by bbK1ng View Post
                              U vezu RG

                              1. Ozbiljna promena uslova. Plus mnogo dvoranskih mečeva.
                              2. Po meni neće. Meni je redosled favorita Tim, Novak, Rafa.
                              3. Moguće
                              4. Teško
                              5. Iskreno se nadam

                              Ako je Tim u Rafinoj polovini, gotovo izvesno finale Novak i Tim.
                              Rafa ima šanse da osvoji, ako Novak izbaci Tima u SF u nekih teških 5 setova.
                              Rafine sanse su nize nego obicno. Nije postigao formu plus uslovi mu ne odgovaraju. Svejedno, on je favorit broj jedan.

                              Uslovi jako odgovaraju Timu, ali je Tim velika nepoznata. On je osvoji slem. To ostavlja traga na igrace. Hoce li biti isparaznjen ili ne? Kad je osvoji IW prosle godine, trebalo mu je vise od mjesec dana da ponovo zaigra kako treba. Ako nije ispraznjen, moguce da je on favorit broj jedan.

                              Novaku puno zavisi od zrijeba. Tim pa Rafa mi se cini premnogo za njega. U finalu protiv Tima, Novak ne bi bio favorit. Protiv Rafe bi bio. Kisa moze da ima veliki uticaj, pogotovo ako se mec ne igra na Sartijeu. Osim toga, moze biti vjetra. Zato stavljam Novaka kao treceg favorita.

                              Doduse, jako poremeceni raspored moze da umori svakoga. U proslosti je kisa cesto odlucivala GS pobjednika.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by NI View Post
                                Godine sustizu. Svejedno, bice oni kandidati za GS titule barem jos 2-3 godine. Pogotovo Novak na brzim podlogama (Uimbldon i USO)



                                Rafine sanse su nize nego obicno. Nije postigao formu plus uslovi mu ne odgovaraju. Svejedno, on je favorit broj jedan.

                                Uslovi jako odgovaraju Timu, ali je Tim velika nepoznata. On je osvoji slem. To ostavlja traga na igrace. Hoce li biti isparaznjen ili ne? Kad je osvoji IW prosle godine, trebalo mu je vise od mjesec dana da ponovo zaigra kako treba. Ako nije ispraznjen, moguce da je on favorit broj jedan.

                                Novaku puno zavisi od zrijeba. Tim pa Rafa mi se cini premnogo za njega. U finalu protiv Tima, Novak ne bi bio favorit. Protiv Rafe bi bio. Kisa moze da ima veliki uticaj, pogotovo ako se mec ne igra na Sartijeu. Osim toga, moze biti vjetra. Zato stavljam Novaka kao treceg favorita.

                                Doduse, jako poremeceni raspored moze da umori svakoga. U proslosti je kisa cesto odlucivala GS pobjednika.
                                Pod krovom na satrijeu ce biti manji uticaj vetra nego ikada cak i ako bude otvoren,tako da cak i to ide u korist Novaku,a od qf se sve igra po programu na Satrijeu

                                Novak nije prvi favorit ali nije ni daleko ali ovo mu je poslednja godina gde ima realne sanse da osvoji Rg,zato je ovo bitniji turnir od Usoa,em sebi pise slem,em sprecava Rafu da osvoji,em sto je meni najvaznije postaje prci u open eri sa duplim karijernim,mnogo je u igri

                                Generalno,stavljanje krova ce otezati Rafi i prolecni Rg zbog manjka cirkulacije vazduha(vetra) i manje sunca zbog senke,plus reflektori moguci nocni uslovi dvoranski itd
                                Last edited by Srkisa; 23-09-20, 22:29.

                                Comment

                                Working...
                                X