Announcement

Collapse
No announcement yet.

***Roland Garros 2020***

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Cicipasu ovi uslovi baš leže, taman ima vremena da se namjesti na forhend da diktira poene. Zadnjih 5 setova je fantastičan, valjda nastavi u dom duhu do SF.
    Svim udaracima i svim igracima kojima je snaga jaca strana a brzina slabija uslovi leze. Cicipasu, skupa sa Vavrinkom, mozda najvise. Kako vrijeme odmice, postajace jasnije da prolaze oni kojima uslovi leze.

    Comment


    • Uslovi u kojima je igrao Cicipas prva dva kola mu svakako leze. Medjutim, postoji mogucnost da uslovi postanu dosta sporiji ako kisa bude vise padala ( pogotovo na spoljnim terenima). To moze da bude presporo i za Stana i za Cicipasa. Ostaje da sacekamo i vidimo.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • ko je radio taj prenos kad ima HE?

          inace parovi

          Djokovic-Galan
          Garín-Khachanov
          Bautista-Carreño
          Berrettini-Altmaier

          Fucsovics-Monteiro
          Rublev-Anderson
          Carballes-Dimitrov
          Tsitsipas-Bedene

          Sonego-Fritz
          Gombos-Schwartzman
          Wawrinka-Gaston
          Thiem-Ruud

          Zverev-Cecchinato
          Coria-Sinner
          Martínez-Korda
          Nadal-Travaglia

          (maznuto od morgada )
          Wizard

          Comment




          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • https://sportscult.org/index.php?pag...ry=12&active=1

              sportski toret sajt,ima dosta meceva sa ovogodisnjeg RG
              Wizard

              Comment


              • Nema od Thiema ovdje ništa, ako i dodje kako do SF, neće ga ni pola ostati, preumoran je

                Comment


                • Posle ovog kola po projekciji bese na Stena ide?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Posle ovog kola po projekciji bese na Stena ide?
                    Da..
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Nema od Thiema ovdje ništa, ako i dodje kako do SF, neće ga ni pola ostati, preumoran je
                      Ja bas mislim da se on pametno stedi. Ima on da pusti krv i Stanu i Nadalu... Ustvari, za Nadala nisam siguran, jer ne znam da li ce proci Diega.

                      Comment


                      • Nema Matsa na ES da komentarise.Mora da je fasovao, zbog izjave o Mareju, kao Visko na RTSu.

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Ja bas mislim da se on pametno stedi. Ima on da pusti krv i Stanu i Nadalu... Ustvari, za Nadala nisam siguran, jer ne znam da li ce proci Diega.
                          DA, upravu si, ispade na kraju da mu je baš bilo super da je imao baš ovakav žrijeb, da igra sa udaračima sa slabijim kretanjem, gdje nije ništa morao da forsira, da lupa, kao što bi morao protiv nekog dosadnog defanziva. Danas baš prelako eksploatisao sve Ruudove mane. Sada ne bi trebalo biti nikakvih problema da dodje do SF. Gastona će proći, Diego mu odgovara igrački.

                          Comment


                          • Ako Rafa u ovim uslovima osvoji titulu preko Zvereva, Thiema i Đokovića, mislim da mu je to najjača RG titula dosad. Ustvari tvrdim.

                            Također, odavno nije bila situacija da na ovakvom nivou na Slamu igraju tri igrača (još od najboljih dana Velike trojke/četvorke), a to su Thiem, Novak i Rafa.

                            Kod Rafe dosad nismo primijetili probleme u kontrolisanju teških loptica i njihovom efektu na njegovu igru, ali to ćemo svakako tek moći vidjeti protiv jačeg protivnika. Thiem i Novak očekivano moćni, rade šta požele.

                            Đokoviću posebno odgovaraju loptice, olakšavaju mu kontrolu na nenormalan način, posebno u ofanzivi i kreiranju vinera iz neizgrađenih pozicija. Savršeno kompatibilne sa njegovom tehnikom, vidi se da mu njihov volumen odgovara i da oni udarci koji bi možda sa drugačijim lopticama išli u aut ili mrežu, padaju u same uglove terena, bez da gube na intenzitetu uopšte.

                            U svakom slučaju odličan turnir, da su se Evans i Middelkoop pobili bio bi čak i fenomenalan.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • sad sam gledo 5. set gastona-koristio je cesto rani ulazak na 2.servis vavrinke,koji je fed "smislio" kao SABR i citavu pricu napravio oko toga

                              svaka cast kako je odigrao
                              Wizard

                              Comment


                              • Sad odgledah hajlajtse, iako oni ne moraju biti mjerodavni, ali rekao bih da lik moze i voli puno da trci, plus ima meku ruku za svakakve skracene slajsove i dropove, sa kojima je opucao Stana. Ta ista taktika moze dati neke rezultate i protiv Tima, moze biti dobar mec.

                                Comment

                                Working...
                                X