Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Braco sta ovo radi bitcoin. U sjeni svega on gotovo prelazi 14k, na pocetku korone u Europi je bio na 6.5k. Ako prodev14k predvidaju mu 20k. Nevjerovatno kako je od teme br 1 potpuno zapostavljen i sad u sjenci se vraca na rekordne cijene

    Comment


    • bitcoin i kriptovalute su dobre ako si biznismen ili whatever i 10-15% novca držiš u njima jer nikad ne znaš kad će špekulanti koji kontrolišu igru povući neki basnoslovan potez, milijarderski transfer itd i sjebati čitavu igricu.

      Jer ipak novca je zero sum, da bi neko dobio neko mora da izgubi, ne postoji win win situacija. Ne može se nešto stvarati ni iz čega, makar gubici bili indirektni i amortizivani

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        bitcoin i kriptovalute su dobre ako si biznismen ili whatever i 10-15% novca držiš u njima jer nikad ne znaš kad će špekulanti koji kontrolišu igru povući neki basnoslovan potez, milijarderski transfer itd i sjebati čitavu igricu.

        Jer ipak novca je zero sum, da bi neko dobio neko mora da izgubi, ne postoji win win situacija. Ne može se nešto stvarati ni iz čega, makar gubici bili indirektni i amortizivani
        Pa ko drzi sav novac u kriptovalutama..stvarno svasta pises...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ne mislim da neko drži, gledam kriptovalute više kao sporednu stvar. Zato kažem da imaju vrednosti ukiliko držiš u njima 10-15% svog novca.

          Ako ti je to osnovno zanimanje, to već nije dobro. Jer su tu ogromne fluktuacije moguće i previše je to sivo da bi posvetio svoje vreme i sve nečemu što je nestabilno.

          Ako me razumeš.

          A znam ljude koji su se posvetili kriptovalutama 24/7. To meni kao meni nije neki dugoročan model.

          A ako ti imaš osnovno zanimanje i čačkaš to sa strane i pratiš trendove, to pozdravljam.

          Comment


          • Citajuci forum u samo zadnjih 15 minuta, mene stid koiiko pojedinci veze nemaju o cemu pisu. Na prvu loptu bi coek rekao da su pametni, a ustvari su glupi ko kurac.

            Vrijeme je da se prosiri ignore lista.

            Comment


            • GASI IGRICU, HHAAHAHHAHAHAAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAAHHAAHA

              Sorry Sam Hornish Jr. is a moderator/admin and you are not allowed to ignore him or her.

              Comment


              • Kako tatko objasni uvek lepo neku temu

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Ne mislim da neko drži, gledam kriptovalute više kao sporednu stvar. Zato kažem da imaju vrednosti ukiliko držiš u njima 10-15% svog novca.

                  Ako ti je to osnovno zanimanje, to već nije dobro. Jer su tu ogromne fluktuacije moguće i previše je to sivo da bi posvetio svoje vreme i sve nečemu što je nestabilno.

                  Ako me razumeš.

                  A znam ljude koji su se posvetili kriptovalutama 24/7. To meni kao meni nije neki dugoročan model.

                  A ako ti imaš osnovno zanimanje i čačkaš to sa strane i pratiš trendove, to pozdravljam.
                  To je klasicni exchange i to ko zna moze fino da zaradi. Pratis sta rade, sta najavljuju itd....

                  Tako da moze biti osnovno zanimanje, ali ne mozes da imas sav novac u kv...tu se slazem, oko 10-20% max...

                  Ja sam imao milion eura i izasao sa cetiri miliona...
                  Naravno da ovo sto sam napisao nije tacno, malo peckam.....

                  Za mene je nesposoban covek onaj koji ima radno vreme, poslovno govoreci..ma koliko da zaradjuje. ..

                  Vreme i zivot ne mozes vratiti..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Slažem se za radno vreme apsolutno. Uvek je najbolje sam nešto raditi. A kao rob ne možeš ni da zaradiš 10. deo kao sam na internetu.

                    A oko kriptovaluti ne znam puno ali kao i za novac. Čak i ako niko ne gubi tehnički, ako ga štampaju kao što rade bez pokrića u robama i uslugama, izazivaju inflaciju i onda novac manje vredi. Tako da opet se amortizuje na druge gubitak u smislu manje vrednosti novca.

                    Nisu tu kriptovalute izuzetak, ali ja generalno nisam fan ni berze ni kriptovaluta, ali može da se napravi ogroman novac.

                    Jedina razlika je što u tim zanimanjima ne zavisi sve od tebe i tvog znanja, a ako si dobar u nekom skillu koji nudiš kao biznis ili fizičko lice, sve je na tebi.
                    Last edited by Cassius Clay; 28-10-20, 14:07.

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Slažem se za radno vreme apsolutno. Uvek je najbolje sam nešto raditi. A kao rob ne možeš ni da zaradiš 10. deo kao sam na internetu.

                      A oko kriptovaluti ne znam puno ali kao i za novac. Čak i ako niko ne gubi tehnički, ako ga štampaju kao što rade bez pokrića u robama i uslugama, izazivaju inflaciju i onda novac manje vredi. Tako da opet se amortizuje na druge gubitak u smislu manje vrednosti novca.

                      Nisu tu kriptovalute izuzetak, ali ja generalno nisam fan ni berze ni kriptovaluta, ali može da se napravi ogroman novac.

                      Jedina razlika je što u tim zanimanjima ne zavisi sve od tebe i tvog znanja, a ako si dobar u nekom skillu koji nudiš kao biznis ili fizičko lice, sve je na tebi.
                      Bukvalno sve zavisi od tebe. Moras biti dobar i da znas da predvdjas,pratis rezultate i imas osecaj...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment




                      • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Prvo i osnovno, da čestitam i ovde bratu Slejvari rodjendan, da saraniš Amfija.
                          Hahahahahahahahhaah

                          Comment


                          • Maricu, oli se maskirat/masakrirat za Noc vjestica?

                            Comment


                            • Originally posted by powerslave View Post
                              Maricu, oli se maskirat/masakrirat za Noc vjestica?
                              Sada masakrirat, leb ti jebem krvavi.

                              Naravno da ce moja prica da ispadne crnjak, pricace se odredjenoj grupi ljudi.

                              Comment


                              • Što prde za Daru Bubamaru, meni je normalno što ima toliko mladjeg dečka? Pa neće je jahati neki matorac. I hvala joj što nam je otvorila put, da vide tete šta to mladići sve umeju

                                Comment

                                Working...
                                X