Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Ali isto tako taj narod kupuje pastete, virsle i beli hleb iako se moze kupiti kvalitetnija hrana za isti novac, trosi se po 10k mesecno na cigare a plata 30-40k... pa onda mora i negde da se ustedi.

    Naravno da drzava treba da zabrani prodaju svega sto stetno utice na sredinu, ali to se nece desiti dokle god je narod nezainteresovan po tom pitanju. Kada bi sve vlade na svetu radile u korist svojih gradjana, bio bi raj na Zemlji. Ipak je narod taj koji se uvek nasilnim ili nenasilnim putem borio za svoja prava.
    Ma sa tobom ne vredi pricati, tebi je kriv covek koji zaradjuje 30-40k, a ne drzava koja ga je svojim lopovlukom dotle dovela.
    I to nije samo sad, u svakoj raspravi tebi su pastete i virsle argumenti...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nova Pričaonica 1.2 patch

      Originally posted by bojanaBG View Post
      Ma sa tobom ne vredi pricati, tebi je kriv covek koji zaradjuje 30-40k, a ne drzava koja ga je svojim lopovlukom dotle dovela.
      I to nije samo sad, u svakoj raspravi tebi su pastete i virsle argumenti...
      Ako je preko 60% glasaca biralo SNS o cemu mi pricamo?

      Comment


      • Originally posted by gomila nesklada View Post
        Mi smo generalno neka sredina po broju ljudi koji dobiju kancer, ali smo najgori po pitanju smrtnih ishoda.

        Iako je sve ovo sto vi pisete tacno, mapa koju sam postavio ne pokazuje to. Vise pokazuje slabu svest, sto dalje vodi ka kasnom otkrivanju bolesti. Moguce i manjak strucnjaka ili opreme i tako neke stvari. Los zdravstveni sistem.

        Ali, najbitnija je svest, i redovan lekarski pregled, jer je rano otkrivanje bolesti kljucna stvar. To je ono sto je Zola pisao, slazem se u potpunosti.
        Nisam bas siguran da nismo u vrhu po broju obolelih, odnosno gotovo da sam siguran da procentualno u odnosu na broj stanovnika imamo sigurno medju najvise obolelih.

        Ali svakako mi moramo da se bavimo uzrocima prvo, pa onda posledicama. To kada se dodje do dijagnostike i bolnice to je vec lose, mi moramo da se potrudimo da ne dodje do toga. A to je sve povezano sa onim sto smo pisali. Mi se danas borimo/ne borimo, za ono sto ce biti za 5-10god, i kako ce ova deca da odrastaju i kakve ce posledice ovaj vazduh ostaviti.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post

          Mnogo posla ceka Bajdena za Balkan...
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ma sa tobom ne vredi pricati, tebi je kriv covek koji zaradjuje 30-40k, a ne drzava koja ga je svojim lopovlukom dotle dovela.
            I to nije samo sad, u svakoj raspravi tebi su pastete i virsle argumenti...

            Comment


            • Da li je neko od vas ovde koristio Anti-Kot ili neko drugo sredstvo za odbijanje?

              Prozor mi je na ulici i ne mogu da luftiram sobu posto svaka dzukela sada ima psa. Nemam problem da pas obavi nuzdu, ali imam veliki problem kad dzukela nece da pokupi za psom pa osim redovnog posla u poslednje vreme moram da volontiram skupljajuci govna ispod prozora, dok jednog dana ne pocnem da ih pratim pa im lepo istresem sve ispred njihovih vrata.

              Comment


              • Nije skupo. Probaj.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Evo ga dosao je da omalovazava druge forumase a onda ce da place kad napisemo Sefild.
                  Ovo sto ti radis je tako bezobrazno, ne ucestvujes u konverzaciji, i onda se samo ubacis da se smejes nekome jel to poenta tvog bitisanja na ovom forumu?
                  Ovo si i meni uradio vise puta, ovo je stalking i za ovo bi trebalo da sleduje ban.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Da li je neko od vas ovde koristio Anti-Kot ili neko drugo sredstvo za odbijanje?

                    Prozor mi je na ulici i ne mogu da luftiram sobu posto svaka dzukela sada ima psa. Nemam problem da pas obavi nuzdu, ali imam veliki problem kad dzukela nece da pokupi za psom pa osim redovnog posla u poslednje vreme moram da volontiram skupljajuci govna ispod prozora, dok jednog dana ne pocnem da ih pratim pa im lepo istresem sve ispred njihovih vrata.
                    Da ne bude zabune svima to smeta, ali da ti soba smrdi zbog toga je ono....kao da svi psi dolaze ispred tvog prozora i obavljaju nuzdu ...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post

                      Mnogo posla ceka Bajdena za Balkan...
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Da ne bude zabune svima to smeta, ali da ti soba smrdi zbog toga je ono....kao da svi psi dolaze ispred tvog prozora i obavljaju nuzdu ...
                        Meni soba ne smrdi, smrdi napolju... toliko ne umes da citas?

                        Originally posted by Van Strike View Post
                        Evo ga dosao je da omalovazava druge forumase a onda ce da place kad napisemo Sefild.
                        Ovo sto ti radis je tako bezobrazno, ne ucestvujes u konverzaciji, i onda se samo ubacis da se smejes nekome jel to poenta tvog bitisanja na ovom forumu?
                        Ovo si i meni uradio vise puta, ovo je stalking i za ovo bi trebalo da sleduje ban.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Ti stvarno nisi normalan covek.

                        Sta je tacno ponizavajuce u pitanju "Da il je neko nekad koristio sredstvo za odbijanje ljubimaca?" Jel trebalo da otvorim novu temu kako bih postavio pitanje ili sta? Malo postajes naporan sa kampanjom banujte Sovu. Da, prestani da me stalkujes i da posle svake moje poruke pises da me trema banovati.
                        Last edited by belgrade_owl; 09-02-21, 18:53.

                        Comment


                        • Originally posted by Beocca View Post
                          Jedina sansa, za sad to vidimo samo Ivan i ja,ali ima vremena...ukazace se svima...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pricamo o postu iznad, u kome se podsmevas Limunu. Pritom nisi ucesnik konverzacije. Znaci jedini cilj ti je bio da se smejes nekome bez nekog pretetanog razloga, a onda kad tebe neko spusti onda places naokolo.
                            Nauci da postujes druge forumase koliko god se ne slagao sa njima, a ne da ides iza njihovih konverzacija sa drugim forumasima i smejes im se, to je stalking.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ocigledno je ova promena vremena na neke uticala vise nego na druge.

                              Izvini nije mi do svadje, nadji nekog drugog, a kome i cemu cu ja da se smejem je moja stvar.

                              Laku noc.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Prozor mi je na ulici i ne mogu da luftiram sobu posto svaka dzukela sada ima psa. Nemam problem da pas obavi nuzdu, ali imam veliki problem kad dzukela nece da pokupi za psom pa osim redovnog posla u poslednje vreme moram da volontiram skupljajuci govna ispod prozora
                                Legao sam da spavam i udjem na forum da prelistam malo, kad naidjem na ovaj post... sta je ovo hahahahha

                                Prvi put u zivotu cujem da nekom soba smrdi na kereca govna hahah

                                Jos zamisljam lika kako pizdi i silazi ispred zgrade da skuplja aaaaaa

                                Comment

                                Working...
                                X