Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nova Pričaonica 1.2 patch

    Pošto mi se ona tema poprilično ogadila, pre svega zbog pisanja koje je potpuno izgubilo kompas a zatim i zbog stavova koji često zadiru u one zabranjene priče makar po pravilima foruma, prinuđen sam da otvorim novu chat temu.

    Pravila su sledeca:
    Nema politike.
    Nema Vučića, Mila i ostalih pedera.
    Nema religije, nema litija, nema mentalno zaostalih stavova

    Ako želite da pričamo o vremenu, životu, ženama, vezama, patikama, šminkanju, poslu, naseljavanju Marsa dobrodošli ste.

    Kako ste proveli dan?
    Koji dokumentarac je na vas ostavio dobar utisak?
    Kada ste poslednji put pili pravo mleko. Ne ona govna iz tetrapaka nego pravo mleko sa sela?
    Omiljeno pivo i zašto?
    Šta kuvati sutra?
    Da li je gulaš najbolje jelo koje postoji?
    Italijanski restorani koje moramo posetiti?

    Glupi stop. Nabedjeni stop.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

  • #2
    E, sestro, danas razmisljam da otvorim Pricaonicu 2 : )) mada je njih trebalo izbaciti, tj dati im drugu temu gde ce do mile (ne od Mila) volje da ....se preganjaju i mudruju, ali moze i ovako.


    Za vikend spremam dva zanimljiva jela: Papucaki (patlidzan punjen ml.mesom zapecen u besamel sosu, grcko jelo) i Dzambulaja (pirinac, corizo kobasica, piletina, dosta zacina, tzv.cajun mix, karipsko jelo).

    Ne znam da li spadam u one stop, stop...al to vam je...
    Glavobolja me danas ubija
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #3
      Tema je pinovana, znaci vazna

      Sto se tice mleka, da pijem sa pijace od svojih dobavljaca kako kravlje tako i kozije

      A moja preporuka za proizvodjaca mlecnih proizvoda iz prodavnica je Zapis Tare. Najbolji su, i po nekim nezavisnim ocenama, najzdraviji na trzistu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #4
        Kisjelo mlijeko pijem kad nedje narucim kacamak,a ovako pijem kefir domaci.
        Omijeno pivo mi je Guinness,skupim tih 7 eura i narucim ga jednom nedeljno.
        Dan mi je sranje bio,ali nisam imao mnogo suicidnih misli danas.

        Comment


        • #5
          Kiselo mleko od kozijeg mleka, provereno dobro..

          Comment


          • #6
            Originally posted by Slippin' Jimmy View Post

            Pravila su sledeca:
            Nema politike.


            Kada ste poslednji put pili pravo mleko. Ne ona govna iz tetrapaka nego pravo mleko sa sela?
            ne pijem mleko

            Omiljeno pivo i zašto?
            ne konzumiram alkoholna pica
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #7
              Originally posted by ... View Post
              Kisjelo mlijeko pijem kad nedje narucim kacamak,a ovako pijem kefir domaci.
              Omijeno pivo mi je Guinness,skupim tih 7 eura i narucim ga jednom nedeljno.
              Dan mi je sranje bio,ali nisam imao mnogo suicidnih misli danas.
              I ja volim kefir, pravi ne fabricki. Baba se maje sa tim zrncima, pa uzimam od nje. Pricali smo vec o domacem kefiru?

              Imas li ti neku podrsku za te suicidne misli ili si prepusten sam sebi?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #8
                Originally posted by miloolja View Post
                Tema je pinovana, znaci vazna

                Sto se tice mleka, da pijem sa pijace od svojih dobavljaca kako kravlje tako i kozije

                A moja preporuka za proizvodjaca mlecnih proizvoda iz prodavnica je Zapis Tare. Najbolji su, i po nekim nezavisnim ocenama, najzdraviji na trzistu.
                Ova Dzambulaja zvuči primamljivo.

                Sto se tice mleka ja uzimam od ljudi iz Futoga ali nemaju uvek jer imaju samo dve krave a uglavnom rasprodaju.
                Ova tetrapak sranja sa vodom neću ni da komentarišem.

                @Leksa, ja sam probao i nešto mi nije išlo, verovatno se treba navici.

                @Ivane, ne daj se brate moj.
                Uvek pre Nikšićko nego Ginis.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • #9
                  Lako se pravi Dzambulaja, napisacu posle recept sa fotkom (skoro sam pravila) u onoj temi o harni ... i ona sirota zapostavljena -.-
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #10
                    Danima se razvaljujem od čimbura, to je neko bosansko jelo, našao na netu.

                    Što se tiče žena situacija na terenu je kranje napeta. Svidjam se sigurno njih 4-5, izbor je težak, jedna mi se svidja kao osoba, na jednu se ložim, od jedne mi se svidja opuštenost i energija, od jedne stavovi.

                    Taman kad mi se poklopi više nekih stavki iskoči jedna glupost, a ona sa kojom bih najviše bio me ne privlači seksualno uopšte. Možda si Indigo bio u sličnim situacijama, a možda se to samo meni dešava.

                    Od pića kakao sa mlekom.

                    Jabukovo sirće, limun, soda bikarbona. Meda malo staviti, parcijalno ovo piti.

                    Novi celebrity crush mi je Madison Beer, a od hrane često konzumiram onaj govnjavi zbregov puding i protein iz maxija.

                    Ali čimbur probaj obavezno. Nije fensi jelo za nabedjene tipove, ali izuva.

                    https://www.bastabalkana.com/2016/08...-specijalitet/

                    luk, mleveno i to prvo, posle razbij jaja preko i stavi poklopac da ne ostanu živa
                    Last edited by Cassius Clay; 17-09-20, 20:39.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Lako se pravi Dzambulaja, napisacu posle recept sa fotkom (skoro sam pravila) u onoj temi o harni ... i ona sirota zapostavljena -.-
                      Može, postavi. Ja ovih dana ponovo pravim kobasice, dobro ću ih oljutiti.

                      U Barrique u NS imaju odlične voćne koktele bez alkohola, baš sam bio iznenađen ukusom. Očekivao sam neku hemiju ali je stvarno full prirodno.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by miloolja View Post
                        I ja volim kefir, pravi ne fabricki. Baba se maje sa tim zrncima, pa uzimam od nje. Pricali smo vec o domacem kefiru?

                        Imas li ti neku podrsku za te suicidne misli ili si prepusten sam sebi?
                        Sam sebi prepusten ali ocekujem da ce biti bolje,dolazi hladniji dani tad nekako vise pijem i lakse podnosim stresove.
                        Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                        @Ivane, ne daj se brate moj.
                        Uvek pre Nikšićko nego Ginis.
                        A sta znam,Niksicko i Jelen su mi svakako bolji od Zajecarskog recimo kojeg iz nekog razloga masu ljudi pije i hvali ,ali Lav mi je najbolji sto se tice odnosa kvaliteta i cijene.
                        Toceno 0.5 do prije 2,3 godine si mogao da nadjes za 1.5 euro i to mi onu casu ohlade ne znam kako se radi ono a sad i za 2 eura da pjevas.Sto nam rade sotone.
                        Last edited by E1_PG; 17-09-20, 20:52.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                          Može, postavi. Ja ovih dana ponovo pravim kobasice, dobro ću ih oljutiti.

                          U Barrique u NS imaju odlične voćne koktele bez alkohola, baš sam bio iznenađen ukusom. Očekivao sam neku hemiju ali je stvarno full prirodno.

                          http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post2127432
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #14
                            Je l' volite energetska pica?

                            Ja, da.

                            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by miloolja View Post
                              E, sestro, danas razmisljam da otvorim Pricaonicu 2 : )) mada je njih trebalo izbaciti, tj dati im drugu temu gde ce do mile (ne od Mila) volje da ....se preganjaju i mudruju, ali moze i ovako.


                              Za vikend spremam dva zanimljiva jela: Papucaki (patlidzan punjen ml.mesom zapecen u besamel sosu, grcko jelo) i Dzambulaja (pirinac, corizo kobasica, piletina, dosta zacina, tzv.cajun mix, karipsko jelo).

                              Ne znam da li spadam u one stop, stop...al to vam je...
                              Glavobolja me danas ubija
                              To je jedna vrsta paelle sto si napisala. Ovo dzambulaja, ja to jedem u jednom restoranu i vrh je, samo currya sto vise

                              Comment

                              Working...
                              X