Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Najzad nova pesma....i to kakva
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Lordan Zafranović je još za vrijeme Jugoslavije snimio nekoliko filmova koji se bave Jasenovcem, krajem 70ih i početkom 80ih, i pored pritisaka jer je to bila osjetljiva tema u tom sistemu (mada je i glupost da se o Jasenovcu ništa nije moglo znati u SFRJ i da je to skroz skrajnuto u stranu kao što nacionalisti hoće da prikaži). Uglavnom, Zafranović se 40+ godina bavi tom pričom i najmanje što treba je da mu se finansijski pomogne film. Mislim da će 'Djeca Kozare' i biti snimljen i završen, tj. nadam se.
      Tada mu je sigurno bilo mnogo lakse da radi nego danas. Mislim da se tada niko nije protivio takvim projektima. A danas ni Hrvati ni Srbi nisu spremni da podrze to, sto je opet znak da nije jos vreme za takve filmove, jeste proslo 70 i kusur godina od tog dogadjaja, ali rat 90-ih je samo obnovio ta osecanja i ako tako gledamo sve je to jos uvek sveze. Pogotovo sto nas politicari svako malo vracaju u devedesete i podsecaju na to.



      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Brian McShtull View Post
        Tada mu je sigurno bilo mnogo lakse da radi nego danas. Mislim da se tada niko nije protivio takvim projektima. A danas ni Hrvati ni Srbi nisu spremni da podrze to, sto je opet znak da nije jos vreme za takve filmove, jeste proslo 70 i kusur godina od tog dogadjaja, ali rat 90-ih je samo obnovio ta osecanja i ako tako gledamo sve je to jos uvek sveze. Pogotovo sto nas politicari svako malo vracaju u devedesete i podsecaju na to.



        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Čitao sam njegovu izjavu negdje gdje kaže da je snimio te filmove i pored pritisaka raznih komesara itd. Kontam da je to tad bila kompleksna i osjetljiva tema ali na drugi način, danas se koristi prevashodno da se generišu novi sukobi. Ali svakako je bitno da se snimi više filmova o Jasenovcu, pa nek svako ocijeni koji mu je vjerodostojniji.




        Standardno ova ekipa ispraća na pravi način
        Last edited by BorisUnited99; 25-02-21, 03:26.

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Evo dve bas vrhunske epizode



            sloboda ili ništa

            Comment


            • Odličan Golub i uvek ima zanimljive goste.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Da, ima za svakog ponesto, zavisi koga sta interesuje. Minus Loka, koji se sam pozvao i poveo advokata.

                Meni je najbolje sto sa svima stvori prijateljsku atmosferu razgovora i bas retko je dosadno ako te gost makar malo interesuje. Bas daleko od klasicnnog intervjua. A i sam je svrestran i nacitan, i pokrece prave teme.
                Last edited by mark !t zer0; 26-02-21, 11:32.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Comment


                  • Mora ovaj epik od pre par dana da se ubelezi...

                    Spoiler


                    A onda kraljica kaze na to... [emoji173]

                    https://twitter.com/NewsmaxAdriaBG/s...920817152?s=19
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Razocarao me Srdan sa 'Ocem', ocekivao sam da ce mnogo bolje razviti pricu. Ali svakako bih pre poslao taj film za Oskara nego Daru, Goran Bogdan je jedan od boljih glumaca sa ovih prostora bas je pokidao tu ulogu. A vamo u Dari svi ovi muski glumci su mi katastrofa, ne znam ko mi je gori.
                      Ova mala devojcica sto glumi Daru, ima jako zanimljiv lik ali svakako lose glumi, tako da je dobro sto vecinu filma ne prica mnogo.
                      Last edited by Brian McShtull; 26-02-21, 17:05.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Last edited by BorisUnited99; 26-02-21, 23:56.

                        Comment


                        • Bukvalno su stvoreni da ih sprdas.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by gomila nesklada View Post
                            Ma kakvi, presporo je, ne daj Bože da moraš da premotavaš nešto duže od sat vremena. Ima samo jednu brzinu.
                            Pricali smo o EON-u. Koja je to tacna brzina? 4x? 8x?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Poceo da gledam ovaj intervju sa Memedovicem i posle 5minuta me smorio, kaze nemam o cemu da pricam ne pratim nista. A ova ptica mu kaze nisi se ukaljao, pa izvini ptico kao neko ko se navodno bori za ekologiju i ko je u tome toliko godina, sta ne vidi sta se desava oko njega i ne vidi sta rade ovi zlotvori na vlasti poslednjih 20 i kusur godina. Time sto cutis kao mulac, a vidis sta se desava oko tebe si ukaljan. Ti takvi ljudi su jedan od problema ove drzave, kao boli ih uvo za politiku, nece on da se zameri nikome, to je sisica samo cu to reci. I postavicu jedan pravi intervju, a ne ovo ulizivanje Memedovicu zato sto je sisica.

                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                Pricali smo o EON-u. Koja je to tacna brzina? 4x? 8x?
                                jel neko zna odgovor na ovo. Treba mi
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X