Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da Karamazov svoj posao obavlja savesno i profesionalno a Ukija bi neko od vas mogao malo prevaspitati jer stvarno je ruzno ono sto sam ja i drugi brisali. To ne prilici jednom ozbiljnom forumu.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Oljica i Bokica su definitivno najbolji ženski moderatori na svim forumima, rade odlično svoj posao.

      Za Ukija mene krivite, ja preuzimam odgovornost kao i za ostale.

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        Mislim da Karamazov svoj posao obavlja savesno i profesionalno a Ukija bi neko od vas mogao malo prevaspitati jer stvarno je ruzno ono sto sam ja i drugi brisali. To ne prilici jednom ozbiljnom forumu.
        Ako cemo da budemo iskreni i realni ni tvoja anti-vax kampanja i konstantno ismevanje naucnika sirom sveta su jako ruzni pogotovu sto si moderator pa bi trebalo da postavljas standarde.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Kakva ti je ovo logika zivota ti?
          Strogo pravnicka . To je kao Oljice da ti ja prolazim svaki dan kroz dvoriste i ti se posle 20g pobunis sta ja imam da ti prolazim kroz dvoriste, ali kasno, ja vec stekao sluzbenost odrzajem

          Salu na stranu, sjebali ste ceo forum (osim kosakraskog dela) sa bukvalistickim tumacenjem besmislenih pravila o stalkingu i sta se vec pominje u tom pravilniku. Fudbalski deo u kojem se najvise komentarisalo, sada je sveden na tematiku da li je uvreda ako neko napise Sefild, a ne Sefild Junajted, jer postoje dva kluba Sefild. Deo koji nije vezan za sport je sveden na komentare od po jedne prosto prosirene recenice. Mnogo standardnih forumasa koji su dali veliki doprinos ovom forumu je oterano od ljudi koji su dobili funkcije cim su se registrovali da bi odrzavali red u kosarkasom pdf-u, a umesto toga oni su pretezno zavodili red izvan kosarkaskog dela i terali stalne clanove zbog postova koji uopste nisu bili u kosarkaskom delu.

          Ukica je oteran zbog psovki iako je prethodno napisao 16.000 postova, od toga je polovina imala minimum neku psovku. I jos mnogo standardnih forumasa je na isti nacin oterano kao da je ovo neki kulturno-obrazovni forum, a ne najobicnijni sportski forum.

          Nista gore nego kada ljudi bukvalno tumace pravilnike i onda od jednog drveta ne vide celu sumu. I nema vise smisla ni ukazivati na nebuloze, kao ni pisati na ovom forumu.

          Comment


          • Niko njih nije oterao, oterali su sami sebe.

            A ovo oko bukvalnog tumačenja pravila, nije tačno.

            Strpljenja pogotovo za one članove koji su ovde nekoliko godina je bilo i previše, al sve ima svoje granice.

            To sam i objasnio u jednom od svojih komentara, al očigledno je došlo do nerazumevanja.

            Comment


            • Originally posted by Lion View Post
              Strogo pravnicka . To je kao Oljice da ti ja prolazim svaki dan kroz dvoriste i ti se posle 20g pobunis sta ja imam da ti prolazim kroz dvoriste, ali kasno, ja vec stekao sluzbenost odrzajem

              Salu na stranu, sjebali ste ceo forum (osim kosakraskog dela) sa bukvalistickim tumacenjem besmislenih pravila o stalkingu i sta se vec pominje u tom pravilniku. Fudbalski deo u kojem se najvise komentarisalo, sada je sveden na tematiku da li je uvreda ako neko napise Sefild, a ne Sefild Junajted, jer postoje dva kluba Sefild. Deo koji nije vezan za sport je sveden na komentare od po jedne prosto prosirene recenice. Mnogo standardnih forumasa koji su dali veliki doprinos ovom forumu je oterano od ljudi koji su dobili funkcije cim su se registrovali da bi odrzavali red u kosarkasom pdf-u, a umesto toga oni su pretezno zavodili red izvan kosarkaskog dela i terali stalne clanove zbog postova koji uopste nisu bili u kosarkaskom delu.

              Ukica je oteran zbog psovki iako je prethodno napisao 16.000 postova, od toga je polovina imala minimum neku psovku. I jos mnogo standardnih forumasa je na isti nacin oterano kao da je ovo neki kulturno-obrazovni forum, a ne najobicnijni sportski forum.

              Nista gore nego kada ljudi bukvalno tumace pravilnike i onda od jednog drveta ne vide celu sumu. I nema vise smisla ni ukazivati na nebuloze, kao ni pisati na ovom forumu.
              Postoje tri koja nose ime grada pa da bi se izbegla konfuzija. Realno, na sta bi licilo kad bi Palace, Chelsea, West Ham, Fulham, Tottenham, Arsenal i tako dalje oslovljavali sa London... ili svaki United pisali samo United, pa ti nagadjaj o kome ja pricam

              Uostalom to je bio samo primer jer simpatizere liverpula na forumu vredja cak i kad neko u sali napise livarpul ili nesto tome slicno "banter" nikoga nije ubio.

              Na kraju krajeva, svaki korisnik ima lepu opciju ignore pa korisnike koji mu neodgovaraju ne mora da cita.

              Comment


              • Svasta ovde moze da se procita vala, svasta sam i dozivljavala, znam da ni Bojana nije bila mazena u neka ranija vremena, ali sam prilicno iznenadjena vama dvojicom Ivane i Princevicu. Ocekivala sam od vas vise razuma i razboritosti.

                Ako su ta dvojica banovanih, sto si ih pomenuo Ivane, stubovi ove zajednice, onda smo svi u ozbiljnijem mnogo problemu nego sto izgleda mozda.
                I za tvoju informaciju Ivane, Bojana i ja se apsolutno ne mesamo niti dajemo ikakve instrukcije u radu moderarora, nisko ti to. Nemoc, sta li...

                A vidim Princevicu i ti poturas pricu o oteranim forumasima, vrv zbog mog delovanja onomad (upakovano doduse), ali sta da ti kazem, slaba ti ta pravnicka, a trebalo bi i pravdoljubiva neka majkovicu valjda logika da radi.

                Kakva pausalne pretpostavke jer...paraftaziram... "neko je opsovao, a modovi se zaboga drze slova ko pijan plota". Ne samo da je ovo budalastina, vec i teska laz.
                Moze da ima i milion postova, ako vredja i ponasa se ko divljak, jer pazi sad, ne svidja mu se kako neko pise, pa jbg, mislila sam da ste malo iznad toga. Uostalom Uros je sam trazio ban, vise puta i napisao, ali slabo citate ocigledno i po ovome se vidi. Bitno da se dize ustanak, opljune neko ko se trudi da koliko toliko drzi stvari pod kontrolom, i onda se uputi demars i demonstartivno ode. Ma bravooo! Infatilno dibidus.

                I jos nesto. Mnogi forumasi su otisli, da tacno, ali ne oni koje ti pominjes, vec neki drugi, u mnogo vecem broju, koji su i te kako imali sta da kazu ovde, zato sto se ovo mesto pretvorilo u divljanje nekoliko pojedinaca.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pozdravlja vas Slejvara, nece se vratiti jer mu je ban preinacen u trajni.

                  Njihov stil pisanja je do korone ovde bio slobodniji. Slejv za 9 godina nije dobio nijedan ban i malo ko je bio sankcionisan zbog Pricaonice. E onda kada su se svi sjatili dole, krenule su ostrije kazne. U kratkom roku zaredjao sa 5-6 zato sto su ljudi pre njega probili led i sve je postalo kaznjivo. Disciplinovanje starosedelaca nista dobro nije donelo, mogli smo se uveriti u proslosti.

                  Comment


                  • Steta za Slejvaru, obozavao sam da citam njegove komentare o filimovima, serijama i americkom sportu.

                    Comment


                    • Vala i starosedeoci se promenili onoliko. Powerslave ranijih godina i poslednje dve mozda, drugi covek.
                      I ti si slabo citao Maricu one njegove nacionalisticke ispade. Jbg.
                      Bitno da si dosao da bacis hejt.
                      Kakvi bre starosedeoci, jeste vi poludeli? Uostalom Maricu, bese ti nesto kratko mod, pa sto ne ostade da promenis ovo mesto na bolje, ali da i tvoja guzica bude u procepu, nego zbrisa onako brzo, m?

                      Pozdravi i ti njega.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • deja vu
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Je li ovde uvek ovako turbulentno?

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            I jos nesto. Mnogi forumasi su otisli, da tacno, ali ne oni koje ti pominjes, vec neki drugi, u mnogo vecem broju, koji su i te kako imali sta da kazu ovde, zato sto se ovo mesto pretvorilo u divljanje nekoliko pojedinaca.
                            Neka su i otišli, koji će vam kurac

                            Comment


                            • Oljice ne ljuti se na mene mučenika.
                              Nisam vas kritikovao vec sam vas indirektno pohvalio kao beskompromisne moderatore koje smatram izuzetno pravičnim.
                              Moj post je vise bio polusaljivi osvrt na sumornu forumsku zbilju,koja je takva izmedju ostalog i zbog korone,pala je aktivnost na minimum.Cini mi se nikad ovako lose nije bilo mada vi duze pamtite.
                              Neko kao ja,jedna nezrela i neozbiljna osoba bi to pokusala da rijesi na onaj nacin koji sam predlozio,sto bi dugorocno gledano vjerovatno dovelo do haosa.Ali zato sam uostalom i odbio moderatorsko mjesto jednom,ili dva puta.Mislim da bi se us.ao u sve.
                              Tako da nemoj da sumnjas u moju iskrenost prema tebi,ti si moja dobra drugarica i ako mi nesto bude smetalo poslacu ti privatnu poruku prvo,i dati odredjene sugestije koje trenutno nemam.Odlicne ste obije.

                              Comment


                              • Originally posted by Mrgud View Post
                                Je li ovde uvek ovako turbulentno?
                                Samo kada je pun Mesec i retrogradni Merkur, inače je sve med i mleko nego ova nebeska tela...
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X