Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post

    Ja sam nepusac, ali recimo kad su mi bili tu sestra i zet, onda sam isto ukljucila, radio je stalno i nekako odrzavao relativno ok vazduh. Ali cim oni upale cigaru, on zazuji kao da ce da poleti

    .
    off-mi smo nepusaci i kod nas se ne pusi i stalno bivamo optuzivani da smo nekulturni sto branimo cigare

    ja se vise i ne trudim da objasnim da je zapravo nekulturan onaj koji zapali cigaretu u stanu kom se ne pusi,a red bi bio da se prvo pita
    Wizard

    Comment


    • Hvala ljudi
      Guglacu jos malo pa cu da vidim.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Sneeeeg
        Je l' si bila na grudvanje Bojana? Ja obavezno sa klincima iz kraja, da se prisetim detinjstva.

        A i u meni još uvek čuči nestašni dečkić koji se s vremena na vreme javi i pravi nestašluke.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Je l' si bila na grudvanje Bojana? Ja obavezno sa klincima iz kraja, da se prisetim detinjstva.

          A i u meni još uvek čuči nestašni dečkić koji se s vremena na vreme javi i pravi nestašluke. [emoji3]
          Nema toliko snega
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Otopi se brzo.

            Evo i Ganac mi javlja da je bilo nedovoljno snega da napravi Sneška Belića.

            Comment


            • Nzm kako je kod drugih,ali ovde u Uzicu sipa samo tako

              Comment


              • Daj koju sčičicu
                Wizard

                Comment


                • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • ko i kako donosi odluku o uzrastu gledanja neke emisije na TV-u

                    aj sto zadruga ima oznaku 12,al sad sam uhvatio na RTS-u scenu gde zena motornom testerom odseca glavu lesu i bukvalno se sve vidi (mislim da je rej donovan serija) i ima isto oznaku12

                    ako je REM,jasno mi je sve

                    ako nije,ne znam sta da kazem
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Beocca View Post
                      ko i kako donosi odluku o uzrastu gledanja neke emisije na TV-u
                      pa gledalac

                      sa daljinskim upravljacem

                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Znaš šta pitam, ono sinoć je bilo baš odvratno i ladno stoji 12
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Beocca View Post
                          Znaš šta pitam, ono sinoć je bilo baš odvratno i ladno stoji 12
                          pa znas sta ja ne gledam ni jednu tu seriju (kaki 'donovan' ne znam ni sta je to) gledo sam samo ove dve nase domace i to je ok

                          ali gle na internetu imas svacega sto deci je dostupno jednim klikom tako da...
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Gde ste bre Beogradjani? Mnogo vam bre lep taj BG. Ne mogu da ga prepoznam.

                            Comment


                            • Priveden čuveni nastavnik glume Mika Aleksić, učenice ga optužile za silovanje

                              Jebeni bolesnik.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ovom drustvu uopste sudije nisu potrebne, lepo sve prepustis novinarima i oni po kratkom postupku sve rese.

                                Ne mislim konkretno na ovaj clanak, ali ovo sto Nova radi, bas ispod svakog novinarskog kodeksa. Kao Kurir su postali.
                                Last edited by Lion; 18-01-21, 20:31.

                                Comment

                                Working...
                                X