Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boli me djoksi za Pahomija, ne znam ni ko ti je taj.

    Šta ćeš nekim Pahomijem da nivelišeš Bajdena silovatelja?

    Comment


    • Srecna niva godina Urose da ti se sve zelje ispune. Da dodjes do NSa da odemo sa Ricmom u saunu, klopu i neku alkohol..

      Pusti Bajdena, bice bolje samo bolje ako verujes...ljubi te brat..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Najveći problem će biti naći dokaze na slulaj od pre 10 godina.

        Da li ima ovde neki pravnik da nam detaljnije objasni kako se u ovakvim slučajevima može doći do neoborivih dokaza?
        Moze jedino ako sam prizna, mada je i to oborivo ako je recimo nesposoban za rasudjivanje u bitnom stepenu .

        Laici koji nemaju neposrednog iskustva sa krivicnim postupkom, cesto zamisljaju isti onako kako su videli u nekoj seriji ili filmu. Verujem da je kod nas najveci uticaj imala serija Ubice moga oca, pa sada kada neka poznata licnost da neku izjavu u policiji da je ostecena nekim krivicnim delom, krecu novinarska piskaranja kao da je to presudjena stvar, ili da novinarski kodeks dopusta novinarima da donose presude u ime naroda, sa druge strane krivicni postupak je slozeniji nego sto bilo koji laik zamislja, i te se izjave u policiji uopste i ne uzimaju kao dokaz, a relativno cest je slucaj da okrivljeni ili osteceni prica jednu pricu u policiji, drugu u tuzilastvu i onda dodje do suda i iznese i neku trecu verziju sto pokazuje i sav besmisao ovih novinarskih piskaranja koja nazalost nisu bez posledica. Prezumcija nevinost je vazna stvar i ne sme niko da je krsi. Jer mi smo ljudi, a ne stoka koja ce da se valja po blatu jer ne vaze nikakva pravila. Ako ne postoji pravnosnazna presuda da je okrivljeni ucinio neko krivicno delo, ne moze neki novinar bilo koga da osudjuje, vrlo prosto.

        Ovde dosta toga zavisi kako ce tuzilastvo da kvalifikuje krivicno delo i koliko ce optuzni akt biti klimav. Vestacenja o izvrsenom silovanju ili necem slicnom su besmislena s obzirom na protek roka, tako da ce se sve temeljiti na saslusanjima.

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment




          • kad Vucko ovo narucuje da budemo prvi u Evropi
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Kakva lepota Fej Danavej.
              Nigde sisa, napumpanih usana a opet sve na svom mestu.
              Božanstvena žena i glumica.


              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 21-01-21, 22:04.

              Comment


              • a to je ona iz Boni i Klajda

                simpa mi je bila tada u filmu
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Prava pravcata lepojka. Nema brda pudera i šminke, o plastici da i ne palamudim. Otmeno nema šta.
                  Današnje devojke utrkuju se ko će više napućiti usta, ugraditi silikona, podići sise do maximuma.
                  Ne mogu prići nekadašnjim ženama.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Prava pravcata lepojka. Nema brda pudera i šminke, o plastici da i ne palamudim. Otmeno nema šta.
                    Današnje devojke utrkuju se ko će više napućiti usta, ugraditi silikona, podići sise do maximuma.
                    Ne mogu prići nekadašnjim ženama.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Tacno
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Kakve sve gadosti i seriju pametovanja nalazim oko slučaja Mike Antića. Jutros je pred javnost izašla Jelena Tinska putem video linka pa samo što nije osudila devojke što su smele zucnuti da se nešto čudno i nemoralno odigravalo iza zatvorenih vrata.
                      Slažem se da je ingerencija suda da dokaže jel je Mika kriv, dal je predator ili je samo mučenik koji na pravdi Boga doživljava nepravednu osudu. Al broj napastvovanih žena govore u prilog kako nisu čista posla, dim se razbuktava te se bojim da će dani i meseci koji slede razbuktati takav plamen da će tek na videlo izaći gomila gadosti koje nas okružuju.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Meni ovoliki spomenik jedino ima smisla ako ce da nakace gondolu na isti

                          Comment


                          • kako se to cini vama beogradjanima?

                            ovako sa fotke,mozda bi bilo prihvatljivo da nije tog postolja

                            dodato-ne cini vam se da i hram svetog save i ovaj spomenik deluju previse ruski-pogotovu hram?
                            Last edited by Beocca; 25-01-21, 01:19.
                            Wizard

                            Comment


                            • Imam samo dve zamerke - mesto i sto ne drzi krst.

                              Ovako mi je okej.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Spomenik kao spomenik moze da prodje, ali mu mesto nije nikako tu gde su ga stavili, ocajno izgleda.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X