Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je da ovaj nas nije neki ljubitelj pasa

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Kako ste proveli dan? Divno,ustao sam u 9am i od tad sam odigrao karte dva sata,pojeo jaja i sad sam odigrao par parova za danas,neka me Bog pogleda
      Koji dokumentarac je na vas ostavio dobar utisak? O Bajdenu, evo pogledah pre neki dan, bas tezak zivot.
      Kada ste poslednji put pili pravo mleko. Ne ona govna iz tetrapaka nego pravo mleko sa sela? Pio sam bas pre nek dan, tacnije surutku koziju,dobra je..
      Omiljeno pivo i zašto? Ne pijem pivo, samo rakiju kad mi donesu ljudi,ali slabo donose
      Šta kuvati sutra? Ja cu svakako piletinu,ali videcu na koji nacin..mozda i patku sa sosom od pomorandze..
      Da li je gulaš najbolje jelo koje postoji? Naravno,ali samo ako ima jako malo luka a puno vina
      Italijanski restorani koje moramo posetiti? Novi Sad Garden svakako,pica je prava Italija, spagete itd... Osteria di Brera Milano....

      Da malo ozivimo ovu zaboravljenu temu
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Losmi jel ti toliko krivo što ne možeš više da orgijas sa Dekijem i Kivijem
        Hahahahahahahaa
        Last edited by Karamazov; 18-11-20, 14:55.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Molio bih 20 minuta sa "gospodinom".


          https://nova.rs/vesti/hronika/uznemi...ukao-po-ulici/
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ovo zadnje neću da gledam, pretpostavljam da je gadno
            Šta im je u glavi?
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Što?? Odgledaj...
              sloboda ili ništa

              Comment




              • https://www.google.com/amp/s/urbanci...oplastika/amp/
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by ЧШ. View Post
                  Što?? Odgledaj...
                  Ne podnosim iživljavanje nad životinjama, a obožavam pse
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Casti mi, ja najbolje kuvam posle ponoci kad sam dobro navaren U zadnje vrijeme mi u kuhinji svasta pada na pamet i mnogo bolje ispadne ako sam navaren dok kuvam. Napravio sam samo takav chili mac and cheese Nije mi jasno kako se nikad ranije nisam toga sjetio...

                    Comment


                    • Preminula ona devojcica sto su je oni hrabri ljudi spasili iz pozara. Jbt odvratnog li dana
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Preminula ona devojcica sto su je oni hrabri ljudi spasili iz pozara. Jbt odvratnog li dana
                        od cega?

                        zar nisu bili rekli da nije zivotno ugrozena
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Imala opekotine treceg stepena i transplatacije koze, vrv se inficiralo, ko zna. Mnogo mi zao
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • jel su otkrili kako je uopste doslo do pozara?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              jel su otkrili kako je uopste doslo do pozara?
                              Pročitah negde, navodno, mačka je oborila "slavsku sveću".... Nešto razmišljam, kako se to utvrdilo, a nije se stiglo reagovati...

                              Послато са Redmi Note 10 Pro помоћу Тапатока
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • a kljuc od ulaznih vrata?
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X