Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urose, kakav crni Indigo, ako si bar malo normalan, ima bre da uzivas sa mnom i komsom mojim...

    Kod Indiga idi kad budes u prolazu na pola sata..

    Doduse, ako si neka seka persa, dobices peskir od Ricma..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Dopusti Losmiju da te odvede u čuvenu saunu sa dlakavim matorcima.
      Jebote kako to zvuči privlačno.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Cringe

        Comment


        • Tako je, posle idemo da jedemo, pa da probas Indigovu rakiju, )))) salim se, rakiju jos niko nije ni video...Posle ga vodimo kod Larise Rikelme, da vidimo da li da ga udmomimo ovde )) Sta kaze Larisa...ali sumnjam da Limanke vole Dinarce,ali Boze moj,morao probati kad je covek vec tu )
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • E pa, L. Rikelme kaže da uskoro menja podneblje
            Tako da mogu samo da vas zamislim u lavovskom pohodu na NS hahaha
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              E pa, L. Rikelme kaže da uskoro menja podneblje
              Tako da mogu samo da vas zamislim u lavovskom pohodu na NS hahaha
              Larisa, da li si ti lepa ko lutka na slici?

              Obicno ne pricam ovako sa devojkama i skoro na svakom forumu imam status Nikole Simica, ali moram da razresim ovu visegodisnju dilemu za koju vidim da ne postoji samo kod mene.

              Comment


              • Уколико те Марић не освоји, нико од нас нема онда шансе
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • U ovome ima malo istine.

                  Comment


                  • Ne mogu da kazem da nisam iznenadjen sto nisam dobio odgovor.

                    Elem pricam Urosu pre neki dan kako sam pre svega bio navijac Sakramenta zbog nasih i da je tu od starta bio jaci uticaj americke kulturei. Picio sam NBA Live i NHL ko lud ili barem koliko su moji dozvoljavali. Rezultate sam povremeno pratio, NBA poneki put navatam dok hokej dok nije dosao na SK nisam uopste. E tamo od neke 2007 sam se presaltao malo vise na fudbal iako sam gledao ranije LS i jos par stvari kada nahvatam. Milan sam opasno prezirao, bio sam jedan od onih koji su legli na 0:3 dok sam se ujutru radovao ko covek. Najdraza LS titula mi je definitivno bila Ronaldinjova sa Barsom, zgotivio sam tog coveka onog trenutka kada je dao gol iz stratosfere Dejvidu Simanu iako sam u tom duelu navijao za Engleze i smorio sto su ispali. Od tog trenutka, uzimam PSZ u igri i posle krecem da navijam za Barsu cim su ga potpisali. Dok je on bio tu, jesam bas navijao za Barsu i to je bio moj prvi klub koji sam krenuo vise da pratim a nisam podnosio Real zbog tadasnjih Galaktikosa. Kako je otisao drzalo me godinu-dve i onda sam shvatio koliko su mi Spanci odvratni i da ne mogu da navijam za njih. Do tog zakljucka sam dosao 2010 kada je Partizan pobedio Barselonu u Pioniru. Da ne zaboravim, cim je Ronaldinjo presao u Milan onda sam u PESu obavezno uzimao Milan iako ih nisam pratio. A da, za Zvezdu nisam mogao da navijam zbog nadimka Cigani a kraj u kom sam ziveo je blizu mahale i stalno je bilo nekih tenzija i neretko su se kacili na mene. Nije da sam dobijao batine, mozda par puta ali srecom niko nije puno najebao od likova u kraju jer se znalo da ce se ovi okupiti ko sekta i ubiti Boga u tom jednom. Jebeno lud kraj

                    Imao bih jos sta da napisem, ali to ostavljam za kasnije ili neki naredni put. I nekako, pogotovo u poslednjih par godina, sam krenuo polako da se vracam korenima. Prisecam se hitova koje sam slusao na radio stanicama, i zato sam turio Sevendust na profilnu. Eh, taj prva polovina 2000ih. Svasta se kralo i prikazivalo na tvu ili pustalo na radiju bez licence.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Larisa, da li si ti lepa ko lutka na slici?

                      Obicno ne pricam ovako sa devojkama i skoro na svakom forumu imam status Nikole Simica, ali moram da razresim ovu visegodisnju dilemu za koju vidim da ne postoji samo kod mene.
                      Ne postoji odgovor na to pitanje, nije pravilno formulisano

                      Inače, i ja sam dugo navijala za Barsu, jedan jedini, najveći me dugo držao u transu, etapa Messi-Guardiola je bila nenadebiva, a sad kako više ni Leo neće da ostane, postala sam fudbalsko siroče


                      Bila su ovo sjajna vremena

                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Larisa ili ima 14 godina ili 44. Nema sredine.

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post
                          Ne postoji odgovor na to pitanje, nije pravilno formulisano

                          Inače, i ja sam dugo navijala za Barsu, jedan jedini, najveći me dugo držao u transu, etapa Messi-Guardiola je bila nenadebiva, a sad kako više ni Leo neće da ostane, postala sam fudbalsko siroče


                          Bila su ovo sjajna vremena

                          Aaaaaaaaaa!!!
                          Jel vidis Urose ...

                          Dodjem ovde jednom u 100 godina i imam sta da vidim....
                          Bravo Larisa, BRAVO!
                          Last edited by Sandugp; 23-10-20, 10:15.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by E1_PG View Post
                            Sandua nema,nesto ne pise mnogo ali bih i za njega dao neku procjenu.
                            Visok 182,3,svetlije kose i puti.Mislim da je neki informaticar ili nesto blisko tome.Srednje 30-te.
                            Kao mladji je volio i da se pobije.Nije pretjerano sklon alkoholu.
                            Svetlije puti - bez kose... Tacnije trenutno sam neki Li Men, Thong Po, Ognjan Radivojevic fazon.
                            Neki znaju kako izgledam, neki ne, ali dobro nisi daleko otisao. Druga polovina tridesetih - izgledam daleko mladje ofc
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Beograđani jel disete na škrge? 😤
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by powerslave View Post
                                Dobro jutro, braćo Srbi!
                                Gde si Slejvaro Srbine! Odavno te nisam video.
                                Kako se boris? Kakav si sa zdravljem? Igras li sta? Cistas li sta? Pisi jebo te kurac....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X