Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O Larisi bas nemam nikakav hint, mozda lici na svoju heroinu sa avatara, verovatnije da ne, sto se tice fizickog izvgeda, ostalo ponesto znam, ali naravno o tome se ne prica.

    Urosa ne zamisljam, dovoljno me nervira da mi ne treba da ga jos i zamisljam, a to kakve zene voli, vala i vrapci znaju

    Ostale znam kako izgledaju, koje nisam opisala, a javljali se danas.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja ne znam ništa. Sudove sam prao 2-3 puta u životu. Traži se žena koja će imati primese uloge majke jer ja nikad neću odrasti. Jedino mi je lična higijena na nivou, ovo ostalo okolo, mora imati čistačicu u sebi. Ne ide da ja muško čistim. Nemam genetske info za to.

      Jedno pokušao ruka mi za malo nije otpala.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Da nas dvojica zivimo u istom gradu, smrsao bi u roku od odmah. I nije da bih te ja bilo sta licno terao, sam bi osetio potrebu.
        .
        Znaci zivis u nekom gradu mrsavih ljudi dje bih se osjetio nelagodno i izopsteno?

        Comment


        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
          Sanchez Perez vol.2
          Kako je taj čovek zaljubljen u svoju ženu
          Ljubi je strasno kad god mu se ukaže prilika, drže se za ruke kao deca....
          Fascinantno

          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Imam u glavi plan da se dogodine preselim u Batajnicu da zivim sam, pa cu sve sam da radim. Videcu koliko ce okolina dopustiti da ostvarim svoje zamisli.

            Za jednu stvar sam siguran, bice to 14ta godina kako cu da zivim u Vojvodini. Izmiksovao sam Backu i Srem.

            Originally posted by E1_PG View Post
            Znaci zivis u nekom gradu mrsavih ljudi dje bih se osjetio nelagodno i izopsteno?
            Ma jok, nema tebe ko da pomeri da se iscimas(ne mora recima), a i takav ti je vajb grada. Ti bi sam dosao do zakljucka sta treba da radis kad bi presao u brzu sredinu.
            Last edited by Ricma; 21-10-20, 15:34.

            Comment


            • Sandua nema,nesto ne pise mnogo ali bih i za njega dao neku procjenu.
              Visok 182,3,svetlije kose i puti.Mislim da je neki informaticar ili nesto blisko tome.Srednje 30-te.
              Kao mladji je volio i da se pobije.Nije pretjerano sklon alkoholu.

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                Kako je taj čovek zaljubljen u svoju ženu
                Ljubi je strasno kad god mu se ukaže prilika, drže se za ruke kao deca....
                Fascinantno

                Ma mene će žene koštati ovo malo razuma što mi je ostalo.

                Ovako sam baš opušten lik, kao Perez Sanchez.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Indi ajmo kod Losmija na konak da se upoznamo. Mozemo se i potuc ko je jaci lav

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Može domaćin, da zna da ispegla, uključi mašinu, usisa, skuva... E, ovakav neki domaćin




                    Može i teretana, što bi teretana bila problem
                    Moze papucar moze

                    Uki izvoli
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      Moze papucar moze

                      Uki izvoli
                      Eeee nek si ti nama stigao
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Indi ajmo kod Losmija na konak da se upoznamo. Mozemo se i potuc ko je jaci lav
                        Ne tucem se sa zivuljkama koje se nalaze ispod mene u evolutivnom lancu.
                        Lav mora održati kakav takav nivo mada vas sve volim kao verne podanike.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ima Indigo tu violentnu crtu u sebi,primjetio sam to.
                          Mozda je bio i firmaš nekad.

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            Kako je taj čovek zaljubljen u svoju ženu
                            Ljubi je strasno kad god mu se ukaže prilika, drže se za ruke kao deca....
                            Fascinantno

                            Ahhhh [emoji7]

                            Da imas te neke parove, ne skidaju oci i rike jedan sa drugog.

                            Pa kada smo kod divnih parova, jedan par je vrlo neobican, gde on odskace od streotipa muskarca i frajera u svakom smislu, no koliko on voli svoju zenu (nadam se i dalje, posto ne snima onako, tj jako retko, povukao se) ne libi se da to pokaze bukvalno svima kroz filmove svoje, a u pitanju je Roberto Benini i zasluzuje apsolutno divljenje. Ako ste gledali u mnogima tumaci i njegova zena, naravno igra mu partnerku obavezno, Nikoleta Braski, veovatno ste i primetili tu ljubav. Niko onako ne voli svoju zenu javno, pa ni na filmu. U svim tim ostvarenjima je predstavlja kao svoje bozanstvo. Prinćipesa.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ahhhh [emoji7]

                              Da imas te neke parove, ne skidaju oci i rike jedan sa drugog.

                              Pa kada smo kod divnih parova, jedan par je vrlo neobican, gde on odskace od streotipa muskarca i frajera u svakom smislu, no koliko on voli svoju zenu (nadam se i dalje, posto ne snima onako, tj jako retko, povukao se) ne libi se da to pokaze bukvalno svima kroz filmove svoje, a u pitanju je Roberto Benini i zasluzuje apsolutno divljenje. Ako ste gledali u mnogima tumaci i njegova zena, naravno igra mu partnerku obavezno, Nikoleta Braski, veovatno ste i primetili tu ljubav. Niko onako ne voli svoju zenu javno, pa ni na filmu. U svim tim ostvarenjima je predstavlja kao svoje bozanstvo. Prinćipesa.

                              Ista priča sa Pierce Brosnanom i njegovom ženom, Keely Shaye Smith, bila riba kad su se uzeli ali eto ebg, ugojila se i to poprilično, verovatno je u pitanju neki poremećaj, elem... njegova princess forever and ever dok se svet snebiva, mogao bi da ima lepšu, zgodniju i čak mladju... Ljubav
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X