Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko Mitar nema samopouzdanja kada ne sme ni na prazan gol da sutne

    Comment


    • Neverovatno. Derem se na TV..."sutaj Mitre, sutaj!"

      Ja ne verujem da spic nije probao da sutne sa 40 metara na prazan gol, vec je dodao veznjaku na stranu da proba on. [emoji58]

      Brendan izmisljao toplu vodu sa Praetom kao nekim polu spicom, umesto da mu mali Barns ili Under igraju od pocetka. Zasluzena pobeda Fulama. Taman da zacine malo tabelu dole na dnu.

      Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Da sam znao da ce mi nacrtna geometrija biti neophodna za pracenje fudbala....

        Ja ne znam zasto za ovo ne iskljucuju, sramota, ovo su cirskuske scene.

        Last edited by belgrade_owl; 30-11-20, 23:04.

        Comment


        • Fudbaleri su najodvratniji po pitanju foliranja. Neverovatno. Sad kad imaju VAR, trebalo bi da se daje direktan crveni karton za ovo kako bi se iskorenilo.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Pa sutnuo ga u koleno?

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Neverovatno. Derem se na TV..."sutaj Mitre, sutaj!"

              Ja ne verujem da spic nije probao da sutne sa 40 metara na prazan gol, vec je dodao veznjaku na stranu da proba on. [emoji58]

              Brendan izmisljao toplu vodu sa Praetom kao nekim polu spicom, umesto da mu mali Barns ili Under igraju od pocetka. Zasluzena pobeda Fulama. Taman da zacine malo tabelu dole na dnu.

              Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
              A idealno mu se namestila situacija, mec prakticno gotov, prazan gol i on ima loptu. Nadam se da mu se nesto lose ne desava u privatnom zivotu, jer bas ocajno igra jos pre meceva reprezentacije.

              Lester ima ozbiljnih problema protiv organizovane odbrane. Protiv WH koji je tada bio u rasulu su jos gore prosli. Morace Brendan da menja formaciju kada igra protiv slabijih ekipa ako nece da rasipa ovako bodove. I slazem se za Barnsa i Undera. U ovom mecu su trebali i obojica da startuju, a Medison kao 10.

              Originally posted by belgrade_owl View Post
              Da sam znao da ce mi nacrtna geometrija biti neophodna za pracenje fudbala....

              Ja ne znam zasto za ovo ne iskljucuju, sramota, ovo su cirskuske scene.

              Ovde ne odlucuje ni geometrija, vec samovolja pojedinaca. Ako pogledas odakle su spustili liniju za Votkinsa, videces da je neki sredisnji deo bicepsa, a to rame nije. Isti slucaj je bio i kada je Bamfordu ponisten cist gol protiv Palasa. Sa druge strane je Laportu ponisten cist gol jer je Zezusa zakacila lopta u rame.

              Kada se na to povlacenje linija kod ofsajda doda i trenutak kada se zaustavlja snimak, daje se previse prostora za manipulaciju. Ne znam da li se sve ovo svesno ili nesvesno radi, ali sudija maksimalno narusavaju regularnost cele lige.

              Comment


              • Slazem se, mozda bi najbolje resenje bilo da se vrate na stopala.

                Comment


                • Ajde jedno pitanje za vas

                  Jel uzivate jos u ovaj "novi" fudbal bez navijaca, meni postao bas meh meh, pratim onako poneku utakmicu reda radi, ne uzivam kao ranije, nista to mi nije isto, izgubio mi taj car neki. Predosadan mi je postao.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Ajde jedno pitanje za vas

                    Jel uzivate jos u ovaj "novi" fudbal bez navijaca, meni postao bas meh meh, pratim onako poneku utakmicu reda radi, ne uzivam kao ranije, nista to mi nije isto, izgubio mi taj car neki. Predosadan mi je postao.
                    Pa nije da uzivamo, ali bolje ista nego nista. Pogotovo sad kad svi imamo visak vremena, zato sto ne mozemo da radimo neke stvari koje radimo normalno zbog ove situacije. Evo od sledeceg kola ce neki gradovi moci da imaju publiku ali to ce biti nesto malo koliko sam cuo oko 2000 navijaca po mecu.

                    Edit: Udji sredi tim u fantaziju, igrao sam protiv tebe ovo kolo, kao da sam igrao sam protiv sebe.
                    Last edited by Brian McShtull; 01-12-20, 13:34.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Van Strike View Post
                      Pa nije da uzivamo, ali bolje ista nego nista. Pogotovo sad kad svi imamo visak vremena, zato sto ne mozemo da radimo neke stvari koje radimo normalno zbog ove situacije. Evo od sledeceg kola ce neki gradovi moci da imaju publiku ali to ce biti nesto malo koliko sam cuo oko 2000 navijaca po mecu.

                      Edit: Udji sredi tim u fantaziju, igrao sam protiv tebe ovo kolo, kao da sam igrao sam protiv sebe.
                      Ma nista mi nije kao ranije, ranije sam znao da provedem ceo dan kad imam vremena u subotu recimo i ispratim sve, sad ako odlgedam Junajteda i jos jednu tekmu na silu

                      Lepo si me podsetio, jao kakav sastav, uzas Sad cu malo da sredim

                      Comment


                      • Isto i ja, poslednjih par kola ne znam ni rezultate u PL, pogledam tu i tamo neku tekmu, ali nema vise onoga da planiram i cekam da gledam. U ostalim ligama nemam predstavu šta se dešava. Jedino pratim KK Partizan.
                        Last edited by mark !t zer0; 01-12-20, 14:09.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ja pratim isto kao i inace, ali mnogo fali draz domacih terena i pritisak publike na goste, reakcije posle faulova, promasaja, golova...

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Ajde jedno pitanje za vas

                            Jel uzivate jos u ovaj "novi" fudbal bez navijaca, meni postao bas meh meh, pratim onako poneku utakmicu reda radi, ne uzivam kao ranije, nista to mi nije isto, izgubio mi taj car neki. Predosadan mi je postao.
                            Naravno da nije uzivanje kao kad je sve normalno, jos ako ugrabis priliku da odes na lice mesta povremeno onda shvatis koliko je gledanje preko TV-a sranje

                            Meni ima draz to sto se Wednesday bori za opstanak, dosao Pulis pa se radi na osnovnim stvarima.

                            Realno gledano nasi klubovi bi dominirali EPL bez publike, to je kod nas normalna pojava.
                            Last edited by belgrade_owl; 01-12-20, 16:06.

                            Comment


                            • Ja ispočetka nikako nisam vario ovaj dijetalni fudbal bez navijača, nešto kao Koka-Kola Zero.
                              Ali sada sam se već navikao, igraju naši klubovi u Evropi, reprezentacija igra, Premijer liga, Serija A, Bundesliga... i to sve aktuelno i nema alternative, tako da gutam i konzumiram, a kada hoću utakmicu sa navijačima pravac YouTube, ima legendarnih utakmica za 17 života.
                              Last edited by La Jugoslavia; 01-12-20, 16:13.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X