Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PA sad vise nece biti najgori u istoriji, lagano prelaze Derbijevih 11 bodova, a obzirom na formu Newcastla moze da se desi i da ostanu u ligi

    Comment


    • Odličan Šefild, zaslužena pobjeda. Dzagielka u avgustu puni 39 godina

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Ma jasno, ocajna odigrana tekma, Ole kasnio sa izmenama, nema opravdanja jednostavno

        Onako kazem, kad je los rezultat nemozes nikako da se iskontrolises komentarima, da ohladis pa da napises nesto
        Ma de da se ohladim, prso sam ko lajsna.
        Sa 34 godine zbog ovih glupandera lomim po kuci.
        Mrzim kad ovako odigraju, nije sramota izgubiti ali izgubiti ovako? E to me izludjuje.

        Taman krenemo da ga hvalimo kako napreduje kao trener on napravi 3 koraka nazad.
        I sad cemo sa Arsenalom x da odigramo, sa njima tesko mucenje. I protiv njih na OT smo bili uzas[emoji35]
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Odličan Šefild, zaslužena pobjeda. Dzagielka u avgustu puni 39 godina
          Davno je bilo kad je poceo karijeru.

          Licno mislim da im nema spasa, oni su uz pomoc VAR-a osvojili 4-5 od dosadasnjih 8 bodova, ovaj rezultat je dosao vise kao arogancija Man Uniteda (jeste ja cu iz postovanja pisati celo ime kluba) nego sto Sheff United ima kvalitet.

          Protiv Fulhama im je Mitrovic poklonio bod, Protiv Njukasla su do pobede dosli posle nepostojeceg penala, Brigton ih je potpuno unistio.

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Davno je bilo kad je poceo karijeru.

            Licno mislim da im nema spasa, oni su uz pomoc VAR-a osvojili 4-5 od dosadasnjih 8 bodova, ovaj rezultat je dosao vise kao arogancija Man Uniteda (jeste ja cu iz postovanja pisati celo ime kluba) nego sto Sheff United ima kvalitet.

            Protiv Fulhama im je Mitrovic poklonio bod, Protiv Njukasla su do pobede dosli posle nepostojeceg penala, Brigton ih je potpuno unistio.
            Igrala su 2 Junajteda, a odličan je bio Šefild, da ne naglašavam svuda Junajted

            Vjerujem ali eto očigledno ej bilo utakmica i gdje nisu uzeli ništa a dobro su odigrali. Sve se to negdje izravna.

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Igrala su 2 Junajteda, a odličan je bio Šefild, da ne naglašavam svuda Junajted

              Vjerujem ali eto očigledno ej bilo utakmica i gdje nisu uzeli ništa a dobro su odigrali. Sve se to negdje izravna.
              Ma bre zezam se malo, Srbi su takvi... ne shvataju da Sheffield United nije Sheffield i to ce tako uvek ostati.

              Isto bi se neki nasli uvredjenima kad bi se za klubove iz Manchestera pisalo samo Manchester, ili klubove iz Londona deo Londona iz kojeg dolaze, ili za Liverpool "nezaposleni"....
              Last edited by belgrade_owl; 27-01-21, 22:41.

              Comment


              • Sovica se smorio jer navija za pogresni Sefild :-)
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Pogresni? Koji je pravi? Pa ne bih rekao... ja ne jurim slavu... naravno voelo bih da Wednesday igra EPL, ali sta da se radi i League One je takmicenje u kojem neko mora da se takmici. Uostalom do pre 3 godine mi smo bili u rangu vise od njih, oni su sada ispred nas... takav je sport.

                  Nego sto si ti batalio Fantasy? Zapravo sto si se uopste i prijavio za EPL fantasy kad znas da neces igrati do kraja?

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Ma bre zezam se malo, Srbi su takvi... ne shvataju da Sheffield United nije Sheffield i to ce tako uvek ostati.

                    Isto bi se neki nasli uvredjenima kad bi se za klubove iz Manchestera pisalo samo Manchester, ili klubove iz Londona deo Londona iz kojeg dolaze, ili za Liverpool "nezaposleni"....
                    Nema veze samo sa Srbima, čitao sam po engleskim forumima polemiku oko toga - da li je pogrešno i nepoštovanje prema ostalim klubovima iz tog grada zvati ih samo 'Šefild'.

                    Comment


                    • Zaboravim jedno kolo i smorim se...jbga..uvek tako..:-)
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Nema veze samo sa Srbima, čitao sam po engleskim forumima polemiku oko toga - da li je pogrešno i nepoštovanje prema ostalim klubovima iz tog grada zvati ih samo 'Šefild'.
                        I sta kazu tamo jel jeste?

                        Spoiler




                        Last edited by belgrade_owl; 27-01-21, 23:44.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Hah pa naravno da ce prevara kiksnuti protiv poslednjeg na tabeli

                          Celavi ce da izrutinira do kraja. Bese Sandu navija za njega? Cestitke!
                          Naravno da navijam za njega. Uvek i stalno. Jos od kada je kao klinac zaigrao za Krojfovu Barsu, ga gotivim.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Pep već na neki način bio otpisan od nekih (u smislu da je i njemu i Sitiju vrijeme za promjenu) a on bi mogao u maju slaviti treću titulu u pet sezona u Engleskoj. Plus gomila kupova. Mislim da će i LŠ da padne ove sezone, mada to mislim svake godine za njih ali ove su zategnuli i odbranu.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Nema veze samo sa Srbima, čitao sam po engleskim forumima polemiku oko toga - da li je pogrešno i nepoštovanje prema ostalim klubovima iz tog grada zvati ih samo 'Šefild'.
                              Pa nece nijedan Englez citati nas forum, i ako bude citao siguran sam da se nece uvrediti. Kao sto se Jax ne uvredi, kad napisemo ovde Junajted, i zna se na koji klub mislimo. Prosto nema poente pisati ovde puno ime Sefilda, zato sto je samo jedan u PLu i znamo svi o kome je rec.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Mozda moderacija da razmisli o promeni imena teme

                                England Premier League je mnogo prikladinje jer realno ovde se o Championshipu pise tek kad doje vreme za play off.

                                Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Nema veze samo sa Srbima, čitao sam po engleskim forumima polemiku oko toga - da li je pogrešno i nepoštovanje prema ostalim klubovima iz tog grada zvati ih samo 'Šefild'.
                                Ma u principu mi vise i ne smeta kao ranije, navikao sam, mada ne bih voleo da neko Wednesday oslovljava sa Sheffield.

                                Samo mi je interesantno da pravila i objeasnjenja o tome zasto nema potrebe da se pise Sheffield Utd, Ostrice ili Sheff Utd pisu oni glory hunters koji se ne stide nicega a sve ih vredja. Traze postovanje a nisu spremni da pokazu trunku postovanja prema drugima.
                                Last edited by belgrade_owl; 28-01-21, 10:13.

                                Comment

                                Working...
                                X