Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam prezadovoljan, bukvalno bih isto postavio utakmicu.
    Oprezno u prvom poluvremenu, pa onda kad je LFC bio nervozniji u drugom, malo otvorenije.

    Pogba je ponovo bio odlican, steta sto nije dao gol.

    Megvajer pokazao da u odsustvu VVD-a je najbolji stoper u ligi. Lindelof takodje bio odlican. Izuzev Rashforda i Bruna svi United-ovi igraci su bili dobri. To mislim cak i za Martiala. Nije mogao mnogo vise s obzirom na to sa koliko opcija smo tad isli u napad.

    Comment


    • Posebno me brine to sto u poslednje dve tekme(Sveci i Junajted) izgledamo kao ekipa koja ne bi dala gol da se igra jos 2 dana. 180 min fudbala, bez dobre sanse za gol.

      Siti mi ke definitivno broj jedan favorit za titulu. Cak mislim da nece biti ni neizvesno do kraja.

      Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Pobjednik derbija Liverpul-Junajted jeste Siti, dobiju li Palas večeras i zaostalu protiv Evertona odoše na prvo mjesto.

        Comment


        • Bice samo bod ispred Junajteda, ali svakako prvo da dobiju 2tekme u 3dana. Isto kao sto se ovde pisalo za Liverpul posle Palasa i 7:0 da imaju lagan raspored i idu na +10, a onda naredne 4 utakmice 3poena. Junajted itekako ima za sta da igra, ne moraju da misle o Evropi.

          A Liverpul da polako pocne da tempira formu za LS, nemaju sta da traze u borbi za titulu. I top4 ce biti upitan dok se ne vrate Jota i Virgil.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 17-01-21, 19:02.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Pobjednik derbija Liverpul-Junajted jeste Siti, dobiju li Palas večeras i zaostalu protiv Evertona odoše na prvo mjesto.
            Palace je na poslednja dva gostovanja protiv City-ja neporazen, postigli su i pet golova. Ne bih se ja previse opustao protiv njih. Mada, kad pogledam malo detaljnije pre ta dva meca City je to resavao sa 4-5 razlike od 2015. godine.

            Comment


            • Naravno, ali finu su formu uhvatili. Biće zanimljivo protiv Palasa, zadnje 2 kod kuće protiv njih su igrali 2-3 i 2-2, s tim da su pragmatičniji ove sezone i manje će prostora biti za kontre.

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Nisam to video, a da je to neko napisao i od navijaca Uniteda, isto bih reagovao. A ako je to stvarno neko napisao od navijaca United-a, ne svidja mi se sto to nije banovano.
                Ja sam napisao da nije mogao da mu pokaze crveni karton.

                Kad pogledas sliku ispod moze se videti da ni VVD nije bas naivno usao u duel, obojica idu otvorenom kopackom i po mom misljenju to je 50-50 duel koji se nesrecno zavrsio. To je fudbal, desava se na zalost.



                Naravno kad je VVD pokidao nogu Martensu i dobio samo zuti karton primedbi ovih postenih nije bilo.

                Postoji grupa ljudi koja uvek glumi zrtvu i koja se ne stidi nicega a u isto vreme sve ih vredja.
                Last edited by belgrade_owl; 17-01-21, 20:33.

                Comment


                • Stones fenomenalan. On i Dias najbolji stoperski tandem lige
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Stones fenomenalan. On i Dias najbolji stoperski tandem lige
                    Ne tako davno bio skoro na vratima odlaska, skrajnut u drugi plan, danas je pravi vođa odbrane Građana.


                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 17-01-21, 20:56.

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Stones fenomenalan. On i Dias najbolji stoperski tandem lige
                      Plus imaju Laporta koji je povrijeđen.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ne zna se ko je gori. U stvari zna se Rasford. Ovaj drugi makar nabija statistiku jer igra u ekipi cij stil igre mu odgovara.
                        Kako sam izrutinirao Sterlinga, zavuce momak slobodnjak samo tako.

                        Comment


                        • Jos malo izmisljanja i etiketiranja odredjene grupacije ljudi na ovom forumu nije na odmet. A onda se zali sto je samo on dobio ban.

                          Prvo to da li je start na Mertensu bio za crveni ili ne to uopste nije tema ovde, po meni mogao je da dobije crveni i ne bih se zalio da je dobio crveni zato sto je start bio ostar, i pored toga sto je prvo loptu pokupio. Bitno je da si ti vec odredio nase(navijaca Liverpula) misljenje i da to predstavljas kao cinjenicu u svojim nebulozama koje pises. Cuj pokidao nogu Mertensu, taj nadcovek Mertens je odigrao jos 30min posle starta bez jedne noge koliko me secanje sluzi.


                          Kod situacije sa Pikfordom, je definitivno Van Dijk trebalo da dobije crveni. To je tacno, odlicno zapazanje i dobra fotka.
                          Ili ne cekaj, a ono pravilo da posle ofsajda igrac moze da ubije protivnika, posle ofsajda nema pravila. To si propustio na casu.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          Last edited by Brian McShtull; 17-01-21, 22:27.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Plus imaju Laporta koji je povrijeđen.
                            Imaju ga na papiru.

                            Comment


                            • Originally posted by Lion View Post
                              Imaju ga na papiru.
                              Mislim da se Laporte skoro nesto povredio, pre toga je dugo sedeo na klupi. Stones i Diaz su sad starteri svakako, bez obzira da li je Laporte spreman ili ne.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Plus imaju Laporta koji je povrijeđen.
                                Pa cak i Akea
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X